0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0

Zdobyliśmy prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem "Gazeli Biznesu 2018". "Gazele Biznesu" to ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking po raz dziewiętnasty został oficjalnie opublikowany w grudniu 2018 roku na łamach dziennika gospodarczego "Puls Biznesu". W każdej edycji badane są wyniki finansowe firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W edycji 2018 weryfikowano zatem wyniki osiągnięte w okresie 2015-2016-2017.  Dane pochodziły z Monitora Polskiego B i KRS-u. Tytuł "Gazeli Biznesu" to dla nas ogromne wyróżnienie. Odzwierciedla ono naszą wiarygodność, dynamiczny rozwój i dobrą kondycję finansową i co dla nas najważniejsze o przyznaniu wyróżnienia decydowały wyłącznie osiągane wyniki! 
Zdobyte wyróżnienie to nasze wspólne osiągnięcie, które nie byłoby możliwe bez zaangażowania i ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Niezmiernie się cieszymy, jesteśmy dumni i dziękujemy!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została wyróżniona Certyfikatem Rzetelności

Certyfikat nadawany jest przez największą w Polsce instytucję weryfikującą działalność przedsiębiorców w ramach programu Rzetelna Firma. Celem programu jest upowszechnianie w biznesie zasad etycznych związanych z praworządnością i rzetelnością. Firmy wyróżnione certyfikatem programu przechodzą przez gruntowny proces weryfikacyjny, który sprawdza, według jakich zasad i standardów działa przedsiębiorstwo.
 W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić aktualność naszego Certyfikatu, klikając w poniższy baner.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.