Wielokrotnie nagradzani

Nie sztuką jest nazywać się ekspertem, sztuką jest to udowodnić - nam się udało. Jesteśmy najczęściej nagradzaną agencją nieruchomości na Pomorzu. Mamy na swoim koncie kilka prestiżowych wyróżnień przyznanych przez niezależne instytucje finansowe, a także zostaliśmy docenieni przez naszych Klientów, dzięki którym udało nam się zdobyć 1 miejsce w rankingu portalu czytelników trojmiasto.pl. Zdobyte wyróżnienia to potwierdzenie naszej wiarygodności, skuteczności oraz dynamicznego rozwoju. Idziemy we właściwym kierunku i nie zwalniamy tempa! 

 

I miejsce w rankingu Najlepszych portalu trojmiasto.pl

W grudniu 2021 portal trojmiasto.pl opublikował Ranking Najlepszych w kategorii Agencje nieruchomości w Trójmieście, w którym zajęliśmy 1 miejsce. Jest to dla nas niezmiernie ważne wyróżnienie, ponieważ o pozycji w rankingu decydują opinie Klientów. Dziękujemy za docenienie i okazane zaufanie. Wszystkie opinie są dla nas niezmiernie ważne i stanowią najlepszą motywacje do dalszych działań.

 

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. W każdej edycji badane są wyniki finansowe firm za pełne trzy poprzedzające lata. Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Na swoim koncie mamy aż cztery wyróżnienia Gazele Biznesu 2018, 2019, 2020 i 2021.

 

 

Diamenty Forbesa

W porozumieniu z redakcją „Forbesa”, Bisnode Polska co roku opracowuje zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa. Kapituła konkursu bierze pod uwagę min. wyniki finansowe, wiarygodność płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Jako jedyna agencja z województwa pomorskiego znaleźliśmy się na liście tego prestiżowego rankingu w edycji 2020 oraz w edycji 2021.

 

Dobra Firma

Ogólnopolski konkurs organizowany przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Wyróżnieniem zostają uhonorowane spółki z województwa pomorskiego, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie. Laureaci zostają wyłonieni w sposób obiektywny, oparty na twardych kryteriach finansowych. To wyjątkowe wyróżnienie zostało nam przyznane w grudniu 2021 roku. 

Rzetelna Firma

Certyfikat nadawany jest przez największą w Polsce instytucję weryfikującą działalność przedsiębiorców w ramach programu Rzetelna Firma. Celem programu jest upowszechnianie w biznesie zasad etycznych związanych z praworządnością i rzetelnością. Firmy wyróżnione certyfikatem programu przechodzą przez gruntowny proces weryfikacyjny, który sprawdza, według jakich zasad i standardów działa przedsiębiorstwo. W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić aktualność naszego Certyfikatu, klikając w poniższy baner.

 

Zdobyte wyróżnienia to nasze wspólne osiągnięcie, które nie byłoby możliwe bez zaangażowania i ciężkiej pracy całego naszego zespołu. Jesteśmy z Was dumni i dziękujemy!

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .