sprzedane

offer-image
quote

Ogromne podziękowania dla Pani Ewy Cesarz i Katarzyny Ciosinskiej przy sprzedaży mieszkania. Trzeba być największym specjalistą, by w ciągu trzech dni znaleźć kupca na mieszkanie. Ukłon dla Pań!!! Profesjonalizm w 100%!

Sprzedający: Justyna ze Śródmieścia

10.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym złożyć podziękowania dla Pani Anety Zarzyckiej za pomoc przy znalezieniu i kupnie mieszkania w Gdańsku. Jej doradztwo, znajomość wymogów prawnych przy zakupie nieruchomości było niezbędne. Czuliśmy się bezpiecznie, wiedząc, że Pani Aneta sprawdziła wszystkie prawne strony zakupu i zorganizowała notariusza. Pani Aneta zawsze jest dostępna, odpowiada na pytania w trybie natychmiastowym i służy pomocą nie tylko w dziedzinie nieruchomości. Jest osobą bardzo miła, uprzejma i profesjonalną. Mamy w planie zakupić następna nieruchomość i na pewno skorzystamy z Pani Anety pomocy.

Kupujący: Renata B.

09.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo miło wspominam współpracę z Państwa biurem, informacje były płynnie przekazywane przez agenta. Agent informował na bieżąco o postępach w finalizowaniu transakcji oraz instruował kupujących, oraz nas- sprzedających, jakie dokumenty należy skompletować. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Sprzedający: Tomasz ze Śródmieścia

08.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Moje mieszkanie zostało sprzedane tylko i wyłącznie dzięki wam. Jesteśmy bardzo wdzięczni Agentowi, z którym współpracowaliśmy, bez niego to nie byłaby tak sprawna i klarowna transakcja. Polecam!

Sprzedający: Anna z Łostowic

07.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Słyszałam, że jesteście najlepszą Firmą w Trójmieście i faktycznie ja również mogę to potwierdzić! Agenci spisali się na 5+. Co najważniejsze dopilnowali wszystkich formalności, które były dla mnie tak uciążliwe. Praca z takimi pomocnymi, sympatycznymi, i energicznymi ludźmi to sama przyjemność. Dziękuję za pomoc Państwa Firmie, na pewno będę Was polecać.

Sprzedający: Krystyna z Gdyni

06.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Przebieg transakcji, jak i kontakt z Agentem oceniam bardzo pozytywnie. Mieszkanie sprzedane w bardzo profesjonalny sposób! Co tu dużo mówić, szczerze i serdecznie polecam każdemu.

Sprzedający: Anna z Pruszcza Gdańskiego

05.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona z Państwa usług i ze współpracy z Agentem. Z mojej strony wszystko bez zarzutów.

Sprzedający: Aleksandra z Zaspy

05.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Aktualnie Pani Lidia prowadzi z nami 2 transakcje, które nie są jeszcze zakończone. Jak dotąd Agentka spisuje się wzorowo, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Państwa biura, ponieważ gdyby tylko od was zależało czy sprzedamy mieszkanie, to byłoby to w tempie ekspresowym!

Sprzedający: Adrian z Przymorza

05.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Ocena 11/10. Pani Ola wykazała się bardzo dużą wiedzą, znała dosłownie odpowiedź na każde moje pytanie. Cały proces przebiegł błyskawicznie!

Sprzedający: Agata ze Śródmieścia

03.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pełen profesjonalizm, Pan Ziemowit to bardzo sumienna i dokładna osoba, ale przede wszystkim bardzo sympatyczna! Nie tylko pomagał w kompletacji dokumentów, ale także skrupulatnie tego pilnował. Agent na medal!

Sprzedający: Krzysztof z Matarni

02.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona z całego procesu. Najbardziej byłam zaskoczona podczas prezentacji- o których oczywiście byłam informowana i to za każdym razem!- że Agent prosi klientów o wkładanie woreczków na buty, tak, aby nie pobrudzić mi podłogi! Coś niesamowitego, nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością oraz szacunkiem do drugiego człowieka. Pan Stryjas brał także pod uwagę to, że mam dziecko i nie zawsze mogę udostępnić mieszkanie dla potencjalnych kupców, co nie przeszkodziło w sprzedaży mojej nieruchomości. POLECAM!!!

Sprzedający: Marta ze Strzyża

02.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo dobry kontakt z Agentką, która była zawsze dostępna, kiedy jej potrzebowałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do przebiegu transakcji, oczywiście polecę Państwa biuro znajomym.

Sprzedający: Tomasz z Suchanina

31.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Trafiliśmy do Państwa z polecenia mojego znajomego, który bardzo chwalił sobie współpracę z Waszym biurem i nie żałuję. Mieszkanie zostało sprzedane a całokształt współpracy bardzo pozytywnie.

Sprzedający: Paweł z Moreny

30.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bezproblemowo, dobry kontakt z agentem, Pan Błażej to profesjonalista. Na pewno będę polecał znajomym wasze biuro.

Sprzedający: Michał z Siedlec

29.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Miałam przyjemność pracować z Panią Katarzyną przy sprzedaży dwóch moich mieszkań, cóż mogę napisać po moich przeżyciach z tym związanych...? Otóż Pani Kasia to istna Strzała Północy sprzedaży!!! Niesamowicie konkretna, rzeczowa, sumienna, pracowita, CIERPLIWA i przy tym wszystkim miła i uprzejma osoba. Potrafi dopieścić dwie strony transakcji, zarówno kupującą, jak i sprzedającą :). Jeżeli kiedykolwiek będę kupować lub sprzedawać kolejne nieruchomości to tylko pod opieką Pani Kasi! Dziękuję raz jeszcze za współprace!

Sprzedający: Honorata z Gdańska

28.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chciałbym bardzo podziękować za zaangażowanie w poszukiwaniu ofert sprzedaży mieszkań Panu Sebastianowi. Do rynku trafiła oferta sprzedaży mieszkania bardzo zbliżonego do tego, do którego mieliśmy umówić się na oglądanie, a które zostało szybko sprzedane. Nie mogłem nie skorzystać z okazji, musiałem szybko zareagować i udało się kupić to mieszkanie. Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo było znaleźć odpowiednie mieszkania ze względu na moje dosyć restrykcyjne kryteria. Mimo tego, że nie udało się kupić mieszkania przy pomocy pośrednictwa, to jestem bardzo zadowolony z ponad półrocznej współpracy i zdecydowanie będę polecał Pana i agencję nieruchomości, w której Pan pracuje.

Kupujący: Artur K.

23.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Z Panią Anetą Zarzycką współpracujemy od kilku miesięcy, w czerwcu była naszą agentką przy zakupie domu, obecnie kontynuujemy współpracę przy sprzedaży mieszkania. Pani Aneta jest osobą bardzo profesjonalną, punktualną i rzeczową, a do tego bardzo życzliwą i pozytywnie nastawioną. Wzbudza zaufanie, a to we współpracy z agentem nieruchomości jest najważniejsze. Bez irytacji odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, dostosowuje także godziny pracy do potrzeb klienta, co bardzo ułatwia współpracę. Polecam Panią Anetę w 100%.

Sprzedający: Marta S.

20.12.2019

wynajęte

offer-image
quote

Chciałabym bardzo podziękować p. Marcie za współpracę przy wynajęciu mojego lokalu. Pani Marta jest jedyną osobą, która tak się zaangażowała w znalezienie odpowiedniego klienta (miałam na tym etapie podpisane umowy z wieloma pośrednictwami, a jedynie p. Marta była tak aktywna). Bardzo profesjonalnie zajęła się oprowadzaniem potencjalnych klientów i do samego końca, do podpisania umowy dbała o każdy detal. Z całą pewnością będę polecać p. Martę wszystkim potrzebującym współpracy z biurem nieruchomości.

Sprzedający: Agnieszka z Wrzeszcza

19.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

W pełni profesjonalna obsługa, przy tym bardzo miły kontakt z osobą prowadzącą sprzedaż, panią Kasią Ciosińską. Duża fachowość z jej strony oraz merytoryczna pomoc w dość skomplikowanej procedurze sprzedaży mieszkania. Jak najbardziej polecam firmę Partnerzy Nieruchomości!

Sprzedający: Dariusz z Wrzeszcza

18.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Na przełomie sierpnia i września 2019 roku sprzedawaliśmy mieszkanie w Gdańsku. Zdecydowaliśmy się na współpracę na wyłączność, a naszym pośrednikiem była Pani Marta Jabłońska. Całość procesu sprzedaży przebiegła bardzo szybko i sprawnie, a zaangażowanie Pani Marty było dla nas naprawdę miłym zaskoczeniem. Pełny nadzór i organizacja transakcji sprzedaży, a nawet załatwianie spraw urzędowych w trybie ultra pilnym - pełen profesjonalizm w przyjemnej atmosferze! Z całą pewnością polecamy współpracę z firmą Partnerzy Nieruchomości, a w szczególności z Panią Martą.

Sprzedający: Kaja i Marek z Zaspy

16.12.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.