sprzedane

offer-image
quote

Mieszkanie zostało sprzedane w ciągu 12 dni! Co tu dużo mówić, jestem bardzo zadowolona, że podjęłam decyzję o współpracy z biurem. Za sprzedaż przede wszystkim dziękuję Panu Łukaszowi, agentowi, z którym miałam przyjemność pracować.

Sprzedający: Karina z Przymorza

16.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę Pana Grzegorza, mogę ocenić na bardzo wysoką ocenę. Co tu dużo mówić 10/10, polecam każdemu z czystym sumieniem biuro no i Agenta Grzegorza. Pozdrawiam!

Sprzedający: Magdalena ze Starego Miasta

13.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Miałam przyjemność współpracować z Panią Moniką, która pomagała mi w sprzedaży domu. Z pracy agentki jestem bardzo zadowolona, to przemiła i kompetentna osoba. Transakcja przebiegła sprawnie a dom został sprzedany. Dziękuję!

Sprzedający: Paulina z Trąbek Wielkich

11.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Ze współpracy z Państwa biurem jestem bardzo zadowolona. Pani Wioleta, agentka, z którą miałam przyjemność pracować to profesjonalna, pomocna i bardzo zaangażowana w to, co robi osoba. Wszystko przebiegło pomyślnie, nie musiałam się o nic martwić, a mieszkanie sprzedało się w zaledwie 29 dni, za co jestem wdzięczna Agentce.

Sprzedający: Justyna z Zaspy

09.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Długo współpracuję już z Państwa biurem no i agentem Grzegorzem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, kolejna współpraca zakończona sukcesem, mieszkanie sprzedane w zaledwie miesiąc, za co dziękuję. Polecam i pozdrawiam!

Sprzedający: Paweł z Łostowic

07.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło pomyślnie mimo zmiany pośrednika. Mieszkanie co najważniejsze zostało sprzedane. Polecam!

Sprzedający: Aleksandra ze Śródmieścia

06.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę Agenta, Pana Marka mogę ocenić wzorowo. Agent był bardzo pomocny, mogłam na niego liczyć, jeśli chodzi o wszystkie sprawy związane ze sprzedażą mieszkania. Transakcja przebiegła sprawnie. Z czystym sumieniem będę polecać biuro Partnerzy nieruchomości, a zwłaszcza Pana Marka.

Sprzedający: Joanna z Chełmu

04.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko na plus! Sprzedaż domu zakończyła się sukcesem, za co dziękuję pracownikom Państwa biura. Z przyjemnością będę polecał Partnerzy Nieruchomości.

Sprzedający: Bożena z Granicznej Wsi

03.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona z usług Państwa biura. Osoba, z którą miałam przyjemność pracować Pan Marek to profesjonalista, był bardzo pomocny przy załatwianiu wszystkich formalności, dzięki czemu nie musiałam się niczym martwić. Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług tego biura.

Sprzedający: Agnieszka z Kiełpinka

03.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła sprawnie i pomyślnie. Jestem zadowolony z pracy biura, jak i Agenta Łukasza, któremu zawdzięczam tę szybką sprzedaż.

Sprzedający: Jacek z Moreny

02.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Sprzedażą naszego mieszkania zajął się pan Jacek Gryś, z którym bardzo się polubiliśmy :) Bardzo miły, szczery i otwarty człowiek z dużym poczuciem humoru, oraz świetny profesjonalista. Ze szczerego serca polecamy współpracę z Jackiem!

Sprzedający: Asia i Marcin z Gdyni

29.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dziękuję Panu Natanowi, mimo że finalnie nie dokonałem zakupu z powodu ograniczonego budżetu (a sprzedająca nie mogła zejść z ceny ani o złotówkę) Pan Natan bardzo merytorycznie i profesjonalnie próbował pogodzić interesy obydwu stron. Bardzo miły człowiek, bez przesadnego słowotoku branżowego, treściwy a przy tym miły i opanowany. Naprawdę polecam! Tacy ludzie powinni wykonywać ten zawód, życzę Panu wszelkiej pomyślności i dziękuję za prezentację nawet w niedzielę! Ode mnie 6 gwiazdek!

Kupujący: Wojciech

28.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pani Justyna, czyli agentka, która zajmowała się sprzedażą mojego mieszkania to fantastyczna i bardzo pomocna kobieta. Transakcja przebiegła pomyślnie, mieszkanie zostało sprzedane, a ja jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Dziękuję i pozdrawiam.

Sprzedający: Maria z Przymorza

27.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem zadowolona z pracy agenta, nie mogę mu nic zarzucić, kompetentny, uczciwy a przy tym bardzo przystojny mężczyzna, czego chcieć więcej. Pozdrowienia dla Pana Natana, życzę mu samych sukcesów. Polecam biuro każdemu!

Sprzedający: Maria ze Śródmieścia

26.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę z Państwa biurem będę wspominać bardzo dobrze, fachowa i kompleksowa usługa. Pan Jacek to profesjonalista i mogę go polecić każdemu. Mieszkanie zostało sprzedane bez żadnych komplikacji, więc jestem bardzo zadowolona.

Sprzedający: Monika z Borkowa

26.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Postanowiłem sprzedać swoje mieszkanie z pomocą państwa biura i nie żałuję tej decyzji, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony z pracy agenta Pana Marcina, którego jeszcze raz chciałbym pochwalić za wysiłek, jaki włożył w sprzedaż mieszkania. Bardzo dziękuję i polecam!

Sprzedający: Stefan z Niedźwiednika

25.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja zakończyła się pomyślnie. Dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania Panu Marcinowi, który wykazał się ogromnym profesjonalizmem zarówno przy sprzedaży mojego mieszkania, jak i przy poszukiwaniu nowego lokum. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwa biurem i z chęcią będę je polecał.

Sprzedający: Marek z Zakoniczyna

23.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę agencji oceniam na WIELKI PLUS! Pani Wioleta to przemiła, ciepła i bardzo zaangażowana osoba, pomogła nam przy sprzedaży, jak i przy znalezieniu nowego mieszkania, ponieważ była to transakcja wiązana. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Zaangażowanie w pracę Pani Wiolety jest nie do opisania, była dyspozycyjna o każdej porze dnia i nocy - dosłownie. Nie dość, że pomogła nam przy sprzedaży mieszkania to jeszcze była w stanie załatwić za nas całą "papierkową" robotę. Kobieta niesamowita! Mogłabym się o niej rozpisywać w nieskończoność. Jeśli posiadacie samych takich agentów jak Pani Wioleta, to zajdziecie bardzo wysoko na rynku nieruchomości. Już teraz z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że wszystkie pozytywne opinie na temat Państwa biura to sama prawda. Polecam serdecznie!

Sprzedający: Łukasz ze Stogów

22.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę z Państwa biurem wspominać będę bardzo dobrze. Pani Kasia, jak i Pan Piotr to bardzo profesjonalni i uczciwi ludzie. Jestem zadowolony i polecam wszystkim chcącym sprzedaż swoje mieszkanie.

Sprzedający: Piotr z Moreny

22.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania, za co bardzo dziękuję Pani Izabeli. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i mogę szczerze każdemu polecić biuro Partnerzy Nieruchomości.

Sprzedający: Wioleta z Siedlec

21.11.2018

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.