sprzedane

offer-image
quote

W kwietniu miałem przyjemność współpracować z agencją Partnerzy Nieruchomości, a w szczególności z Panem Rafałem Strzyżewskim. Profesjonalista w każdym calu. Wszelkie sprawy związane ze sprzedażą nieruchomości załatwił od ręki. W przeciągu kilku dni od podpisania umowy o współpracy, spotkaliśmy się u Notariusza. Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość zadzwoń do Pana Rafała. Polecam go wszystkim. Oby było jak najwięcej takich fachowców.

Sprzedający: Janusz

29.04.2024

sprzedane

offer-image
quote

W tym tygodniu finalizowaliśmy sprzedaż mieszkania w Gdyni. Naszym agentem, który wspierał nas w sprzedaży był Pan Kamil Pawłowski. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu oraz zaangażowania Pana Kamila. Dzięki Niemu udało się nam uzyskać satysfakcjonującą kwotę za mieszkanie. Również dzięki Panu Kamilowi mogliśmy zdalnie wypełnić wiele formalności, a to dla nas istotne, ponieważ jesteśmy z południa Polski. Przez cały okres opieki nad mieszkaniem i poszukiwaniem kupca - Pan Kamil bardzo szybko i sprawnie przeprowadził nas przez wszelkie formalności związane z transakcją. W naszej dotychczasowej historii na rynku nieruchomości mieliśmy okazję spotkać wielu agentów i pośredników. Pan Kamil zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Takiego poziomu zaangażowania i determinacji nie spodziewaliśmy się i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni współpracą. Na pewno wrócimy do Pana Kamila, jak tylko zdecydujemy się na kolejną transakcję. Gratulujemy Państwu Takiego Pracownika i życzymy wszystkiego dobrego.

Sprzedający: Monika i Krzysztof

16.04.2024

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym podziękować za współpracę Panu Rafałowi. Zakupiliśmy mieszkanie w kwietniu, a pośrednictwo Pana Rafała w procesie zakupu było dla nas bardzo pomocne. Wszystkie etapy tego procesu były na bardzo wysokim poziomie. Dzięki tej opiece, proces zakupu przebiegł bezproblemowo. Polecam Pana Rafała Cisza i biuro nieruchomości Partnerzy.

Kupujący: Kasia

15.04.2024

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuję Panu Rafałowi Strzyżewskiemu z Agencji Partnerzy Nieruchomości, za profesjonalne zorganizowanie trudnej transakcji zakupu nieruchomości. Pana zaangażowanie i empatia sprawiły, że transakcja doszła do skutku. Szczególnie należy wyróżnić u Pana Rafała wysoką kulturę osobistą, profesjonalne podejście do klienta, uczciwość i transparentność w działaniu. Mogę śmiało polecić Pana Rafała każdemu, kto poszukuje rzetelnej i profesjonalnej obsługi w dziedzinie nieruchomości.

Kupujący: Joanna

14.04.2024

sprzedane

offer-image
quote

Niezwykle profesjonalnie poprowadzona transakcja przez doradcę Partnerów Nieruchomości Pana Rafała Strzyżewskiego. Sprawnie, szybko, dopilnowane wszystkie szczegóły formalne oraz rzeczowe przy nabyciu nieruchomości. Pełen profesjonalizm, zrozumienie intencji i sytuacji.

Kupujący: Wiesław

12.04.2024

sprzedane

offer-image
quote

Sprzedałem mieszkanie na Babich Dołach dzięki pomocy Pana Damiana Kraszkiewicza. Zaangażowany Agent, bardzo dobry kontakt. Udało się sprzedać drożej niż przypuszczałem. Świetna robota! Pozdrawiam!

Sprzedający: Jarosław

04.04.2024

sprzedane

offer-image
quote

Chciałbym podziękować za współpracę Panu Krystianowi Micewiczowi. Zakupiliśmy mieszkanie w styczniu w Gdańsku. Pośrednictwo Pana Krystiana w procesie zakupu było dla nas jak i dla strony sprzedającej bardzo pomocne. Wszystkie etapy tego procesu: prezentacja lokalu, spotkania stron, negocjacje, umowa przedwstępna i ostateczna, a także opieka po zakupie w dopełnianiu formalności były na bardzo wysokim poziomie. Dzięki tej opiece proces zakupu przebiegł bezproblemowo. Będę polecał Pana Krystiana oraz Państwa Biuro.

Kupujący: Marek

20.03.2024

sprzedane

offer-image
quote

Pani Ania Hinca to profesjonalistka w swoim fachu. Zna wszystkie szczegóły procesu udzielania kredytu hipotecznego, w każdym banku. Znalazła dla mnie najoptymalniejszą ofertę i z jej pomocą przeszedłem z łatwością cały proces kredytowania. Na bieżąco byłem informowany o postępach w moim wniosku oraz o kolejnych jego etapach i wymaganiach. Kontakt perfekcyjny, Pani Ania zawsze tłumaczyła na spokojnie to, co dla mnie był nie do końca jasne. Każdemu, kto myśli o kredycie hipotecznym mógłbym polecić tylko jedną osobę, a byłaby nią Pani Ania!

Kupujący: Karol

17.03.2024

sprzedane

offer-image
quote

Próbowaliśmy przez kilka miesięcy samodzielnie sprzedać swoje mieszkanie, w tym mieliśmy 1 nieudaną transakcję własną (kupujący nie stawił się na akcie notarialnym i zero kontaktu), natomiast po podpisaniu w listopadzie 2023 umowy z agencją pośrednictwa znaleźli nam rzetelnego klienta obcokrajowca, który zakupił od nas mieszkanie. Transakcja przebiegał sprawnie, w miarę szybko i bez niespodzianek. Dużo solidnych klientów zagranicznych zgłasza się do większych agencji pośrednictwa, a nie bezpośrednio do właścicieli. Partnerzy to chyba największa agencja w Trójmieście. Mogę teraz żałować straconej kasy na własne ogłoszenia w internecie (4000 zł), banery i czas poświęcony na osoby, które po prostu lubią zwiedzanie mieszkań i nie znają swojej sytuacji kredytowej - ale musiałem spróbować. Obecnie rynek nieruchomości się sprofesjonalizował i biura nieruchomości działają sprawniej niż 20 lat temu. Polecam. Profesjonalnie, rzeczowo, bez zakłóceń, dobra komunikacja.

Sprzedający: Daniel

06.03.2024

sprzedane

offer-image
quote

Serdecznie dziękuje za współpracę i pomoc przy kupnie domu. Państwa firma Partnerzy Nieruchomości to w moim odczuciu najlepsze biuro pośrednictwa z jakim miałam odczynienia. W szczególności współpraca z Panem Piotrem to jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń związanych ze znalezieniem i kupnem wymarzonego domu. Pan Piotr był bardzo pomocny na każdym etapie procesu, począwszy od znalezienia domu, poprzez proces kupna aż do samego końca, czyli wydania domu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, uprzejmość i fachowość Panie Piotrze! Współpraca z Panem to była czysta przyjemność.

Kupujący: Elżbieta

05.03.2024

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja bardzo udana, pośrednik nieruchomości pan Damian bardzo miły, profesjonalny i pomocny, dziękujemy!

Kupujący: Dorota

28.02.2024

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym podzielić się opinią na temat pana Krystiana Micewicza z którym mamy przyjemność współpracować już od pewnego czasu. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, zawsze uprzejmy, z wielkim optymizmem, którym zaraża swoich klientów. Profesjonalizm Pana Krystiana, przygotowanie do prezentacji i skrupulatność są na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca z Panem Krystianem będzie trwać długo. A firmie PARTNERZY - gratulujemy tak perfekcyjnego pracownika.

Sprzedający: Barbara

26.02.2024

wynajęte

offer-image
quote

Pan Rafał Cisz jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Z uśmiechem na twarzy, z otwartością i szczerą chęcią pomocy wraz z pełnym profesjonalizmem doskonale pomógł nam w sfinalizowaniu umowy. Wrażliwość na potrzeby klienta i znaczące kompetencje komunikacyjne to cechy, które charakteryzują Pana Rafała.

Sprzedający: Irena

26.01.2024

sprzedane

offer-image
quote

Mając w planie transakcję wiązaną - sprzedaż własnego mieszkania i kupno nowego, postawiliśmy na Partnerów. Sprawą zajął się Pan MAREK KUCZEK, profesjonalista w każdym calu. Znajdując chętnych na kupno, szybko i sprawnie przeprowadził prezentacje lokalu, skoordynował terminy notarialne zarówno w przypadku sprzedaży jak i kupna nowego mieszkania, doprowadzając do finalizacji całej, wiązanej, operacji. Z całą odpowiedzialnością i satysfakcją polecam Agencję PARTNERZY NIERUCHOMOŚCI, w naszym przypadku reprezentowaną przez Marka Kuczka - solidność, wspaniały kontakt , szybkość i rzetelność w każdym działaniu - to cechy całej naszej współpracy.

Sprzedający: Danuta i Tomasz

24.01.2024

wynajęte

offer-image
quote

Ocena agencji nieruchomości "Partnerzy", zwłaszcza w kontekście wynajmu mojego lokalu, jest niezwykle pozytywna. Współpraca z agentem, Panem Rafałem Ciszem była bardzo satysfakcjonująca i profesjonalna. Pan Rafał wykazał się doskonałą znajomością rynku nieruchomości oraz szeroką wiedzą dotyczącą procesu wynajmu. Jego podejście było zawsze pełne zaangażowania i profesjonalizmu. Od samego początku potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości oraz zapewnił klarowne wyjaśnienia dotyczące procedur i dokumentów związanych z wynajmem. Dodatkowo, Pan Rafał okazał się być bardzo skutecznym pośrednikiem. Dzięki jego wysiłkom, proces wynajmu przebiegł szybko i sprawnie. Zawsze był dostępny, gotów do udzielenia pomocy. Jego profesjonalizm, empatia i zaangażowanie sprawiły, że cała współpraca przebiegła bezproblemowo i bez stresu. Agencja "Partnerzy" zasługuje na pozytywne wyróżnienie za profesjonalne podejście do klienta, skuteczność oraz transparentność w działaniu. Dzięki Panu Rafałowi i całemu zespołowi "Partnerzy" mogę śmiało polecić tę agencję każdemu, kto poszukuje rzetelnej i profesjonalnej obsługi w dziedzinie nieruchomości.

Sprzedający: Dariusz

24.01.2024

sprzedane

offer-image
quote

Serdecznie dziękuję i bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Kasią Ciosińską - pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Za bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie sprzedaży mieszkania. Pani Kasia była dostępna o każdej porze, a jeśli nie mogła odebrać telefonu niezwłocznie oddzwaniała. Również przygotowała perfekcyjnie całą dokumentację niezbędną do sprzedaży mieszkania. Agencja PARTNERZY Nieruchomości może być dumna, że jest reprezentowana przez takich pracowitych, kulturalnych i znających swoje rzemiosło agentów jak Pani Kasia.

Sprzedający: Lidia i Stefan

18.01.2024

sprzedane

offer-image
quote

Gorąco polecam profesjonalny serwis Pana Rafała Cisza. Dzięki niemu sprzedaż mieszkania odbyła się sprawnie i bez stresu. Pan Rafał służył fachową pomocą na każdym etapie sprzedaży lokalu. Nieocenione okazało się jego ogromne doświadczenie, dobra znajomość rynku a także zdrowy rozsądek. Mieszkanie z wielu względów nie było łatwe do sprzedania, a jednak Pan Rafał poradził sobie z tym tematem doskonale. Ponadto, jego pozytywne podejście do życia i komunikatywność sprawiły, że trudny dla mnie temat sprzedaży stał się lekki i przyjemny. Obsługa z „górnej półki”. Dziękuję.

Sprzedający: Maja

09.01.2024

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo polecam współpracę z Panią Kasią - pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Pani Kasia była dostępna o każdej porze, a jeśli nie mogła odebrać telefonu niezwłocznie oddzwaniała. Również przygotowała perfekcyjnie całą dokumentację niezbędną do nabycia mieszkania.

Kupujący: Paweł

06.01.2024

sprzedane

offer-image
quote

Sprawna transakcja. Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Jakubem. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i zadaniowo.

Sprzedający: Michał

05.01.2024

sprzedane

offer-image
quote

Pan Marek jest profesjonalistą. Cieszę się, że mieliśmy okazje współpracować właśnie z nim. Wszystkie etapy transakcji na najwyższym poziomie.

Sprzedający: Tadeusz

29.12.2023

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .