0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Agentka dopilnowała każdego szczegółu transakcji i stanęła na wysokości zadania. Jak najbardziej polecam!

Sprzedający: Regina

14.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Jako kupująca chcę wyrazić podziękowania Panu Damianowi - młodemu, zaangażowanemu, cierpliwemu i pomocnemu pośrednikowi. To nie była łatwa i standardowa transakcja. A zakończyla się pomyślnie. Serdecznie polecam! Ania z Wejherowa

Kupujący: Anna z Wejherowa

13.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Pani Karolina jest bardzo pomocna i dyspozycyjna. Polecam!

Sprzedający: Magdalena z Jasienia

09.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę podjąłem z Panem Marcinem Kopycińskim z czego jestem BARDZO ZADOWOLONY. Pełen profesjonalizm od początku do samego końca, dyspozycyjność, przejrzystość całego procesu, świetna komunikacja oraz skuteczność. Miałem okazję również poznać kilka innych osób pracujących w firmie PARTNERZY i mogę stwierdzić, że kultura, atmosfera całego procesu oraz profesjonalne podejście do Klienta dla tej firmy to bardzo ważne aspekty. Dziękuję i pozdrawiam, Karol.

Sprzedający: Karol z Gdyni

07.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Witam, chcielibyśmy serdecznie podziękować za owocną współpracę z Panem Krystianem. W bardzo krótkim czasie udało nam się sprzedać mieszkanie. Pan Krystian wykazał się ogromnym zaangażowaniem w cały proces sprzedaży zaczynając od przygotowania zdjęć, oferty po końcowy proces podpisana umowy. Od początku współpracy dało się zauważyć ogromny profesjonalizm oraz wsparcie zarówno dla nas jako strony sprzedającej jak i dla kupujących. Pan Krystian doskonale wszystko tłumaczył, wykazał się też dużo cierpliwością niejednokrotnie odbierając telefon późnym wieczorem. Wszystkie formalności przebiegły bardzo szybko. Na każdym etapie sprzedaży byliśmy informowani przez Pana Krystiana o tym co w danym momencie się dzieje. Pan Krystian jest osobą wzbudzająca zaufanie i z czystym sumieniem moglibyśmy polecić jego usługi naszym znajomym.

Sprzedający: Marta i Tomasz

06.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Od pierwszego kontaktu, Pan Krystian był bardzo profesjonalny, uśmiechnięty i życzliwy. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania m.in dotyczące samego mieszkania, jego okolicy jak i rynku nieruchomości. W związku z tym, że nie mieszkam na codzień w Trójmieście i w tygodniu trudno byłoby mi dojechać do Gdańska/Sopotu, Pan Krystian umówił notariusza w sobotę i dopasował spotkanie do takiej godziny, abym mogła swobodnie dojechać. Dzięki takiemu podejściu do klienta, miałam pełne zaufanie do Pana Krystiana i tego, że transakcja kupna mieszkania zostanie zrealizowana bez problemu - i tak się stało. Bardzo się cieszę, że mogłam z Państwem współpracować, a jeśli ktokolwiek ze znajomych będzie rozglądał się za mieszkaniem w Trójmieście już wiem, że mogę swobodnie polecić Pana Krystiana i Państwa firmę.

Kupujący: Dorota z Sopotu

04.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z panem Marcinem to czysta przyjemność. Pan Marcin był dostępny dla nas w każdej chwili. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy agenta. Wszystko przebiegło jak najbardziej pomyślnie.

Sprzedający: Monika z Gdyni

02.11.2022

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło po mojej myśli. Pan Kamil stanął na wysokości zadania i wywiązał się ze swoich obowiązków w 100%. Współpraca przebiegła pomyślnie i bezproblemowo.

Sprzedający: Piotr z Oliwy

30.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Zdecydowanie polecam współpracę z panią Anetą. Jestem bardzo zadowolony, uważam, że pani Aneta to osoba kompetentna i wykonuje swoje obowiązki perfekcyjnie.

Sprzedający: Marek

27.10.2022

wynajęte

offer-image
quote

Współpraca z panem Michałem to czysta przyjemność. Wszystko przebiegło tak jak powinno, bez żadnych komplikacji. Zdecydowanie polecam współpracę z panem Michałem.

Sprzedający: Ewelina

26.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Pan Karol to sympatyczny i konkretny człowiek. Cała współpraca odbyła się na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam!

Sprzedający: Maciej z Chełma

25.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Cała transakcja przebiegła na najwyższym poziomie. Pan Grzegorz to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wykonuje swoją prace bardzo profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. polecam!

Sprzedający: Jakub z Wrzeszcza

23.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Zdecydowanie polecam współpracę! Pan Adam to osoba z ogromną kulturą. Jest stanowczy i dąży do wyznaczonego celu. Podczas całej transakcji czuliśmy się zaopiekowani. Wszystkio przebiegło pomyślnie.

Sprzedający: Barbara z Sopotu

20.10.2022

wynajęte

offer-image
quote

Pierwszy raz korzystałem z usług Agencji Nieruchomości Partnerzy i jestem zachwycony. Rewelacja! Pełen profesjonalizm i błyskawiczne załatwienie wszystkich spraw. Moją nieruchomością zajmowała się Pani Aneta Zarzycka, która jest pełna energii, uśmiechu oraz zaangażowania. Pani Anta zasługuje na pełne zaufanie. Spełniła moje oczekiwania w 100%. Serdecznie polecam współpracę!

Sprzedający: Grzegorz z Pępowa

19.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt. Dyspozycyjny i kompetentny. Zdecydowanie polecamy współpracę z Kryspinem.

Sprzedający: Maciej z Gdyni

18.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Pan Krystian Micewicz pośredniczył w sprzedaży naszego mieszkania w Gdańsku. Wykazał się wysokimi umiejętnościami, kompetencją, znajomością rynku i profesjonalizmem. Przeprowadził nas przez proces szukania nabywcy mieszkania oraz dokonania aktu sprzedaży bardzo sprawnie, bez stresujących sytuacji i z niewielkim naszym udziałem, w sposób jasny i klarowny doprowadził do zakończenia transakcji. Posiada dużą wiedzę o rynku, o klientach oraz wykazał się dużym zaangażowaniem i skutecznością. Nasza współpraca zakończyła się zadowoleniem naszym oraz kupujących. Bardzo polecamy Pana Krystiana Micewicza, warto z Nim współpracować.

Sprzedający: Dorota i Konrad

16.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Jeżeli miałbym opisać przebieg transakcji jednym słowem to byłoby to słowo super! Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy Pana Grzegorza; odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że w przyszłości również będziemy współpracować.

Sprzedający: Zbigniew ze Śródmieścia

14.10.2022

wynajęte

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze współpracy z Panią Aleksandrą. Transakcja przebiegła sprawnie, w przyszłości również planujemy rozpocząć współpracę z Państwa firmą.

Sprzedający: Beata i Janusz z Sopotu

13.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Pani Joanna nam bardzo pomogła. To nasza pierwsza sprzedaż i mieliśmy kilka obaw, jednak Pani Joanna zawsze była pod telefonem i dopilnowała każdego szczegółu.

Sprzedający: Kamila z Gdyni

12.10.2022

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli w przyszłości miałabym cokolwiek sprzedawać to również z Panem Pawłem, jest to osoba godna polecenia.

Sprzedający: Joanna z Łostowic

12.10.2022

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.