wynajęte

offer-image
quote

Korzystając z możliwości wyrażenia się na temat współpracy z Panem Bartoszem Bazylewiczem, mogę stwierdzić, że zaangażowanie Pana Bartosza jest godne podziwu, jestem mile zaskoczony, z jaka determinacja i konsekwencja organizował spotkania i oprowadzał zainteresowanych po 2 lokalach. Rezultatem i wspaniałym wynikiem jego pilnej pracy było obsadzenie bardzo dobrymi Najemcami 2 Lokali w ciągu 4 dni. Zawsze chętnie do Pana wrócę, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Sprzedający: Piotr z Moreny

26.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem zachwycony współpracą z jednym z waszych przedstawicieli a dokładnie Panią Kasią Ciosińską. Mieszkanie zostało sprzedane ekspresowo, bo w niecały miesiąc. Agentka działała szybko i podchodziła do sprawy bardzo profesjonalnie, widać, że wykonuje swój zawód z ogromną pasją a w tych czasach to rzadkość. Wystawiam Wam najwyższą ocenę i polecam wszystkim, którzy zmagają się ze sprzedażą swojego mieszkania. Samo dziękuję to za mało, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, do zobaczenia!

Sprzedający: Agnieszka z Moreny

25.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę z Państwem będę wspominać bardzo pozytywnie. Agent, Pan Rafał Cisz to przesympatyczny człowiek, któremu zawdzięczam sprzedaż mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Pozdrawiam.

Sprzedający: Katarzyna z Moreny

25.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Trafiłem do Państwa z polecenia mojego znajomego, który bardzo chwalił sobie współpracę z Waszym biurem i nie żałuję. Mieszkanie zostało sprzedane a całokształt współpracy z Panem Natanem oceniam bardzo pozytywnie.

Sprzedający: Tomasz z Pruszcza Gdańskiego

24.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Mieszkanie zostało sprzedane, a ja jestem zadowolony ze współpracy. Wszystko przebiegło w porządku, bez większych problemów. Ogólne wrażenia na plus więc jak najbardziej polecam.

Sprzedający: Janusz z Redłowa

24.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bezproblemowo, dobry kontakt z agentem, Pan Grzegorz to profesjonalista. Na pewno będę polecał znajomym wasze biuro.

Sprzedający: Jan ze Śródmieścia

24.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pan Jakub to profesjonalista! Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i podejścia do tematu sprzedaży mojej działki. Agent służył pomocą i miałam z nim stały kontakt, co usprawniło całą transakcję. Działka została sprzedana w szybszym czasie, niż się tego spodziewałam, z czego jestem zadowolona i za co dziękuję agentowi, który wykazał się zaangażowaniem godnym pochwały. Polecam.

Sprzedający: Lollita z Trąbek Małych

22.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, wszystko przebiegło sprawnie, bez komplikacji, także z czystym sumieniem i chęcią polecę was moim znajomym. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam agentów.

Sprzedający: Beata z Łostowic

21.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Cała transakcja przebiegła sprawnie i skutecznie, bez zarzutów. Pan Mariusz - agent zdecydowanie godny polecenia, pozdrawiam.

Sprzedający: Jessica z Wiślinki

20.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z przedstawicielami Państwa biura. Transakcja ekspresowa, rzetelna, agenci działali szybko i byli świetnie zorganizowani. Wszystko oceniam na wielki plus. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Sprzedający: Krystyna z Rotmanki

19.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chcę serdecznie podziękować Panu Grzegorzowi za zaangażowanie w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży mojego domu. Jestem pod wrażeniem Pana pracy, zaangażowania w działaniu oraz sprawnej komunikacji. Życzę dalszych sukcesów!

Sprzedający: Małgorzata z Żukowa

19.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Przy pierwszych rozmowach na tle wydzwaniających pośredników pan Bartosz wyróżnił się rzeczowym podejściem do tematu i osobistą kulturą (nie był nachalny, nie używał obietnic bez pokrycia, nie ograniczał się do stwierdzeń, że reprezentuje najlepszą firmę). W trakcie współpracy wykazał się obowiązkowością i dotrzymywał słowa oraz ustalonych terminów.

Sprzedający: Małgorzata ze Śródmieścia

18.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Miałem przyjemność współpracować z p. Bartoszem w końcowym etapie finalizacji sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu Gdańska. Cały proces sprzedaży prowadził z nim mój brat, który był współwłaścicielem tego lokalu. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm p. Bartosza Bazylewicza. Trudno byłoby się do czegoś "przyczepić". Myślę, że p. Bartosz będzie się bardzo szybko i dynamicznie rozwijać w profesji, którą wykonuje. Można z przyjemnością polecać jego pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.

Sprzedający: Krzysztof ze Śródmieścia

17.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc w sprzedaży domu Pani Ewie i Panu Wojciechowi. Jeszcze raz dziękuję!

Sprzedający: Piotr z Moreny

15.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym podziękować za współpracę przy poszukiwaniu i kupnie mieszkania za pośrednictwem Państwa Biura oraz przede wszystkim Panu Bartoszowi Bazylewiczowi. Pan Bartosz jest wzorowym pośrednikiem, pełnym zaangażowania, profesjonalizmu i cierpliwości. Moje poszukiwania trwały ok. 3 miesiące i przez cały ten czas konfrontowaliśmy wiele ofert, odwiedzaliśmy wiele nieruchomości, analizowaliśmy problemy prawne i finansowe nieruchomości. We wszystkich tych aspektach Pan Bartosz był bardzo pomocny. Przy transakcji mieszkanie odwiedzaliśmy jako pierwsi po ukazaniu się oferty. I ostatni, bo na miejscu wyjaśniliśmy wszystkie niejasne kwestie, ustaliliśmy warunki i spisaliśmy rezerwację. Dzięki zaufaniu, którym mogłam obdarzyć Pana Bartosza, bez zastanowienia mogłam podjąć tak szybką decyzję. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Bartoszem. W przyszłości na pewno chętnie skorzystam ponownie z tej współpracy, a także będę ją polecać innym.

Kupujący: Monika z Gdańska

14.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chciałbym wystawić pozytywną opinię Pani Aleksandrze Gajerskiej. Sprzedaż mojej nieruchomości odbyła się bez problemów. Współpraca była udana, a kontakt regularny. Pani Aleksandra jest bardzo miłą i przystępną osobą, która odpowiedziała na każde pytanie, nie pozostawiając mnie w niepewności. Jestem zadowolony ze świadczonych usług i chętnie polecę je innym.

Sprzedający: Paweł z Ujeściska

12.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Miałam przyjemność współpracować z Panią Wioletą, która pomagała mi w sprzedaży domu. Z pracy agentki jestem bardzo zadowolona, to przemiła osoba. Transakcja przebiegła sprawnie a dom został sprzedany w krótkim czasie. Dziękuję i pozdrawiam Panią Wiolę.

Sprzedający: Anna z Kokoszek

11.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy z Waszą agencją. Transakcja została bardzo dobrze zorganizowana, dzięki czemu jej sprzedaż była ekspresowa. Pan Piotr dopiął wszystko na ostatni guzik. Polecam.

Sprzedający: Adam z Kłodawy

10.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pracę agentów oceniam bardzo na plus. Transakcja sprzedaży mojego mieszkania przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam.

Sprzedający: Magdalena z Gdyni

08.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pan Piotr Poliński profesjonalnie podszedł do sprzedaży mojego domu. Załatwiał wszystko, co było potrzebne samodzielnie tak, że nie musiałem się zbytnio angażować. Jestem bardzo zadowolony z usług państwa biura i jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować za pomoc Panu Piotrowi.

Sprzedający: Marcin z Wocław

08.02.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.