offer-type
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon

Nieruchomości premium

Zapewniamy skuteczną pomoc przy sprzedaży nieruchomości z segmentu PREMIUM - luksusowych domów, apartamentów o wysokim standardzie i nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i inwestorzy oraz osoby publiczne ze świata polityki i rozrywki, którzy poszukują najwyższej jakości obsługi i chcą mieć pewność, że powierzyli sprzedaż swojej nieruchomości w najlepsze ręce. Znamy potrzeby naszych Klientów - gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nieruchomościach Premium.

sprzedane

offer-image
quote

Z czystym sumieniem polecam usługi Waszej Firmy a w szczególności Pani Ani, która w ekspresowym tempie sprzedała mieszkanie. Agentka charyzmatyczna i energiczna, bardzo dobrze współpracuje się z takimi pozytywnymi osobami. Z taką pomocą i w takiej atmosferze cała procedura sprzedaży to czysta przyjemność!

Sprzedający: Robert z Redłowa

29.09.2017

sprzedane

offer-image
quote

Nie ma drugiej takiej agentki, która niewątpliwie spełnia najwyższy standard obsługi klienta. Pani Marzena zna się na rzeczy, widać, że nieruchomości są jej pasją. Trafiłam na najlepszą z najlepszych Agentek. Bez wątpienia polecam!

Sprzedający: Bożena ze Śródmieścia

30.09.2017

sprzedane

offer-image
quote

Pan Wojtek to godny polecenia Agent. Zaangażowany, doskonale przygotowany pod względem merytorycznym. Nie miałem wątpliwości, że można mu zaufać. Sprzedaż potoczyła się sprawnie i co najważniejsze bez dużego wysiłku. Obsługa na najwyższym poziomie!

Sprzedający: Jakub z Brzeźna

27.09.2017

sprzedane

offer-image
quote

Po prostu rewelacja, pan Grzegorz jest zawsze bardzo pomocny, wychodzi również poza zakres swoich obowiązków i pomaga z załatwieniem wszystkich dokumentów, współpraca tak świetnie przebiegła, że aktualnie znowu ze sobą pracujemy.

Sprzedający: Bogdan z Wrzeszcza

28.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Tylko dwa słowa: bardzo dobrze. Wszystko świetnie współgrało podczas transakcji, mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, kontakt z agentami był wzorowy.

Sprzedający: Andrzej z Przymorza

11.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Państwa firmą spełniła wszystkie moje oczekiwania. Kontakt z agentem był bardzo dobry, transakcja przebiegła bez większych problemów. Polecam.

Sprzedający: Magdalena z Moreny

05.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy Pani Izabeli. Sprzedaż mieszkania została bardzo dobrze zorganizowana. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Sprzedający: Łukasz z Ujeściska

09.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Pan Marek zajął się bardzo profesjonalnie sprzedażą mieszkania. Polecam!

Sprzedający: Krzysztof z Gdańska

10.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Muszę powiedzieć, że bardzo dobrze współpracowało mi się z panem Jackiem oraz panem Wojtkiem. Mieszkanie sprzedane, zatem cel został osiągnięty i to jest najważniejsze. Panowie są super, co tu dużo mówić. Polecam Partnerzy Nieruchomości!

Sprzedający: Jarosław ze Śródmieścia

31.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie wiem, w jakiej skali powinienem ocenić panią Monikę, ale przyjmijmy, że jest to ocena bardzo dobra z gwiazdką oraz wykrzyknikiem! Polecam!

Sprzedający: Rafał ze Śródmieścia

24.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Firma godna polecenia, wg mnie najlepsza na Trójmiejskim rynku nieruchomości. Szczególnie polecam usługi pana Krzysztofa Zalewskiego. Sprzedał moje mieszkanie, tak jak obiecał w kilkanaście dni i to za cenę, którą ustaliliśmy na początku współpracy. Pełen profesjonalizm, szacunek do Klienta, umiejętność słuchania - to tylko kilka cech, które pozwalają mi z całą odpowiedzialnością polecić usługi firmy Partnerzy i pana Krzysztofa.

Sprzedający: PIOTREK Z PRZYMORZA

25.10.2017
quote

Szanowni Państwo ! Macie chyba jednego z najlepszych pracowników w zakresie obrotu nieruchomościami tj,Pan Zalewski Krzysztof. Przeszliśmy cały cykl kupna mieszkania z ogromnym moim zadowoleniem. Pan Krzysztof pełna kultura i umiejętność rozmowy z klientem. Gratuluję !!!!!

Kupujący: ANNA

25.10.2017

sprzedane

offer-image
quote

Podpisałem umowę z trzema innymi biurami nieruchomości, jednak to Pan Marek okazał się najlepszy. Z pierwszego biura zrezygnowałem już po tygodniu. Pan Marek był bardzo operatywny, zaoferował nam dużo, w przeciwieństwie do innych biur, na których nie mogłem polegać, a co najważniejsze doprowadził transakcję do finalizacji. Gorąco polecam!

Sprzedający: Zbigniew ze Śródmieścia

25.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Kacprem. Kontakt z agentem był bardzo dobry, nie pojawiły się żadne komplikacje. Serdecznie polecam Pana Kacpra oraz Państwa Biuro!

Sprzedający: Elżbieta z Oliwy

02.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z panią Anną przebiegła sprawnie i bez większych przeszkód. Na bieżąco informowała nas o postępach w przebiegu transakcji, przypominała jakie dokumenty należy skompletować, tak więc polecam!

Sprzedający: Andrzej z Gdyni

07.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pan Marcin jest bardzo kompetentny, merytoryczny, zawsze przygotowany, zajął się całą transakcją od początku do końca. Jeżeli będziemy jeszcze poszukiwać biura nieruchomości, to na pewno wrócimy do firmy Partnerzy i pana Marcina.

Sprzedający: Paweł z Żukowa

20.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Proszę dać Panu Kacprowi najwyższą ocenę! Znamy się już wiele lat, ponieważ wcześniej również sprzedawałem swoje nieruchomości za pośrednictwem Państwa biura. Zgłaszając się, zawsze proszę o współpracę z Panem Kacprem, ponieważ jest to bardzo rzetelny i sumienny agent. Polecam!

Sprzedający: Dariusz z Zaspy

15.03.2018

sprzedane

offer-image
quote

Agentka była bardzo miła, wykazała się perfekcjonizmem oraz elastycznością. Polecam Panią Monikę wszystkim klientom.

Sprzedający: Rafał z Gdańska

26.03.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy z Panem Karolem. Fajny z niego gość i na pewno każda następna współpraca będzie właśnie z Panem Karolem.

Sprzedający: Rafał z Wrzeszcza

16.04.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pan Grzegorz to świetny profesjonalista. Nie było żadnych problemów, jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Sprzedający: Jacek ze Śródmieścia

11.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Prace agenta oceniam bardzo dobrze. Podobała mi się dyspozycja Pana Mateusza. Zawsze, kiedy potrzebowałam, ten kontakt był bez zarzutów. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Oczywiście poleciłabym wasze biuro :)

Sprzedający: Ilona z Przymorza

03.07.2018

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.