Agencja nieruchomości nr 1 na Pomorzu

Od 20 lat współtworzymy historię rynku nieruchomości na Pomorzu. Przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji i zdobywaliśmy zaufanie Klientów, udowadniając, że to właśnie z nami warto współpracować. Poznaj nasze atuty i przekonaj się o naszej skuteczności!

 

20 lat doświadczenia

Działamy na rynku od 20 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Rekordowo szybkie sprzedaże, ponad 80 transakcji miesięcznie i ponad 1 200 rocznie  -  dzięki efektywnym działaniom codziennie spełniamy obietnice złożone naszym Klientom. Wiemy, że bycie liderem na rynku to wielka nobilitacja, ale także odpowiedzialność i motywacja do dalszych działań, dlatego każdego dnia kreujemy przyszłość, stawiając sobie nowe cele i wyzwania.
 

Najwyższe standardy obsługi

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie - jednym z kluczowych elementów, który zadecydował o sukcesie naszej firmy jest najwyższy standard obsługi. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów wypracowaliśmy efektywny model współpracy, w którym zadowolenie naszych Klientów jest na 1 miejscu i stanowi dla nas najlepszy dowód tego, że wykonywana przez nas praca jest na najwyższym poziome. Pamiętaj, nasi Doradcy reprezentują tylko i wyłącznie Twoje interesy!
 

Współpracujemy z najlepszymi Agentami nieruchomości

Sukces osiągnęliśmy wspólnymi siłami. Nasz zespół sprzedażowy tworzy ponad 50 doświadczonych Agentów. To właśnie oni każdego dnia z pasją i zaangażowaniem znajdują najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, a energia i determinacja  jakie wkładają w swoją pracę stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy.
 

   Skuteczne działania sprzedażowe

Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych Agentów jesteśmy w stanie sprzedać każdą nieruchomość w zaledwie kilka dni! Zaufanie Klientów zdobyliśmy jednak nie tylko dzięki wynikom, ale także ze względu na usługi dodatkowe, takie jak Gwarancja sprzedaży czy aplikacja Przestrzeń Sprzedającego, która umożliwia nadzorowanie procesu sprzedaży. Dzięki temu każdy nasz Klient czuje się bezpiecznie i ma świadomość, jakie działania zostały podjęte. Gwarantujemy również osiągnięcie najlepszej ceny, dzięki sprawdzonej strategii sprzedamy Twoją nieruchomość nie tylko szybko, ale przede wszystkim korzystnie.

 

 

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .