Nowość na rynku! Wymień stare na nowe - zostaw u nas mieszkanie w rozliczeniu i zyskaj środki na zakup nowej nieruchomości lub szybką gotówkę na inny cel.

Dlaczego warto zostawić mieszkanie w rozliczeniu?

Oszczędzasz czas - w bardzo krótkim czasie umożliwimy Ci sprzedaż i zakup nowej nieruchomości, gwarantujemy minimum formalności.

Kwota wykupu może być wkładem na zakup nowego mieszkania lub domu - nie musisz zaciągać kredytu na 20 czy 30 lat. Co więcej pomożemy Ci znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Propozycja odkupienia nieruchomości - gwarantujemy szybką wycenę i transakcję za gotówkę, środki od razu trafią na Twoje konto.

Nie czekasz na zdecydowanego Klienta - za uzyskane środki możesz kupić inną nieruchomość, którą masz już na oku lub wykorzystać pieniądze na inny cel.

 

Zgłoś nieruchomość i umów się na spotkanie z naszym Doradcą, aby poznać szczegóły współpracy.

 

 

 

 

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .