Szukasz nieruchomości, ale nie chcesz lub nie możesz wychodzić z domu? Mieszkasz w innym mieście lub za granicą i nie możesz osobiście uczestniczyć z prezentacjach? Przygotowaliśmy dla naszych Klientów wygodne rozwiązanie – prezentacje nieruchomości online z naszymi Agentami.

Jak to działa?

Nie musisz wychodzić z domu, aby zobaczyć interesującą Cię nieruchomość, porozmawiać o szczegółach, wynegocjować cenę zakupu i zarezerwować ofertę. Dzięki prostym i intuicyjnym narzędziom jesteśmy w stanie przeprowadzić prezentację każdej nieruchomości z naszej oferty! Jak to działa? Tak jak w przypadku standardowej prezentacji ustalasz z naszym Doradcą datę i godzinę prezentacji. W umówionym terminie nasz Doradca połączy się z Tobą na dedykowanej platformie i oprowadzi Cię po nieruchomości, opowie o ofercie i odpowie na Twoje pytania. Co ważne nie tylko usłyszysz naszego Agenta, ale również go zobaczysz!  Platforma, z której korzystamy umożliwia wideorozmowy, tak abyś na żywo mógł podzielić się swoimi wrażeniami i odczuciami odnośnie oglądanej nieruchomości.

 

Prezentacja online i wirtualny spacer

Każdą nieruchomość z naszej oferty jesteśmy w stanie zaprezentować Ci podczas prezentacji online. Agent przygotuje oferty, które są dopasowane do Twoich poszukiwań i podczas spotkania w formie wideorozmowy oprowadzi Cię po nieruchomości, opowie o ofercie i odpowie na ewentualne pytania. Podczas prezentacji online wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania takie jak wirtualny spacer po nieruchomości, który umożliwia obejrzenie pomieszczeń i otoczenia w zakresie 360 stopni -  Agent oprowadzi Cię po nieruchomości tak jakby prezentował Ci ją na żywo, a Ty poczujesz się jakbyś rzeczywiście tam był. Dzięki takiej prezentacji dokładnie obejrzysz nieruchomość - budynek, klatkę schodową, wszystkie pomieszczenia, a nawet widok z okna lub balkonu. Prezentacje online pozwalają na obejrzenie dowolnej liczby nieruchomości bez wychodzenia z domu - dzięki czemu zadbasz o swoje bezpieczeństwo, zaoszczędzisz czas, a wybrane oferty, które w 100% spełniają Twoje oczekiwania możesz zobaczyć również podczas tradycyjnej prezentacji i dopiero wtedy podjąć decyzję o zakupie.

 

 Negocjacje i rezerwacja

Ponieważ w prezentacji online może brać udział nawet 10 osób, w spotkaniu mogą uczestniczyć również Klienci sprzedający i Agent prowadzący sprzedaż nieruchomości. Dzięki temu bez przeszkód oprócz samej prezentacji możemy przeprowadzić rozmowę, negocjacje odnośnie finalnej ceny zakupu oraz ustalić wszystkie warunki zawarcia transakcji. Jeżeli znajdziesz wymarzoną nieruchomość, możesz ją zarezerwować, my zablokujemy możliwość proponowania tej oferty inny Klientom, a ostateczną decyzję podejmiesz dopiero po obejrzeniu nieruchomości na żywo.

 

 Uzyskanie kredytu online

Nasi eksperci kredytowi cały czas są do Twojej dyspozycji. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z bankami możemy ograniczyć formalności i procedury do minimum, dzięki czemu przyspieszymy decyzję o przyznaniu kredytu. Co najważniejsze cały proces przygotowania umowy kredytowej z bankiem przeprowadzimy w 100% online, bez konieczności organizowania spotkań.

Dokumenty i umowa

Na podstawie naszej umowy pośrednictwa możemy za Ciebie skompletować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do przeprowadzenia transakcji sprzedaży lub wynajmu nieruchomości i dopiąć wszystkie kwestie formalne. W razie potrzeby zajmiemy się również przygotowaniem pełnomocnictwa -  w momencie kiedy nie chcesz lub nie możesz podejść do umowy sprzedaży nieruchomości wystarczy, że upoważnisz kogoś kto zrobi to w Twoim imieniu. 

 

 Co zyskujesz?

Nie przegapisz żadnej oferty - dzięki prezentacjom online nie musisz wstrzymywać się z poszukiwaniem i zakupem nieruchomości. Podczas, gdy inni będą czekać, Ty możesz oglądać oferty dopasowane do Twoich poszukiwań i kupować bez wychodzenia z domu!


Wygoda i oszczędność czasu - praktycznie cały proces zakupu możemy przeprowadzić zdalnie, zatem nawet jeżeli jesteś za granicą możesz kupować nieruchomości bez konieczności odbywania podróży.

 

 

 

 

 

 

Biuro nieruchomości PARTNERZY Nieruchomości | Agencja | Pośrednik nieruchomości Gdańsk | Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .