Dział Wsparcia Agenta to blisko 20 specjalistów, którzy codziennie wspierają pracę naszych Agentów. Dzięki temu nasi Doradcy mogą skupić się tylko i wyłącznie na sprzedaży i pozyskiwaniu nowych Klientów. Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem, marketingiem i promocją  ofert leżą po stronie działu. Dział odpowiada również za rozliczenia, organizację szkoleń i imprez integracyjnych oraz wsparcie techniczne.

 

Do kogo zwrócić się o promocję ofert? Kto zorganizuje pełną atrakcji imprezę firmową? Komu zlecić sesję zdjęciową nieruchomości? Poznaj bliżej Dział Wsparcia Agenta!

 

Martyna – Dyrektor Działu Wsparcia Agenta – dba o sprawne funkcjonowanie całego działu. Ma głowę do organizacji i myśli kreatywnie. Koordynuje wszystkie działania promocyjne i marketingowe. 

 

Magda - Specjalista ds. marketingu w Internecie – Wie jak i gdzie wyróżnić ofertę, aby telefon się rozdzwonił.  Dba również, aby naszym Agentom nie zabrakło materiałów reklamowych i promocyjnych.

 

 

 

 

Klaudia – Kierownik sekretariatu – dba o sprawną organizację biura i kontakt z Klientami. Lubi jak się dużo dzieje, jest wielozadaniowa i zawsze dopilnuje wszystkiego jak należy.


Karolina, Angelika, Kasia – Asystentki w sekretariacie – zawsze witają naszych Agentów i Klientów z uśmiechem. Reagują szybko i zawsze służą pomocą. Energiczne i otwarte  tworzą bardzo zgrany team. 

 

 

Klaudia – Specjalista ds. HR  - nasza wizytówka podczas rozmów kwalifikacyjnych i mistrzyni organizacji. Szkolenie z najlepszym coachem w kraju? Niezapomniana impreza firmowa? Klaudia zawsze staje na wysokości zadania.

 

 

 

Ania - Główna księgowa, dba o nasze finanse. Rozlicza, wylicza wszystko skrupulatnie i na czas. 

Natalia - Asystentka w dziale księgowości - wystawianie faktur, przypilnowanie terminu płatności, rozliczenia. To u Natalii nasi Agenci zamawiają również karty Multisport i pakiety medyczne. 

 

 

 

Wiemy, że pomoc specjalistów w odpowiednim przygotowaniu oferty jest nieoceniona, dlatego zrobienie najlepszych zdjęć nieruchomości zlecamy fotografom, rzuty wykonuja dla nas kreślarze, a o odpowiednie oszacowanie wartości dbają współpracujący z nami rzeczoznawcy. W razie potrzeby nasi Agenci mogą też liczyć na pomoc copywritera, który stworzy opis oferty oraz na banerowca, który zadba o widoczny baner. To się nazywa dream team!

 

 

 


Lubimy kiedy wszystko działa jak należy. Pomagają nam w tym informatycy, którzy pojawiają się w mgnieniu oka, gdy coś trzeba przeinstalować czy naprawić. Dzięki nim nasz sprzęt jest szybki i wydajny, a my zadowoleni. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .