news-image

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen życzliwości, bliskości, radości i ciepła. To również czas przemyśleń oraz spotkań z najbliższymi. W naszej firmie okres świąteczny to również czas pomocy tym najbardziej potrzebującym, dlatego od 2015 co roku organizujemy bieg charytatywny pod hasłem Partnerzy Dzieciom. 

 

Jak to się zaczęło?

W 2015 roku podczas przygotowań do firmowej Wigilii postanowiliśmy, że w ten wyjątkowy czas powinniśmy pomyśleć również o tych najbardziej potrzebujących. Wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować bieg charytatywny, w którym weźmiemy udział. Zasada była prosta -  każda osoba biorąca udział w akcji to cegiełka od zarządu firmy na poczet środków, które przeznaczymy na wybrany cel. Od samego początku każdy z nas podchodził do pomysłu z dużym entuzjazmem. Na potrzeby akcji powstało logo Partnerzy Dzieciom. Do dziś widnieje ono na wszystkich materiałach i gadżetach  promujących akcję. Pierwszy bieg odbył się na plaży w Brzeźnie. 18 grudnia 2015 roku na starcie stawił się prawie cały nasz zespół, trasa liczyła 5km. Zebrane środki trafiły do Domu Dziecka im. Janusza Korczaka. Po sukcesie akcji uznaliśmy, że świąteczny bieg charytatywny stanie się naszą tradycją. W kolejnym roku oprócz biegu, aby zebrać jeszcze więcej środków, podczas firmowej wigilii zorganizowaliśmy również aukcję podczas, której licytowaliśmy zebrane przez nas fanty. Licytowaliśmy przeróżne rzeczy – książki i płyty z autografami, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, wypieki itd. Inicjatywy - bieg charytatywny i aukcję powtarzamy co roku, to już dla nas tradycja i możliwość, aby każdy z nas dołożył swój wkład w pomoc potrzebującym.

Dlaczego bieg w roku 2019 był tak wyjątkowy?

W roku 2019 z inicjatywy naszej Agentki Moniki do naszego biegu pod okiem nauczycieli i wychowawców dołączyli mali-wielcy bohaterowie - uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Gdańsku. O godz. 10:00 w Parku Reagana na Przymorzu rozpoczęliśmy wspólny bieg, spacer, na mecie czekał na wszystkich poczęstunek – ciepłe i zimne napoje, ciastka, wypieki. W łącznie w tamtym biegu Partnerzy Dzieciom wzięło udział 213 osób! Było nam niezmiernie miło, że tak licznie wsparliście naszą inicjatywę!

Czas pandemii - co z biegiem?

W ubiegłym roku z uwagi na trwającą pandemię i obowiązujące obostrzenia bieg nie mógł się odbyć w dotychczasowej formie. Nie chcieliśmy jednak rezygnować z naszej tradycji i zależało nam, aby wszyscy chętni mogli wziąć udział w akcji. Zasady uczestnictwa były proste - wystarczyło pobrać numerek uczestnika lub zgłosić się mailowo do specjalnie utworzonego Biura Obsługi Biegu, przebiec/przejść dystans 5km na wybranej trasie, a na koniec przesłać zdjęcie wraz z rzutem ekranu przebytej trasy z wybranej aplikacji. Tak jak dotychczas każdy uczestnik to cegiełka w wysokości 50zł. Dzięki rozszerzonej formule (informacje o wydarzeniu udostępnialiśmy również za pomocą Facebooka) w biegu wzięły udział 103 osoby! Co ciekawe uczestnikami były nawet osoby zza granicy! 

Komu pomogliśmy, ile środków udało się zebrać?

Do tej pory podczas wszystkich 6 edycji akcji Partnerzy Dzieciom udało nam się zebrać ponad 50 000 złotych! Zebrane środki w formie pieniężnej lub rzeczowej trafiły m.in. do: Domu Dziecka im. Janusza Korczaka, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żukowie, Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio,  Domu Samotnej Matki Caritas w Gdańsku Matemblewie, Domu Hospicyjnego im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku, Fundacji Dla Rodziny - Domu nad Potokiem i Domu pod Azaliami. Sukces akcji zawdzięczamy całemu naszemu zespołowi Partnerzy Nieruchomości, który co roku całym sercem angażuje się w organizację i uczestnictwo w akcji. To dzięki Wam udało się pomóc tak wielu potrzebujących osobom i instytucjom. Dziękujemy!

Jak będzie wyglądał tegoroczny bieg?

Z powodu aktualnej sytuacji postanowiliśmy, że tegoroczny bieg odbędzie się w takiej samej formie jak w ubiegłym roku. Wszystkie osoby chętne zapraszamy do udziału w akcji! 

 
Weź udział w biegu!

 Pobierz naklejkę z numerkiem z naszego Sekretariatu lub wyślij zgłoszenie na adres: bob@partnerzy.pl. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz plik z numerkiem do wydruku.
 Pokonaj dystans minimum 5km.
 Zrób sobie zdjęcie z numerkiem oraz wykonaj zrzut ekranu z dowolnej aplikacji, która zapisze pokonaną trasę.
 Zdjęcie oraz zrzut z aplikacji wyślij do Biura obsługi biegu na adres: bob@partnerzy.pl.
 
Za każdego uczestnika, który przebiegnie/przejdzie dystans 5km oraz wyśle zdjęcie firma PARTNERZY Nieruchomości wykłada cegiełkę w wysokości 50zł. Zebrane środki przekażemy na rzecz fundacji i organizacji charytatywnych.

Czas trwania: 10.12.2021 - 31.12.2021. Do dzieła! :)
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image
gallery-image

Biuro nieruchomości PARTNERZY Nieruchomości | Agencja | Pośrednik nieruchomości Gdańsk | Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .