Z nami możesz się rozwijać!

Akademia Agenta Nieruchomości to projekt, który ma na celu rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych Doradców. W każdym miesiącu Agenci sami decydują, w jakim szkoleniu chcą wziąć udział. Tematyka szkoleń jest bardzo różnorodna i dotyczy m.in:

  psychologii sprzedaży
  rozpoznania potrzeb Klienta
  zarządania czasem
  sztuki negocjacji
  zamknięcia sprzedaży
 
Systematycznie organizujemy szkolenia wewnętrzne. Zapraszamy najlepszych trenerów i wykładowców, a program dopasowujemy do naszych indywidualnych potrzeb i specyfiki pracy. Zakres szkoleń jest opracowywany we współpracy z działem HR i naszymi Agentami. Dbamy, również aby każde szkolenie oprócz części teoretycznej zawierało część warsztatową, w czasie której nasi Doradcy zdobywają i szlifują umiejętności przydatne w codziennej pracy.

    


Oprócz organizacji cyklicznych szkoleń wewnętrznych, Agenci mają możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach zewnętrznych. Dla chętnych finansujemy także kurs pośrednika organizowany przez Stowarzyszenie Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Szkolenie kończy się egzaminem i zdobyciem licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN. Tylko od początku tego roku licencję uzyskało 11 naszych Agentów.

 

 

Biuro nieruchomości PARTNERZY Nieruchomości | Agencja | Pośrednik nieruchomości Gdańsk | Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .