offer-type
  • lang-icon

Katarzyna Ciosińska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Urodzona w Gdańsku. Ukończyła studia licencjackie na WSTiH o specjalność Handel i Usługi, a następnie na PG studia magisterskie na wydziale Marketingu i Zarządzania. Branża nieruchomości zawsze ją interesowała, więc porzuciła etat managera w firmie handlowej i zajęła się nieruchomościami zawodowo. Cel: pracować na bazie poleceń od zadowolonych Klientów. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. Uwielbia dalekie podróże. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi oraz tańczyć. W ludziach ceni uczciwość, pozytywne podejście do życia i kompetencje.

  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Z przyjemnością rekomenduję Panią Katarzynę Ciosińską - agenta z Nieruchomości Partnerzy w Gdańsku. Jest to osoba kompetentna, rzeczowa, solidna, świetnie zorganizowana, o dużej kulturze osobistej i miłym sposobie bycia. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Katarzyny, sprzedaż mieszkania została załatwiona pomyślnie i szybko.

Sprzedający: Joanna z Niedźwiednika

13.11.2020

sprzedane

offer-image
quote

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam Partnerzy Nieruchomości.

Sprzedający: Maria z Chełmu

10.11.2020

sprzedane

offer-image
quote

Z przyjemnością rekomenduję panią Katarzynę Ciosińską - agenta z Agencji Nieruchomości Partnerzy w Gdańsku. Jest to osoba kompetentna, rzeczowa, solidna, świetnie zorganizowana, o dużej kulturze osobistej i miłym sposobie bycia. Jednakże dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Katarzyny sprzedaż mieszkania została załatwiona pomyślnie i szybko.

Sprzedający: Joanna W.

09.11.2020

sprzedane

offer-image
quote

Chciałbym podziękować, a zarazem wyrazić swe uznanie dla Katarzyny Ciosińskiej, za Jej zaangażowanie i profesjonalizm, jaki okazała sprzedając zlecone Państwu mieszkanie do sprzedaży. Pomimo zaistniałych komplikacji, Pani Katarzyna zachowała stoicki spokój i w znaczniej mierze przyczyniła się do rozwiązania zaistniałego problemu. Mogę tylko pogratulować Państwu tak profesjonalnego pracownika.

Sprzedający: Tomasz z Przymorza

06.11.2020

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym podziękować Agencji Partnerzy Nieruchomości za ogromną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Miałam przyjemność pracować z p. Katarzyną Ciosińską i nie mogłabym sobie wyobrazić bardziej pomocnej osoby. Wszystko było załatwione błyskawicznie - od znalezienia osoby chcącej kupić moje mieszkanie aż do załatwiania ostatnich formalności. Niemal natychmiast dostawałam odpowiedzi na wszelkie moje pytania i wszystko było w 100% dostosowane do moich oczekiwań. Jestem pewna, że bez wsparcia p. Ciosińskiej nie udałoby mi się sprzedać mieszkania tak szybko i na tak korzystnych dla mnie warunkach. Dziękuję i pozdrawiam.

Sprzedający: Agata z Gdyni

06.10.2020

sprzedane

offer-image
quote

To już moja kolejna udana transakcja przeprowadzona za pośrednictwem Partnerzy Nieruchomości i Pani Katarzyny Ciosińskiej. Współpraca była bardzo udana, ze strony biura pełen profesjonalizm i rzetelność. Następne transakcje tylko za pośrednictwem "Partnerów"!

Sprzedający: Bożena ze Stężycy

02.10.2020

sprzedane

offer-image
quote

Współpracujemy z Panią Katarzyną już parę lat i mogę szczerze polecić jej usługi. Pani Kasia jest sumiennym i oddanym klientom agentem. Jest bardzo zaangażowana, dyspozycyjna i godna zaufania. Mieszkamy poza Trójmiastem i wielokrotnie musieliśmy korzystać z jej pomocy w sprawach dotyczących najmu naszych nieruchomości, również nietypowych, pewnie wykraczających poza obowiązki agenta. Nigdy nie zawiodła, zawsze znalazła rozwiązanie problemu. Liczymy na dalszą współpracę.

Sprzedający: Iwona i Jacek S.

29.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dziękuję za profesjonalne dokonanie transakcji sprzedaży w życzliwej i miłej atmosferze. Wprawdzie nasz kontakt był dosyć krótki, ale w tej sytuacji to duży plus. Z pełnym przekonaniem będę polecała Partnerzy Nieruchomości znajomym. Raz jeszcze dziękuję i życzę wielu samych udanych transakcji.

Kupujący: Bożena Ś.

14.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Super firma! Polecenie dostałam od córki, która była zachwycona Panią Ciosińską, ja także nie mogę powiedzieć złego słowa. Cudowna firma i cudowny pośrednik! Szczerze POLECAM!

Sprzedający: Ewa z Ujeściska

13.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Chciałam wystawić najlepszą opinię Pani Katarzynie Ciosińskiej za zajęcie się sprzedażą mojej działki. Profesjonalna, rzetelna i dokładna w każdym calu. Na pewno będę polecać Panią Katarzynę wszystkim znajomym. Dziękuję!

Sprzedający: Klientka

04.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuję bardzo za szybkie i profesjonalne załatwienie mojej sprzedaży Pani Katarzynie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i bardzo dziękuję. Na pewno Pani osobę będę polecać znajomym. Pozdrawiam.

Sprzedający: Anna z Gołubia

03.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dziękuję Pani Katarzynie za pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania. Ja wiem, że to Pani praca, ale każdą pracę można wykonywać "wystarczająco dobrze" lub bardzo dobrze. W moim odczuciu Pani Katarzyna wykonuje swoją rewelacyjnie. Domyślam się, że nie jest łatwo być pośrednikiem - jednocześnie dbać o interesy obu stron (często sprzeczne), tutaj Pani asertywność, profesjonalizm i zdolności interpersonalne lśnią jak brylant. Mam jeszcze jedno, niewielkie mieszkanie w Gdańsku, które mam w planach sprzedać za rok lub dwa, na pewno powrócę do Pani Katarzyny w tej sprawie. Dziękuję i życzę sukcesów.

Sprzedający: Jacek z Wrzeszcza

01.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pełen profesjonalizm. Pani Kasia jest wspaniałą osobą. Zrobiła dla mnie 2 albo i 3 razy więcej niż powinna Uczciwa, uczynna, przemiła. Również pozostali pracownicy z waszego biura wykazali się profesjonalizmem. Na początku czytałam opinie o waszym biurze, nie wierzyłam, ale jednak to prawda, bardzo profesjonalne biuro.

Sprzedający: Elżbieta z Zaspy

12.08.2020

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z panią Katarzyna była czystą przyjemnością. Profesjonalna i rzetelna obsługa przy sprzedaży mieszkania. Pomoc w każdej sprawie. Polecam!

Sprzedający: Dorota ze Stogów

07.08.2020

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuje Pani Katarzynie Ciosińskiej za tak szybkie przeprowadzenie transakcji sprzedaży mieszkania! Podziwiam jej cierpliwość i skuteczność pomimo wielu przeciwności w czasach kwarantanny. Nie tylko z sukcesem doprowadziła do finalizacji umowy, ale również pomogła mi w każdym kroku przygotowywania dokumentacji. Polecam gorąco!!!

Sprzedający: Magdalena z Żabianki

01.07.2020

sprzedane

offer-image
quote

Poprosiłem agencję Partnerzy, aby zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Moim agentem była Katarzyna Ciosińska. Pani Katarzyna wykazała się w 100%. Ofertę na kupno dostałem już po kilku dniach, pomimo iż znaleźliśmy się w sytuacji pandemii. Pani Katarzyna na bieżąco informowała mnie o postępach. Poza tym sama przyjeżdżała z dokumentami do podpisu. Jestem już na tym świecie od prawie 70 lat i nie często spotkałem się z takim zaangażowaniem, jakie wykazała pani Katarzyna. Nie piszę tego, żeby się przypodobać, bo gdybym nie był zadowolony, wyraziłbym również swoją negatywną opinię. Pozdrawiam cały zespół agencji Partnerzy i po prostu dziękuję.

Sprzedający: Wiesław z Przymorza

03.06.2020

sprzedane

offer-image
quote

Przy sprzedaży naszego mieszkania mieliśmy okazję współpracować z Panią Katarzyną Ciosińską. Pani Kasia była zawsze pomocna i fachowo podpowiadała i doradzała w wielu kwestiach formalnych. Do tego szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz błyskawiczne reagowanie na ewentualne pytania lub prośby. Profesjonalne i miłe podejście do klienta. Wszystko przebiegło pomyślnie. Dziękujemy i polecamy!

Sprzedający: Kasia i Mateusz z Wrzeszcza

29.05.2020

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dobry kontakt z Panią Kasią, nie było żadnych problemów w czasie transakcji, kupowałam i sprzedawałem za pośrednictwem waszego biura i jest bardzo zadowolony z Państwa Firmy.

Sprzedający: Trojan z Przymorza

20.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Ogromne podziękowania dla Pani Ewy Cesarz i Katarzyny Ciosinskiej przy sprzedaży mieszkania. Trzeba być największym specjalistą, by w ciągu trzech dni znaleźć kupca na mieszkanie. Ukłon dla Pań!!! Profesjonalizm w 100%!

Sprzedający: Justyna ze Śródmieścia

10.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

W pełni profesjonalna obsługa, przy tym bardzo miły kontakt z osobą prowadzącą sprzedaż, panią Kasią Ciosińską. Duża fachowość z jej strony oraz merytoryczna pomoc w dość skomplikowanej procedurze sprzedaży mieszkania. Jak najbardziej polecam firmę Partnerzy Nieruchomości!

Sprzedający: Dariusz z Wrzeszcza

18.12.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.