Kup bez prowizji!

Z nami kupisz mieszkanie, dom lub działkę bezpiecznie i bez prowizji. A to oznacza, że pobierzemy wynagrodzenie tylko od jednej strony transakcji - od sprzedającego. Jesteśmy prekursorem tego modelu działania nie tylko na Pomorzu, ale i w całej Polsce! Zagwarantujemy Ci również osiągnięcie najkorzystniejszej ceny - nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów i prowadzimy skuteczne negocjacje tak, abyś mógł kupić nieruchomość za jak najlepszą cenę.

 

Kup z nami - dlaczego warto?

 

Wyszukanie nieruchomości 

 
Nasi Klienci kupują najlepsze nieruchomości! W oparciu o analizę Twoich potrzeb i możliwości finansowych znajdziemy dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich poszukiwań.

 Nowoczesne narzędzie prezentacji ofert

 
Otrzymasz dostęp do Przestrzeni Klienta - dedykowanej strony, w której umieszczać będziemy oferty zgodne z Twoimi poszukiwaniami. Dzięki systemowi zobaczysz również, które oferty się sprzedały i w jakim czasie. Abyś był na bieżąco, o nowych ofertach i zmianach cen będziemy Cię informować również za pomocą wiadomości sms.

Finansowanie zakupu 

 

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzysaniu kredytu. Nasi Eksperci specjalizują się wyłącznie w udzielaniu kredytów hipotecznych, dzięki ich doświadczeniu uzyskasz szybszą decyzję i otrzymasz najlepsze warunki spłaty kredytu.

Negocjacje 

 

Będziemy odpowiedzialni za złożenie oferty zakupu nieruchomości oraz za wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków transakcji.

Bezpieczna i pewna transakcja 

 

Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i dopilnujemy kwestii formalno-prawnych. Dodatkowo transakcja zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości zostanie w pełni ubezpieczona.

 

 

Zakup nieruchomości - jak działamy?

 

 

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .