Agencja nieruchomości numer  1 - tytuł zobowiązuje 

Co sprawia, że na współpracę z nami decyduje się tak wielu Klientów, którzy po udanej transakcji sprzedaży czy zakupu polecają nas swojej rodzinie, bliskim i znajomym? Zobacz co nas wyróżnia i sprawia, że współpraca z nami jest tak wyjątkowa, a przede wszystkim skuteczna i korzystna dla obu stron. 

 

 

Skuteczność i doświadczenie

Od 20 lat współtworzymy historię  rynku nieruchomości na Pomorzu. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Przeprowadziliśmy tysiące transakcji zakończonych sukcesem, wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania i zbudowaliśmy nasz największy kapitał jakim jest doświadczenie. Doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości. Stawiamy na realizację skutecznych i korzystnych dla obu stron transakcji. Dzięki naszej przełomowej usłudze Gwarancja sprzedaży nieruchomości przyjmujemy rekordową liczbę gwarancji – w ubiegłym roku umowę na wyłączność podpisało z nami 1125 Klientów! Z każdym rokiem umacniamy naszą pozycję lidera na lokalnym rynku - marka Partnerzy Nieruchomości jest rozpoznawalna, cieszymy się zaufaniem wśród naszych Klientów. Duża część Klientów trafia do nas z polecenia lub ponownie chcą skorzystać z naszej pomocy przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości – co jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy najlepsi na rynku i to właśnie z nami warto współpracować. Wiemy, że bycie liderem na rynku to wielka nobilitacja, ale także odpowiedzialność i motywacja do dalszych działań, dlatego każdego dnia kreujemy przyszłość, stawiając sobie nowe cele i wyzwania. Cały czas  się rozwijamy – tworzymy kolejne zespoły sprzedażowe, otwieramy kolejne oddziały, szkolimy nasze umiejętności, rozwijamy dział marketingu, szukamy dla naszych Klientów nowych innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które są odpowiedzią na otaczającą nas rzeczywistość, a nawet ją wyprzedzają. 

 

Zespół najlepszych Agentów

Na nasz sukces składa się wiele czynników, ale najważniejszym z nich są ludzie. Wspaniały zespół osób, dla których ta praca to nie tylko sposób na zarabianie, ale przede wszystkim pasja. Nasz zespół sprzedażowy tworzy ponad 50 doświadczonych Agentów. To właśnie oni każdego dnia z pasją i zaangażowaniem znajdują najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, a energia i determinacja  jakie wkładają w swoją pracę stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy. 

 

 

Nagrody i wyróżnienia

Nasz prężny rozwój został dostrzeżony i mamy na swoim koncie kilka prestiżowych wyróżnień. Jesteśmy laureatami  "Gazeli Biznesu 2018", "Gazeli Biznesu 2019" oraz "Gazeli Biznesu 2020" a także jako jedyna agencja w województwie pomorskim znaleźliśmy się na liście prestiżowego rankingu Diamentów Forbesa 2020 oraz edycji 2021. Otrzymane wyróżnienia odzwierciedlają naszą wiarygodność, dynamiczny rozwój i dobrą kondycję finansową. Co dla nas najważniejsze o przyznaniu wyróżnienia decydowały wyłącznie osiągane wyniki! 

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .