Opis
Działka z domem 1147m² Pruszcz Gdański
Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1147m², zabudowana budynkiem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 317,41m² położona przy ul. Nad Radunią w Pruszczu Gdańskim. Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz tereny rekreacyjne nad rzeką Radunią.
1. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej ul. Nad Radunią.
2. Płaskie ukształtowanie terenu.
3. Kształt zbliżony do litery „L”, o korzystnych parametrach, szeroki front ok. 32m oraz długość sięgająca ok. 40m.
Dostęp do wody, prądu, kanalizacji, gazu w drodze bezpośrednio przy działce.
Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego -Uchwała Nr XXIII/231/2004
z dnia 2004-08-25
Ustalenia dla terenu MNU1 zabudowy mieszkaniowo-usługowej:
PRZEZNACZENIE TERENU:
– ustala się zabudowę mieszkaniową i jednorodzinną oraz różne formy usług nieuciążliwych, które nie stanowią zagrożenia dla funkcji mieszkaniowej pod względem sanitarnym i pożarowym.
– działki powyżej 1000 m² – zabudowa mieszkaniowa oraz funkcje usługowe w oddzielnych lub wspólnych budynkach
– wyklucza się prowadzenie działalności gospodarczej, która może wymagać sporządzania raportu oddziaływania na środowisko.
Do usług wykluczonych zalicza się:
rzemiosło produkcyjne, stacje paliw, składowanie złomu oraz następujące typy warsztatów samochodowych: blacharstwo, lakiernictwo, wulkanizacja i ślusarstwo.
1/ dopuszczalna intensywność zabudowy netto – 1,0,
2/ maksimum zabudowy działki – 40%,
3/ wielkość powierzchni biologicznie czynnej minimum 30%,
4/ nieprzekraczalne i obowiązujące linie zabudowy jak na rysunku, z uwzględnieniem ust. 8 oraz § 23 ust. 4 i 5.
5/ wysokość zabudowy maksimum 10 m, z uwzględnieniem stref wysokości związanych z lotniskiem zgodnie z § 18,
6/ budynki jednorodzinne – dwie kondygnacje w tym poddasze użytkowe,
7/ budynki usługowe jedna do dwóch kondygnacji, dachy według rozwiązań indywidualnych,



















