Description
Gdańsk, Śródmieście, ul. Panieńska
Na wynajem wyjątkowy, jasny, rozkładowy apartament w sercu Gdańska, położony na pograniczu Starego Miasta oraz Śródmieścia przy ul. Panieńskiej.
Mieści się w inwestycji Old Nova znanego dewelopera (Budimex). Jest to bardzo kameralny budynek, wzniesiony w 2018 roku. Łączy w sobie funkcjonalność, wygodę oraz komfort nowoczesnego budownictwa oraz ducha i klimat staromiejskiej architektury. Efekt ten uzyskano dzięki zachowaniu frontowej ściany kamienicy, która jeszcze do niedawna znajdowała się w tym miejscu.
Nie zapomniano przy tym o wymogach współczesnych czasów. Do dyspozycji mieszkańców jest zamykana hala garażowa, recepcja z ochroną oraz portierem, sauny (fińska oraz infra red), czy patio do wypoczynku w zewnętrznych częściach wspólnych.
Apartament jest bardzo korzystnie zlokalizowany. Tylko 3 minuty spacerem dzieli go od rzeki Motławy, zaś 8 min (650m) od serca Starego Miasta, które oferuje mnóstwo atrakcji, wydarzeń kulturalnych, fantastycznych klimatycznych zaułków, ciekawych kafejek, czy dobrego jedzenia.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z wodociągu.
Opłaty, kształtują się na poziomie ok 1200 zł miesięcznie (ogrzewanie, woda, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci, fundusz remontowy, koszty ochrony).
Kaucja 6000zł.
Opłata za wynajem 4000zł