back

Offer number: PAN654321

Smołdzino, ul. Leśna

878.01 m2 12 rooms 0/1 floor /m²
Monthly installment:

Estimated loan installment with fixed interest rate, 20% down payment and repayment period of 30 years.

calculate installment

Description

Smołdzino, ul. Leśna

INWESTYCJA:
Na sprzedaż: nowoczesny hotel – gotowy, w pełni zautomatyzowany – gotowy biznes do przejęcia.
ocena Booking 9,6/10

ocena Google 4,7/5 

Atrakcyjna oferta dla inwestora poszukującego działającego hotelu o podwyższonym standardzie, sprzedawanego z pełnym wyposażeniem i zapleczem technicznym. Obiekt o powierzchni użytkowej 878,01 m², zlokalizowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni blisko 1 ha, oferuje komfort, niskie koszty i możliwość dalszej rozbudowy.

Hotel zaprojektowany został z myślą o maksymalnej efektywności i minimalnych kosztach eksploatacji – ok. 2 300 zł/miesięcznie. Ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła, wspomagane piecem olejowym w przypadku srogich mrozów, instalacja fotowoltaiczna 49 kW, solary do podgrzewania wody w basenie oraz pełna automatyzacja obiektu zapewniają oszczędność i wygodę zarządzania. Basen wyposażony w robota sprzątającego, co znacząco ogranicza koszty obsługi.

Obiekt oferuje 12 komfortowych pokoi, każdy z aneksem kuchennym oraz łazienką z osobnym WC – standard klasyfikowany przez Booking jako podwyższony. Dodatkowym atutem jest przestronny apartament z trzema niezależnymi pokojami, osobną kuchnią i kominkiem, idealny dla rodzin i większych grup.

Strefa relaksu obejmuje basen solankowy, saunę, pokój masażu oraz siłownię, gwarantując całoroczną atrakcyjność. Parter z basenem jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych – szerokie drzwi, brak progów i odpowiednie łazienki.

Profesjonalna kuchnia z pełnym wyposażeniem i zmywarko-wyparzarką, dodatkowe pomieszczenia gospodarcze oraz osobna pralnio-suszarnia zapewniają pełną niezależność operacyjną. Obiekt sprzedawany jest z kompletnym wyposażeniem i zastawą stołową (Ceramika Lubiana) – gotowy do natychmiastowego przejęcia.

Wnętrza wykończone materiałami wysokiej klasy: bukowe meble i schody, ręcznie kute poręcze, drewniane drzwi i ościeżnice, kafle sprowadzane na zamówienie – trwałość i estetyka klasy premium.

Na terenie nieruchomości znajduje się budynek garażowo-gospodarczy o pow. 64,94 m² (2 stanowiska), pięknie zaaranżowany ogród z placem zabaw i wiatą ogniskową oraz rezerwa terenu pod kolejną zabudowę hotelową.

Działki objęte są bezterminowym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem mieszkalno-letniskowym, co daje bezpieczeństwo inwestycji i szerokie możliwości dalszego rozwoju.

LOKALIZACJA:

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w sercu Słowińskiego Parku Narodowego zapewnia to, czego goście hotelowi szukają najbardziej: ciszę, czyste powietrze i bliskość natury. Położenie przy spokojnej ulicy gwarantuje komfortowy wypoczynek z dala od hałasu i masowej turystyki.

Bliskość Morza Bałtyckiego i naturalnych plaż w Czołpinie oraz Rowach daje możliwość relaksu nad morzem bez tłumów, a jeziora Gardno i Łebsko oferują rejsy wędkarskie i rekreacyjne, co przyciąga miłośników wędkarstwa i aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki piesze i rowerowe, ruchome wydmy oraz bogactwo przyrody tworzą idealne warunki do całorocznego wypoczynku.

To lokalizacja szczególnie ceniona przez seniorów – spokojna, zdrowa, sprzyjająca regeneracji i pobytom dłuższym. Jednocześnie region generuje stabilny ruch turystyczny, co przekłada się na wysoką atrakcyjność inwestycyjną. Idealne miejsce pod hotel, obiekt zdrowotny lub wypoczynkowy, oferujący gościom komfort, spokój i autentyczne doświadczenie nadmorskiej natury.

BUDYNEK:
Obiekt o symetrycznej bryle i klasycznej architekturze, z wyraźnie zaakcentowaną częścią centralną oraz wielospadowym dachem. Został wybudowany w 2008 roku z bloczków Ytong, a jego ściany są ocieplone warstwą 24 cm styropianu, co zapewnia dobrą izolację termiczną.

DODATKOWE INFORMACJĘ:
– Wydanie od zaraz
– Dla zainteresowanych dostęp do większej ilości zdjęć i materiałów
– Unikatowa domena internetowa Smoldzino.com 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU I PREZENTACJĘ OBIEKTU

Detailed information

Location

Smołdzino, ul. Leśna

Building type

Detached

Ownership

Other

Area

878.01 m2

Plot Area

10000 m2

Rooms

12

Bathrooms

12

Toilets

12

Year of construction

2008

Floor

0/1

Condition

Very good

Heating

Heat pump

Price per m²

Map

I need more information
  • I need more information
  • I want to schedule a viewing

    Information clause

      Preferred meeting time
      • 9:00
      • 10:00
      • 11:00
      • 12:00
      • 13:00
      • 14:00
      • 15:00
      • 16:00
      • 17:00
      • 18:00
      Information clause

        Other forms of purchase

        Property type*
        • Apartment
        • House
        • Plot
        • Komercja
        • Garage
        Information clause

        Loan installment calculator

        Calculate your approximate mortgage payment

        lat

        Estimated loan installment with fixed interest rate, 20% down payment and repayment period of 30 years.

        Monthly installment:

        Calculate your borrowing capacity with our Mortgage Advisor

        Check your creditworthiness

        Buy with us. Why is it worth it?

        0% commission from the Buyer

        No additional or hidden costs

        * applies to offers marked with the Buy without commission sign

        Agencja nieruchomości Partnerzy