back

Offer number: PAN357203

Gdańsk, Łostowice, ul. Świętokrzyska

43.41 m2 2 rooms 2/4 floor /m²
Monthly installment:

Estimated loan installment with fixed interest rate, 20% down payment and repayment period of 30 years.

calculate installment

Description

2 pokoje z loggią CH Kowale blisko autobus tramwaj

PRZESTRONNE, DO WŁASNEJ ARANŻACJI!
2 pokoje z wyjściem na przestronną loggię

MIESZKANIE: Na sprzedaż ciepłe, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,41 m2, położone w GdańskU

W jego skład wchodzą:
– pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon typu loggia,
– sypialnia,
– łazienka z WC, prysznicem, umywalką, lustrem,
– przedpokój.

Mieszkanie nie wymaga ponoszenia większych nakładów finansowych.
Jest przytulne, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Zabudowy stałe stanowią wyposażenie mieszkania. Na podłogach znajdują się deski drewniane, w łazience płytki gresowe.
Okna PCV, instalacje miedziane, woda oraz ogrzewanie z sieci miejskich.

Do mieszkania przynależy ponadto komórka lokatorska (1.80 m2).
Miejsca postojowe znajdują się przy posesji za szlabanem – udogodnienia zawarte w cenie.

Opłaty administracyjne: ok. 750 zł/miesiąc

BUDYNEK: Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku wzniesionym w 2008 roku. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za dobry. Budynek ocieplony.  Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka jest czysta i zadbana. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdują się pod budynkiem, za szlabanem sterowanym pilotem.

OKOLICA: Mieszkanie znajduje się w Gdańsku, cichej i spokojnej okolicy (dzielnica Łostowice), w otoczeniu niskich zabudowań. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa (CH Kowale), piekarnie, masarnie, apteki, szkoła, przedszkole. Wokół dużo zieleni, co sprzyja aktywnemu trybowi życia, rekreacji na świeżym powietrzu. Do lasów i Jeziora w Otominie dojedziesz w 10 minut!

KOMUNIKACJA: Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem. Dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmuje niespełna 5 minut. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowego – dzieli nas zaledwie kilka przystanków do pętli tramwajowej. Dodatkowo, istnieje możliwość dojazdu na pętlę samochodem i pozostawienie go na darmowym parkingu „Park and Ride”. Stąd jedynie 8,5 km do centrum Gdańska! W najbliższych latach planowana jest realizacja linii kolejowej PKM, przystanek Gdańsk Wielkopolska, co zapewni szybki i komfortowy dojazd w kierunku Śródmieścia Gdańska. W planach jest również rozbudowa węzła Kowale do Obwodnicy Trójmiasta, budowa ul. Nowa Bulońska Południowa, budowa ul. Nowa Świętokrzyska.

Termin wydania: od zaraz

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Detailed information

Location

Gdańsk, Łostowice, ul. Świętokrzyska

Building type

Block

Ownership

Other

Area

43.41 m2

Rooms

2

Bathrooms

1

Year of construction

2008

Floor

2/4

Balcony/terrace

Yes

Condition

Very good

Heating

CO municipal

Price per m²

Map

I need more information
  • I need more information
  • I want to schedule a viewing

    Information clause

      Preferred meeting time
      • 9:00
      • 10:00
      • 11:00
      • 12:00
      • 13:00
      • 14:00
      • 15:00
      • 16:00
      • 17:00
      • 18:00
      Information clause

        Other forms of purchase

        Property type*
        • Apartment
        • House
        • Plot
        • Komercja
        • Garage
        Information clause

        Loan installment calculator

        Calculate your approximate mortgage payment

        lat

        Estimated loan installment with fixed interest rate, 20% down payment and repayment period of 30 years.

        Monthly installment:

        Calculate your borrowing capacity with our Mortgage Advisor

        Check your creditworthiness

        Buy with us. Why is it worth it?

        0% commission from the Buyer

        No additional or hidden costs

        * applies to offers marked with the Buy without commission sign