Szukasz wymarzonej nieruchomości, a może poszukujesz lokalu pod inwestycję? Oszczędzaj swój czas i zgłoś do nas swoje poszukiwania. Oprócz wyszukania nieruchomości gwarantujemy Ci o wiele więcej! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Ścisła współpraca z dedykowanym Doradcą i największy wybór ofert

 
Dedykowany Doradca w oparciu o analizę Twoich potrzeb i możliwości finansowych wyszuka dla Ciebie odpowiednie oferty nie tylko naszego biura, ale również wśród ofert innych agencji nieruchomości, osób prywatnych i deweloperów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej nowej oferty na rynku.

 Gwarancja pierwszeństwa i nowoczesne narzędzia prezentacji ofert

 
Codziennie pozyskujemy nowe nieruchomości. W pierwszej kolejności zaprezentujemy je Tobie, dzięki czemu zobaczysz najlepsze oferty  jeszcze przed ukazaniem się ich na naszej stronie www i portalach ogłoszeniowych. Otrzymasz również dostęp do Przestrzeni Klienta - dedykowanej strony, gdzie w prosty i szybki sposób przejrzysz oferty już wyselekcjonowane dla Ciebie przez naszego Doradcę. Dzięki systemowi zobaczysz również, które oferty się sprzedały i w jakim czasie. Abyś był na bieżąco, o nowych ofertach i zmianach cen będziemy Cię informować również za pomocą wiadomości SMS – odpowiednia wiadomość zostanie do Ciebie wysłana ciągu 5 minut od zaistnienia zdarzenia! Dzięki temu jako pierwszy będziesz miał dostęp do najlepszych ofert i okazji cenowych. 
 

Finansowanie zakupu i skuteczne negocjacje

 

Uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i możliwości finansowe, nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych zaproponują najkorzystniejsze warunki kredytu. Dzięki ich doświadczeniu ograniczysz formalności i uzyskasz szybszą decyzję o przyznaniu kredytu. Zadbamy również, abyś kupił nieruchomość za najlepszą cenę - będziemy odpowiedzialni za złożenie oferty zakupu nieruchomości oraz za wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków transakcji..
 

Kwestie formalne i bezpieczeństwo transakcji 

 

Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i dopilnujemy kwestii formalno-prawnych. Twoim zadaniem jest tylko pojawienie się w dogodnym dla Ciebie terminie w naszym biurze i u notariusza. Doskonale wiemy również jak ważna jest dla Ciebie świadomość, że transakcja jest w pełni bezpieczna, dlatego zakup Twojej wymarzonej nieruchomości zostanie objęty ubezpieczeniem OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. Możesz również liczyć na nasze wsparcie nawet po sfinalizowaniu transakcji. W razie potrzeby będziemy do Twojej dyspozycji przez kolejnych 12 miesięcy.

  

 

 

Wyślij zapytanie

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .