0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0

Morskie Wilki - zespół z najdłuższym stażem. Co roku na podmium jeżeli chodzi o najlepsze wyniki i osiągnięcia. Zespół składa się z osób o silnych osobowościach, pomimo tego doskonale ze sobą współpracują i wspólnie dążą do celu. W zespole jest aż trzech Super Agentów oraz zdobywcy tytułu Doradcy Roku - Ania (2015), Karol (dwukrotnie 2016 i 2017) oraz Grzegorz (trzykrotnie 2018, 2019 i 2020).

 

Na czele Morskich Wilków stoi Marzena. Ukończyła studia o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. W branży nieruchomości od 1995 roku. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, współuczestniczyła w wykreowaniu największych biur nieruchomości w Polsce. Spod jej skrzydeł wypłynęło wielu doskonałych agentów nieruchomości. Wychodzi z założenia, że firmę tworzą ludzie i to oni są głównym czynnikiem jej sukcesu.

 

 

Rekiny - zgrany i zmotywowany zespół. Dzięki wspólnej pracy i wyjątkowej atmosferze osiagają stawiane przed nimi cele. Sposobem Rekinów na sukces jest pełne zaangażowanie i wzajemna pomoc. Ważny jest dla nich rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy. Dużo czasu spędzają ze sobą również poza pracą. 

Dyrektorem Rekinów jest Jacek. Dzięki swojej pracy i determinacji awansował na Dyrektora zespołu. Zaraża swoich Agentów pozytywną energią i skutecznie motywuje. Zależy mu, aby zespół cały cas się rozwijał i tym samym osiągał jeszcze lepsze wyniki.

Orły - ambitny i bardzo pracowity zespół. Cechuje ich pozytywna energia oraz ogromna chęć do pracy. Dzięki współpracy i rozwijaniu swoich umiejętności osiągają świetne wyniki i mają szansę zostać najlepszym zespołem 2018 roku. Orły to zespół pełen różnych osobowości, potrafią idealnie łączyć pracę i życie osobiste - żyją według zasady work-life balance. Bardzo ważna jest dla nich również dobra atmosfera pracy i wzajemna chęć pomocy. Aktualnie jest wśród nich dwóch Super Agentów - Kasia i Wioleta.

Orłom przewodzi Marta, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Konkretna i ambitna. Dzięki zaangażowaniu i wrodzonym zdolnościom managerskim po krótkim czasie bycia Agentką została Dyrektorką zespołu. Do każdego podchodzi indywidualnie, stawia na wzajemne zaufanie. Docenia zaangażowanie i pracowitość.

Pantery - zespół z najkrótszym stażem, ale w pełni zaangażowany i gotowy do osiągania ponadprzeciętnych wyników. Energiczni, pozytywni i bardzo zgrani. Od samego początku wspólnie uczyli się i zdobywali doświadczenie. Panterom przewodzi Justyna - licencjonowany pośrednik w oborcie nieruchomościami. Konkretna, stanowcza i wymagająca. Dzięki jasnym zasadom i współpracy opartej na wzajemnej pomocy buduje silny i zgrany zespół.  

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.