Morskie Wilki - zespół z najdłuższym stażem. Co roku na podmium jeżeli chodzi o najlepsze wyniki i osiągnięcia. Zespół składa się z osób o silnych osobowościach, pomimo tego doskonale ze sobą współpracują i wspólnie dążą do celu. W zespole jest aktulanie aż trzech Super Agentów oraz zdobywcy tytułu Doradcy Roku - Ania (2015), Karol (dwukrotnie 2016 i 2017) oraz Grzegorz (pięciokrotnie 2018, 2019, 2020, 2012 oraz 2022).

Na czele Morskich Wilków stoi Marzena. Ukończyła studia o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. W branży nieruchomości od 1995 roku. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, współuczestniczyła w wykreowaniu największych biur nieruchomości w Polsce. Spod jej skrzydeł wypłynęło wielu doskonałych agentów nieruchomości. Wychodzi z założenia, że firmę tworzą ludzie i to oni są głównym czynnikiem jej sukcesu.

 

Rekiny - zgrany i zmotywowany zespół. Dzięki wspólnej pracy i wyjątkowej atmosferze osiagają stawiane przed nimi cele. Sposobem Rekinów na sukces jest pełne zaangażowanie i wzajemna pomoc. Ważny jest dla nich rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy. Dużo czasu spędzają ze sobą również poza pracą. 

Dyrektorem Rekinów jest Jacek. Dzięki swojej pracy i determinacji awansował na Dyrektora zespołu. Zaraża swoich Agentów pozytywną energią i skutecznie motywuje. Zależy mu, aby zespół cały cas się rozwijał i tym samym osiągał jeszcze lepsze wyniki.

 

Orły - ambitny i bardzo pracowity zespół. Cechuje ich pozytywna energia oraz ogromna chęć do pracy. Dzięki współpracy i rozwijaniu swoich umiejętności osiągają świetne wyniki. Orły to zespół pełen różnych osobowości, potrafią idealnie łączyć pracę i życie osobiste - żyją według zasady work-life balance. Bardzo ważna jest dla nich również dobra atmosfera pracy i wzajemna chęć pomocy. Aktualnie jest wśród nich trzech Super Agentów - Kasia, Grzegorz i Krystian.

Orłom przewodzi Marta, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Konkretna i ambitna. Dzięki zaangażowaniu i wrodzonym zdolnościom managerskim po krótkim czasie bycia Agentką została Dyrektorką zespołu. Do każdego podchodzi indywidualnie, stawia na wzajemne zaufanie. Docenia zaangażowanie i pracowitość.

 

 

Pantery - to niezwykły zespół Ekspertów ds. sprzedaży nieruchomości, którzy posiadają rozległą wiedzę nie tylko z zakresu rynku nieruchomości, ale również rozwinięte umiejętności interpersonalne. Zespół Panter to nie tylko eksperci w swojej dziedzinie, ale również pasjonaci, którzy podchodzą z zaangażowaniem i sercem do każdej transakcji. Aby spełniać oczekiwania Klientów, wykazują się nie tylko profesjonalizmem, ale również kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdego Klienta i każdej transakcji.

Agenci z tego zespołu to prawdziwi architekci marzeń. Potrafią zobaczyć potencjał w każdej nieruchomości i przedstawić ją w najbardziej atrakcyjny sposób, wykorzystując do tego nowe technologie takie jak: wirtualne wycieczki, wizualizacje i prezentacje, które przenoszą Klientów w świat nieruchomości z ich marzeń.

Ponadto posiadają niezrównane umiejętności negocjacyjne. Są w stanie osiągać najlepsze warunki i ceny dla Klientów, zachowując przy tym profesjonalizm i uczciwość. Ich elastyczność i zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe sprawiają, że są nieodzownym wsparciem dla każdego, kto chce sprzedać lub kupić nieruchomość. Jednak nasi Agenci nie tylko realizują skuteczne i korzystne dla obu stron transakcje, ale także budują trwałe relacje z Klientami. Są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania, zrozumieć indywidualne potrzeby i cele każdego Klienta oraz znaleźć nieszablonowe rozwiązania, które spełnią ich oczekiwania.

Jeżeli szukasz zespołu, który łączy w sobie wiedzę, kreatywność i profesjonalizm to nasz zespół Agentów jest idealnym wyborem!

Na czele Panter stoi Michał - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, dzięki wrodoznym zdolnościom managerskim w krótkim czasie awansował na Dyrektora zespołu. Do każdego podchodzi indywidualnie, stawia na wzajene zaufanie. Docenia zaangażowanie i pracowitość. Aktulanie w Panterach jest jeden Super Agent - Adam.

 

Biuro nieruchomości PARTNERZY Nieruchomości | Agencja | Pośrednik nieruchomości Gdańsk | Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .