повернутися

Номер пропозиції: PAN708507

Żukowo, ul. Juliusza Słowackiego

487.48 m2 6 кімнати 0/1 Поверх /m²
Щомісячний платіж:

Орієнтовний платіж за кредитом з фіксованою процентною ставкою, початковим внеском 20% та терміном погашення 30 років.

розрахувати платіж

Опис

Żukowo, ul. Juliusza Słowackiego

NIEZWYKŁA I ATRAKCYJNA OFERTA! WILLA DOSKONAŁA POD RÓŻNEGO TYPU INWESTYCJĘ, JAK RÓWNIEŻ DO ZAMIESZKANIA!

WILLA:
Przedmiot niniejszego ogłoszenia stanowi wystawna, nietuzinkowa, przestronna, 6-pokojowa rezydencja z potencjałem o powierzchni użytkowej ok. 488 m2. Na powierzchnię tę składają się trzy poziomy, a także część rekreacyjna na poddaszu:

PARTER:
– wiatrołap (9,50 m2)
– salon (48,00 m2) z kominkiem i wyjściem na taras
– pokój (23,10 m2) z garderobą (10,50 m2)
– duża, otwarta kuchnia (24,50 m2)
– pokój kąpielowy (13,50 m2)
– WC (2,10 m2)
– pomieszczenie gosp. (10,00 m2)
– spiżarnia (3,00 m2)
– hall (32,50 m2), w którym zlokalizowane są okazałe, szerokie, zabezpieczone masywnymi balustradami schody prowadzące na piętro domu; tutaj też znajdziemy schody do przyziemia

PIĘTRO:
– pokój (29,50 m2) z garderobą (11,00 m2)
– pokój (29,40 m2) z garderobą (11,10 m2)
– pokój (22,50 m2)
– 2 łazienki (23,00 m2 oraz 4,60 m2)
– schowek (5,70 m2)
– hall (52,00 m2) w układzie pierścienia

W jednej z sypialni znajdują się schody na poddasze, gdzie zaaranżowano kolejne pomieszczenie użytkowe (ok. 20,00 m2).

PRZYZIEMIE:
– garaż (71,00 m2) mogący pomieścić 3 duże samochody
– pomieszczenie fitness (48,50 m2) – siłownia + sauna
– pomieszczenie techniczne – kotłownia (18,50 m2) z WC (2,10 m2) i aneksem kuchennym, którego przydatność docenimy szczególnie podczas imprez ogrodowych
– hall (65,00 m2)

Willa posiada wiele udogodnień, takich jak odkurzacz centralny, czy ogrzewanie podłogowe na całej swej powierzchni.

W skład oferty wchodzą także dodatkowe zabudowy na terenie działki: garaż wolnostojący na dwa wysokie auta z mieszkaniem dla gości (w sumie 128,00 m2), 2 stajnie (po 4 boksy każda), magazyn, liczne altany, kojce dla psów i ptaków ozdobnych. 

Obszar oferowanego majątku, to lekko nachylony stok o ekspozycji południowo-zachodniej. Całodzienne nasłonecznienie nieruchomości i niczym nie zakłócona przestrzeń przed oknami domu daje poczucie komfortu. Cała nieruchomość została ogrodzona (drewno i klinkier, siatka), posiada monitoring, wideodomofon i alarm.
Teren okalający dom to zadbany, zaaranżowany z rozmysłem ogród, w którym znajdziemy m. in. wiele drzew i krzewów, strumień, brukowane alejki, trawniki, fontannę.

Bardzo spokojna okolica, architektura zabudowy oraz usytuowanie sprawiają, że jest to oferta atrakcyjna dla klienta inwestycyjnego (np. nietuzinkowa agroturystykę, hotel, bądź luksusowy dom opieki). Jest to niemniej godna uwagi propozycja dla osób wymagających, szukających zacisznego miejsca pod dom rodzinny.

Dom wymaga remontu.

BUDYNEK:
Dom został wzniesiony w 2002 roku. Do jego budowy użyto materiałów mieszanych wysokiej jakości. Dach jest skośny, pokryty dachówką ceramiczną.

KOMUNIKACJA:
Nieruchomość skomunikowana jest z Gdańskiem drogą krajową nr 7 (odległość ok. 20 km), natomiast do Gdyni prowadzi nas droga krajowa nr 20 łącząca się z Obwodnicą Trójmiasta (droga S6). Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy oddalony jest od domu o 16,5 km.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Детальні дані

Локація

Żukowo, ul. Juliusza Słowackiego

Власність

Інше

Площа

487.48 m2

Площа ділянки

12695 m2

Кімнати

6

Ванні кімнати

3

Туалети

2

Рік будівництва

2002

Поверх

0/1

Ціна за м²

Карта

Потрібна додаткова інформація
  • Потрібна додаткова інформація
  • Хочу призначити презентацію

    Інформаційна клаузула

      Бажаний час зустрічі
      • 9:00
      • 10:00
      • 11:00
      • 12:00
      • 13:00
      • 14:00
      • 15:00
      • 16:00
      • 17:00
      • 18:00
      Інформаційна клаузула

        Інші форми покупки

        Тип нерухомості*
        • Квартира
        • Дім
        • Ділянка
        • Комерція
        • Гараж
        Інформаційна клаузула

        Калькулятор розстрочки кредиту

        Розрахуйте приблизний платіж по іпотеці

        lat

        Орієнтовний платіж за кредитом з фіксованою процентною ставкою, початковим внеском 20% та терміном погашення 30 років.

        Щомісячний платіж:

        Розрахуйте свою кредитоспроможність за допомогою нашого іпотечного консультанта

        Перевірте свою платоспроможність

        Купуйте у нас. Чому це того варте?

        0% комісії від покупця

        Без додаткових або прихованих витрат

        * застосовується до пропозицій, позначених знаком «Купити без комісії»

        Схожі пропозиції

        311 m2 7 кімнати 0/2 Поверх /m²
        295.09 m2 5 кімнати 0/1 Поверх /m²