0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0

  

Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Zależy Ci na szybkiej płatności? Masz zaległości w opłatach lub pilnie potrzebujesz gotówki?

Zgłoś się do nas - kupujemy nieruchomości na terenie całego Trójmiasta za gotówkę! Przede wszystkim mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe. Pewna i błyskawiczna transakcja z zaufaną agencją nieruchomości!

 

Ekspresowa transakcja - wiemy, że zależy Ci na czasie. Przeprowadzimy transakcję szybko i sprawnie. Po podpisaniu umowy natychmiast otrzymasz od nas pełną kwotę przelewem  na wskazany rachunek bankowy.
Formalności po naszej stronie - załatwimy je za Ciebie. Nasi doświadczeni Agenci nadzorują przebieg całej transakcji i zapewniają pełną obsługę prawną. W każdym momencie będą do Twojej dyspozycji.
Bezpieczeństwo i pewna transakcja - jesteśmy obecni na rynku nieruchomości od 17 lat. Dbamy o to, aby zasady na jakich działamy były zawsze jasne dla Klienta.  Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm. Nasi licencjonowani Agenci przeprowadzili tysiące transakcji.

 

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.