0 0
Просмотренная недвижимость
Просмотренные с пониженной ценой
0 0

Продано

offer-image
quote

Dziękuje Pani Katarzynie Ciosińskiej za tak szybkie przeprowadzenie transakcji sprzedaży mieszkania! Podziwiam jej cierpliwość i skuteczność pomimo wielu przeciwności w czasach kwarantanny. Nie tylko z sukcesem doprowadziła do finalizacji umowy, ale również pomogła mi w każdym kroku przygotowywania dokumentacji. Polecam gorąco!!!

Продавец: Magdalena z Żabianki

01.07.2020

Продано

offer-image
quote

Współpraca z Panem Jackiem była bardzo przyjemna. Agent informował mnie, jakie dokumenty trzeba przygotować oraz na jaki okres oczekiwania powinienem się nastawić. Wszystko przebiegło bardzo szybko przy bardzo przyjaznej atmosferze. Od siebie chciałbym podziękować Panu Jackowi oraz życzyć sukcesów w kolejnych transakcjach.

Продавец: Marek z Pruszcza Gdańskiego

29.06.2020

Продано

offer-image
quote

Dziękuję serdecznie za mila współpracę, szczególnie chce pochwalić fachową prace Pana Łukasza. Poleciła mi waszą Agencję moja Bratowa, której również pomagaliście w sprzedaży mieszkania. Moja Synowa także korzystała z waszych usług. No i oczywiście ja również skorzystałam z waszych usług. Spokojnie mogę polecić wszystkim Agencje Partnerzy, za Wasz Profesjonalizm, i życzliwe podejście do klienta. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Продавец: Danuta z Orłowa

28.06.2020

Продано

offer-image
quote

Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie Państwa Firmy, a w szczególności za zaangażowanie i profesjonalizm Pana Kamila Dobkowskiego z Trójmiasta. Współpracowałem wcześniej już z innymi biurami, jak i zamieszczałem ogłoszenia "na własną rękę" i kontrastując to ze skutecznością Pana Kamila, jestem zobowiązany do podzielenia się jak najlepszą opinią. Od pierwszego kontaktu Pan Kamil szczegółowo nakreślił harmonogram działań, co zaraz miało odzwierciedlenie w rzeczywistości tj. umówienie fotografa -> wirtualny spacer -> pozycjonowanie ogłoszenia w różnych źródłach -> wykorzystanie innych narzędzi dotarcia do klientów. Powyższe poskutkowało tym, iż po 2 tygodniach od wystawienia ogłoszenia, zgłosiło się aż trzech potencjalnych kupców. Finalizacja transakcji trwała tydzień (!). Jestem przekonany, iż w razie kolejnych planów sprzedażowych (lub zakupowych) na pewno wrócę do Państwa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gratuluję bardzo dobrego pracownika.

Продавец: Mateusz z Wielkiego Kacku

25.06.2020

арендованный

offer-image
quote

Pan Rafał był efektywny, taktowny i doskonale poinformowany. Każdemu klientowi życzę usług na tak przyzwoitym poziomie. Dziękuję i gratuluję.

Продавец: Dorota z Oliwy

23.06.2020

Продано

offer-image
quote

Profesjonalizm, szybkość, dobry kontakt. To to, czego doświadczyłem przy współpracy z firmą Partnerzy. Moim ekspertem ds. nieruchomości był Pan Sebastian Tokaj, zawsze rzeczowy, profesjonalny i skuteczny. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają pomocy w kupnie/sprzedaży nieruchomości.

Продавец: Łukasz z Orłowa

22.06.2020

Продано

offer-image
quote

Agent nieruchomości pan Sebastian Tokaj sprzedał moje 3 mieszkania, wszystkie w szybkim tempie bez żadnych komplikacji i co ważne profesjonalnie i z klasą. Bardzo polecam.

Продавец: Joanna z Janowa

19.06.2020

Продано

offer-image
quote

Transakcja szybka i przyjemna! Zaledwie 44 dni i to w czasach wirusa, który utrudnia normalne funkcjonowanie. Agent profesjonalnie podszedł do sprawy, przy czym bardzo serdecznie. Widać, że pracuje już wiele lat w branży, ponieważ nie miał żadnych problemów z masą pytań, które regularnie zadawaliśmy. Oczywiście będziemy polecać wszystkim Państwa biuro.

Продавец: Aleksander ze Straszyna

17.06.2020

Продано

offer-image
quote

Dzień dobry, Chciałbym wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat współpracy w sprawie sprzedaży działek z Panią Joanną Szarmach z Państwa biura. Bardzo miłe, rzetelne i profesjonalne podejście, a ponadto pomoc w organizacji dokumentacji i formalności niezbędnych do sprzedaży. Współpraca na takim poziomie pozwala nie mieć obaw co do dalszych losów sprzedażowych pozostałych działek będących pod opieką Pani Joanny. Bardzo dziękuje.

Продавец: Piotr z Wiślinki

16.06.2020

Продано

offer-image
quote

Przez cały okres sprzedaży naszej nieruchomości współpracowaliśmy z paroma Agentami, co do których nie można mieć zastrzeżeń. Pomoc i przyjacielskie nastawienie za każdym razem było na pierwszym miejscu. Dziękujemy!

Продавец: Wojciech z Borkowa

15.06.2020

Продано

offer-image
quote

Agentka, z którą współpracowałem, zasłużyła na miano najlepszego Agenta pod Słońcem. Cierpliwa, sumienna i co najważniejsze kompetentna! Mimo iż to inny pracownik waszego biura znalazł kupców, to bez Pani Aleksandry nie wiedzielibyśmy co, gdzie, jak i kiedy. Tłumaczyła nawet najmniej istotne rzeczy, które i tak chcieliśmy wiedzieć. Mam nadzieję, iż dane będzie mi jeszcze współpracować z tak doświadczonym pracownikiem, jak Pani Aleksandra.

Продавец: Krzysztof z Zaspy

14.06.2020

Продано

offer-image
quote

To była naprawdę EKSPRESOWA sprzedaż. Współpracowaliśmy z Panią Olender, natomiast klienci Pana Kossaka kupili nasze mieszkanie. Nie spodziewaliśmy się, że w ogóle możliwa jest sprzedaż w tak krótkim czasie, ale jak widać, jeżeli się chce, to się da. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Państwa biura!

Продавец: Anna z Przymorze

12.06.2020

Продано

offer-image
quote

Transakcja przebiegła szybciej niż się spodziewaliśmy. Pani Aleksandra jest bardzo kompetentną agentką, wytłumaczyła nam wszystko oraz odpowiadała na nasze każde pytanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Państwa biura.

Продавец: Agnieszka z Wejherowa

11.06.2020

Продано

offer-image
quote

Podziękowania należą się Panu Pawłowi Skwierawskiemu, który znalazł klienta gotowego na zakup naszej nieruchomości. Cała sprawa przebiegła naprawdę szybko i sprawnie. Agent wykazał się profesjonalizmem i z czystym sumieniem polecilibyśmy go każdemu. Życzymy dalszych sukcesów na ścieżce zawodowej!

Продавец: Sebastian z Wrzeszcza

10.06.2020

Продано

offer-image
quote

Transakcja odbyła się bardzo szybko, mimo panującej pandemii. Pani Dorota to złota kobieta, bardzo dynamiczna, sympatyczna i kompetentna. Mimo mojego braku chęci współpracy przekonała mnie do siebie i to był najlepszy z możliwych wyborów! Z Panią Dorotą jesteśmy w ciągłym kontakcie mimo zakończonej sprzedaży, ponieważ zdecydowałam się na kupno nowego mieszkania, oczywiście z pomocą Agentki. Bardzo polecam.

Продавец: Bożena z Chełmu

09.06.2020

Продано

offer-image
quote

Przy sprzedaży naszego mieszkania mieliśmy okazję współpracować z Panią Aleksandrą oraz z Panem Rafałem. Agenci byli zawsze pomocni i fachowo podpowiadali i doradzali w wielu kwestiach formalnych. Odpowiadali na nasze wszystkie pytania, nawet te bardziej zawiłe i mniej istotne. Współpraca była przyjemnością, a sprzedaż odbyła się ekspresowo.

Продавец: Anna i Piotr z Moreny

08.06.2020

Продано

offer-image
quote

Nic bym nie zmieniła, jeżeli chodzi o współpracę z Państwa biurem. Pośredniczka Pani Wioleta Tocha bardzo profesjonalna i pomocna. Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Mam nadzieję na kolejną współpracę!

Продавец: Milena ze Straszyna

05.06.2020

Продано

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agentem Krystianem, który wykazał się ogromną wiedzą mimo tak młodego wieku. Pomógł nam sprzedać mieszkanie za kwotę, którą sobie życzyliśmy, ponadto udzielił nam wielu istotnych rad co do sprzedaży nieruchomości. POLECAMY SERDECZNIE.

Продавец: Aleksandra z Sopotu

04.06.2020

Продано

offer-image
quote

Poprosiłem agencję Partnerzy, aby zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Moim agentem była Katarzyna Ciosińska. Pani Katarzyna wykazała się w 100%. Ofertę na kupno dostałem już po kilku dniach, pomimo iż znaleźliśmy się w sytuacji pandemii. Pani Katarzyna na bieżąco informowała mnie o postępach. Poza tym sama przyjeżdżała z dokumentami do podpisu. Jestem już na tym świecie od prawie 70 lat i nie często spotkałem się z takim zaangażowaniem, jakie wykazała pani Katarzyna. Nie piszę tego, żeby się przypodobać, bo gdybym nie był zadowolony, wyraziłbym również swoją negatywną opinię. Pozdrawiam cały zespół agencji Partnerzy i po prostu dziękuję.

Продавец: Wiesław z Przymorza

03.06.2020

Продано

offer-image
quote

Bardzo chciałam podziękować i wyrazić moje uznanie dla Pana Dawida Spierewka, który w państwa imieniu ze mną współpracował zarówno przy kupnie przeze mnie mieszkania, jak i wynajęcia dwóch moich lokali mieszkalnych. Współpraca z Nim to czysta przyjemność: sprawnie, rzetelnie i miło- brawo. Dziękuję raz jeszcze!

Продавец: Jadwiga B.

01.06.2020

Хочу продать недвижимость

Администратором персональных данных является компания PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o. с местом нахождения в Gdańsku (почтовый индекс 80-229) на ул. Grunwaldzkiej 28/3. Персональные данные были переданы добровольно для последующего контакта. Могут быть предоставлены исключительно лицам, уполномоченным в соответствии с законодательством. У вас есть право доступа к своим данным и их исправлению. [Больше...]

Сайт защищен Google reCAPTCHA. Политика конфиденциальности Google и Условия использования сервисов Google применять.

(ru) Jesteś zadowolony ze współpracy? Wystaw opinię!

Администратором персональных данных является компания PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o. с местом нахождения в Gdańsku (почтовый индекс 80-229) на ул. Grunwaldzkiej 28/3. Персональные данные были переданы добровольно для последующего контакта. Могут быть предоставлены исключительно лицам, уполномоченным в соответствии с законодательством. У вас есть право доступа к своим данным и их исправлению. [Больше...]

Сайт защищен Google reCAPTCHA. Политика конфиденциальности Google и Условия использования сервисов Google применять.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

На этом сайте мы используем файлы cookies
Более подробную информацию вы можете прочитать Здесь.