offer-type
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon

Nieruchomości komercyjne

 

Zajmujemy się sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości komercyjnych zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Posiadamy w ofercie nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach: biura, lokale, magazyny, grunty inwestycyjne oraz unikalne obiekty przeznaczone pod komercjalizację. Nasz dział to dedykowani Doradcy z wieloletnim doświadczeniem. 

wynajęte

offer-image
quote

Transakcja wynajmu z Panem Zbyszkiem to była czysta przyjemność. Jeśli miałbym wystawić ocenę od 1-10 dałbym 11. Współpraca spełniła wszystkie moje oczekiwania. Agent kompetentny z doświadczeniem. Nie napotkałem żadnych problemów, a najemcy są również zadowoleni. Czego chcieć więcej.

Sprzedający: Jarosław z Redłowa

16.10.2017

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Panią Aleksandrą to profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam!

Sprzedający: Mariola z Zaspy

10.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuję za współpracę i zaznaczam, że będę polecać Państwa Agencje! Na szczególne uznanie zasługuje agent Pan Mariusz za bardzo profesjonalne, życzliwe i bardzo ludzkie podejście do klienta.

Sprzedający: Grażyna z Kątów Rybackich

16.10.2018

sprzedane

offer-image
quote

Dużo dobrych opinii słyszałem na Państwa temat, dlatego postanowiłem na własnej skórze przekonać się o Waszej skuteczności. Nie zawiodłem się. Sprzedaż, którą przeprowadzała agentka Marta Stawska krok po kroku zrealizowana na najwyższym poziomie. Polecam.

Sprzedający: Zbigniew z Bąkowa

07.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy z Waszą agencją. Transakcja została bardzo dobrze zorganizowana, dzięki czemu jej sprzedaż była ekspresowa. Pan Piotr dopiął wszystko na ostatni guzik. Polecam.

Sprzedający: Adam z Kłodawy

10.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Cała transakcja przebiegła sprawnie i skutecznie, bez zarzutów. Pan Mariusz - agent zdecydowanie godny polecenia, pozdrawiam.

Sprzedający: Jessica z Wiślinki

20.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, wszystko przebiegło sprawnie, bez komplikacji, także z czystym sumieniem i chęcią polecę was moim znajomym. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam agentów.

Sprzedający: Beata z Łostowic

21.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pan Jakub to profesjonalista! Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i podejścia do tematu sprzedaży mojej działki. Agent służył pomocą i miałam z nim stały kontakt, co usprawniło całą transakcję. Działka została sprzedana w szybszym czasie, niż się tego spodziewałam, z czego jestem zadowolona i za co dziękuję agentowi, który wykazał się zaangażowaniem godnym pochwały. Polecam.

Sprzedający: Lollita z Trąbek Małych

22.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

To nie pierwsza moja współpraca z Waszym biurem i Panią Beatą. Po raz kolejny jestem zadowolona z przebiegu transakcji oczywiście zakończonej sukcesem, nie mam nic do zarzucenia i na pewno jeszcze do Państwa wrócę. Pozdrawiam.

Sprzedający: Ilona z Oruni

07.03.2019

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko było super, co tu dużo mówić sprawny kontakt, profesjonalne podejście do klienta, miły agent. Polecam!

Sprzedający: Jan z Gdyni

10.03.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolony z wyboru agencji PARTNERZY NIERUCHOMOŚCI. Agentka na bieżąco dzwoniła oraz informowała o przebiegu transakcji. Zdecydowanie polecam współpracę z Wami!

Sprzedający: Dariusz z Sobieszewa

21.03.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jak oceniam współpracę z Wami? Same piąteczki! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem, a zwłaszcza z Panem Karolem Korzenieckim. Sympatyczny, pomocny oraz przede wszystkim profesjonalny pośrednik!

Sprzedający: Marek z Bąkowa

22.03.2019

sprzedane

offer-image
quote

Przy sprzedaży mojej działki pomagała Agentka Anna Terech, bardzo profesjonalna i miła, godna zaufania osoba, którą chętnie polecę innym. Dziękuję bardzo.

Sprzedający: Marek z Banina

22.04.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.