Z uwagi na aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa (COVID-19), w trosce o zdrowie naszych Klientów, Agentów i Współpracowników wprowadziliśmy szereg zmian, które mają na celu profilaktykę i zapewnienie bezpieczeństwa przy współpracy. 

 

Środki bezpieczeństwa

 

Czujemy się w pełni odpowiedzialni za wdrożenie odpowiednich standardów i procedur dotyczących zasad bezpieczeństwa, tak aby przy współpracy z nami czuli się Państwo bezpiecznie. Mając na uwadze zmieniające się rozporządzenia, które nieustannie monitorujemy, zapewniamy, że  wszystkie stosowane przez nas środki ostrożności są zgodne z wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia. Przez cały czas dbamy również o zachowanie najwyższych środków ostrożności w naszym biurze obsługi.

 

Pewna i skuteczna współpraca

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najszybciej  wdrożyć szczególne procedury bezpieczeństwa i nowe narzędzia, które umożliwiają nam sprawne działania. Obecna sytuacja nie wpłynęła na naszą skuteczność - przez cały czas nasi Agenci byli i są dla Państwa dostępni, przeprowadzamy transakcje, szukamy dla naszych Klientów nieruchomości, pośredniczymy w otrzymywaniu kredytów. Dodatkowo dzięki wieloletniej współpracy z urządami, bankami i kancelariami notarialnymi jesteśmy w stanie przyspieszyć otrzymanie dokumentów, zaświadczeń i pomóc przy wszelkich kwestiach formalnych tak, aby pomimo trudnej sytuacji maksymalnie usprawnić cały proces sprzedaży lub zakupu.

 

Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie od 20 lat.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.