0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0

 

 

Czym są nieruchomości Premium?

Dla nas nieruchomości Premium to luksusowe domy i apartamenty, wykończone najwyższej jakości materiałami, a także nieruchomości znajdujące się w prestiżowych lokalizacjach: w centrum miast - Gdańska, Gdyni i Sopotu, dzielnicach nadmorskich lub historycznych oraz ekskluzywnych osiedlach domów zlokalizowanych na obrzeżach trójmiejskiej metropolii. W naszej ofercie znajdują się jedynie wyselekcjonowane oferty, spełniające wyżej wymienione kryteria. Wszystkie oferty z segmentu Premium znajdziesz w dedykowanej zakładce na naszej stronie.

 

Sprzedaż nieruchomości Premium

Z uwagi na prężnie rozwijający się w Trójmieście rynek nieruchomości luksusowych postanowiliśmy powołać dedykowany dział specjalizujący się w sprzedaży tego typu nieruchomości. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i inwestorzy oraz osoby publiczne ze świata biznesu, polityki i rozrywki, którzy poszukują najwyższej jakości obsługi i chcą mieć pewność, że powierzyli sprzedaż swojej nieruchomości w najlepsze ręce. Znamy potrzeby naszych Klientów - gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Jesteśmy pewni, że nasi Agenci spełnią Twoje oczekiwania.

 

Pomoc w wyszukaniu wyjątkowej nieruchomości

Szukasz wyjątkowej nieruchomości i masz konkretne wymagania? Nasi Doradcy pomogą Ci w znaleźć ofertę zgodną z Twoimi poszukiwaniami. Codziennie pozyskujemy unikatowe oferty, które czekają na nowych właścicieli. Dzięki bogatej bazie jesteśmy w stanie zaprezentować Ci nieruchomości, które są dostępne wyłącznie dla naszych Klientów. Oferujemy kompleksowy zakres usług, gwarantując bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie zakupu. Doradzamy również w zakresie nabycia nieruchomości pod inwestycję.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.