Szybka i bezpieczna sprzedaż to nasza specjalność, dlatego zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość we wspólnie określonym czasie. Jeśli nam się to nie uda, zrezygnujemy z pobrania prowizji za sprzedaż Twojej nieruchomości.
 

Dlaczego to MY sprzedamy Twoją nieruchomość?

20 lat doświadczenia

Działamy na rynku od 20 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Rekordowo szybkie sprzedaże, ponad 80 transakcji miesięcznie i blisko 1 000 rocznie  -  dzięki efektywnym działaniom codziennie spełniamy obietnice złożone naszym Klientom. Wiemy, że bycie liderem na rynku to wielka nobilitacja, ale także odpowiedzialność i motywacja do dalszych działań, dlatego każdego dnia kreujemy przyszłość, stawiając sobie nowe cele i wyzwania.
 

Najwyższe standardy obsługi

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie - jednym z kluczowych elementów, który zadecydował o sukcesie naszej firmy jest najwyższy standard obsługi. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów wypracowaliśmy efektywny model współpracy, w którym zadowolenie naszych Klientów jest na 1 miejscu i stanowi dla nas najlepszy dowód tego, że wykonywana przez nas praca jest na najwyższym poziome. Pamiętaj, nasi Doradcy reprezentują tylko i wyłącznie Twoje interesy!
 

Zaangażowany i doświadczony zespół

Sukces osiągnęliśmy wspólnymi siłami. Nasz zespół sprzedażowy tworzy ponad 50 doświadczonych Agentów. To właśnie oni każdego dnia z pasją i zaangażowaniem znajdują najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, a energia i determinacja  jakie wkładają w swoją pracę stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy.
 

Skuteczne działania sprzedażowe

Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych agentów jesteśmy w stanie sprzedać każdą nieruchomość, nawet w ciągu kilku dni! Zaufanie Klientów zdobyliśmy jednak nie tylko dzięki wynikom, ale także ze względu na usługi dodatkowe, takie jak Gwarancja sprzedaży czy aplikacja Przestrzeń Sprzedającego, umożliwiająca nadzorowanie procesów sprzedażowych. Gwarantujemy również osiągnięcie najlepszej ceny, dzięki sprawdzonej strategii sprzedamy Twoją nieruchomość nie tylko szybko, ale przede wszystkim korzystnie.

 

Przestrzeń Sprzedającego - narzędzie do monitorowania naszych działań

Sprawny kontakt z Agentem? Monitorowanie na bieżąco naszych działań? W naszej agencji to standard. Wiemy jak ważne jest dla naszych Klientów poczucie, że prężnie i skutecznie działamy. Dlatego postanowiliśmy stworzyć narzędzie, dzięki któremu nasi Klienci mają pewność, że powierzyli sprzedaż swojej nieruchomości w odpowiednie ręce.

 

Sprzedaż nieruchomości - jak działamy?

 

 

 

 

 

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .