Odpowiedzialna i bezpieczna współpraca

 

Z uwagi na aktualną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa (COVID-19), w trosce o zdrowie naszych Agentów, Współpracowników i Klientów wprowadziliśmy szereg zmian, które mają na celu profilaktykę i zapewnienie bezpieczeństwa przy współpracy. Co wdrożyliśmy i jak działamy w tym szczególnym czasie?


Środki bezpieczeństwa

 

Czujemy się w pełni odpowiedzialni za wdrożenie odpowiednich standardów i procedur dotyczących zasad bezpieczeństwa, tak aby przy współpracy z nami czuli się Państwo bezpiecznie. Wszystkie wdrożone przez nas środki ostrożności są zgodne z wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia. Przez cały czas dbamy również o zachowanie najwyższych środków ostrożności w naszym biurze obsługi.

Nowe możliwości

 

Z uwagi na obowiązujące ograniczenia bardzo szybko umożliwiliśmy naszym Klientom prezentacje nieruchomości bez wychodzenia z domu. Dzięki prostym i intuicyjnym narzędziom możemy przeprowadzić  prezentację każdej nieruchomości z naszej oferty! Jak to działa? Tak jak w przypadku standardowej prezentacji ustalamy datę i godzinę prezentacji. W umówionym terminie nasz Doradca łączy się z Klientem na dedykowanej platformie i oprowadza po nieruchomości, opowiada o ofercie i odpowiada na ewentualne pytania. Co więcej praktycznie cały proces zakupu możemy przeprowadzić zdalnie, zatem również Klieni którzy przebywają aktulanie za granicą mogą kupować nieruchomości bez konieczności odbywania podróży.

Pewna i skuteczna współpraca

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najszybciej  wdrożyć szczególne procedury bezpieczeństwa i nowe narzędzia, które umożliwiają nam sprawne działania. Obecna sytuacja nie wpłynęła na naszą skuteczność - przez cały czas nasi Agenci byli i są dla Państwa dostępni, przeprowadzamy transakcje, szukamy dla naszych Klientów nieruchomości, pośredniczymy w otrzymywaniu kredytów. Dodatkowo dzięki wieloletniej współpracy z urządami, bankami i kancelariami notarialnymi jesteśmy w stanie przyspieszyć otrzymanie dokumentów, zaświadczeń i pomóc przy wszelkich kwestiach formalnych tak, aby pomimo trudnej sytuacji maksymalnie usprawnić cały proces sprzedaży lub zakupu.

 

Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie od 20 lat.

 

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ .