0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0
offer-type

Magdalena Śliwińska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Urodzona w mieście zwanym "Perłą Mazur"- Ostródzie. Poza branżą nieruchomości studentka nauk ścisłych. Pracowita, dynamiczna, uśmiechnięta, a przede wszystkim pozytywnie nastawiona do życia. "Dokładność i perfekcjonizm" to jej dewizy. Pasjonatka języka hiszpańskiego. Relaksują ją długie spacery wzdłuż brzegu morza oraz weekendowe wypady na windsurfing.

  • award-icon
  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Jestem pełen podziwu dla pani Magdaleny Śliwińskiej, która była bardzo, bardzo zaangażowana w sprzedaż naszej nieruchomości. Dostępna o każdej porze, nawet w niedziele. Tego nie wymagaliśmy, ale jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy!

Sprzedający: Artur z Żabianki

06.12.2021

sprzedane

offer-image
quote

Wraz z mężem jesteśmy zadowoleni ze współpracy z biurem, zwłaszcza z Panią Magdaleną, fachowe doradztwo i pomoc w sprzedaży mieszkania. Bezproblemowo udało się załatwić wszystkie sprawy. Prawie wszystko załatwiło za nas biuro, co jest bardzo dużym plusem.

Sprzedający: Ewelina z Oruni

27.09.2021

sprzedane

offer-image
quote

Pracownicy agencji profesjonalnie podchodzą do klienta a Pani Magda to przemiła i pomocna osoba. Za każdym razem udzielała rzetelnych informacji.

Sprzedający: Paweł z Zaspy

28.08.2021

sprzedane

offer-image
quote

Po nieudolnych próbach sprzedaży w pojedynkę, postanowiłam powierzyć sprzedaż mieszkania do biura nieruchomości Partnerzy, nie żałowałam ani przez moment tej decyzji. Mieszkanie zostało sprzedane przez panią Magdalenę w 4 miesiące. Brawa i raz jeszcze dziękuje.

Sprzedający: Anna z Chełmu

26.08.2021

sprzedane

offer-image
quote

Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez wasze biuro. Jesteście solidną firmą i na pewno wrócę, jeśli nadarzy się taka okazja.

Sprzedający: Edyta z Zakoniczyna

14.08.2021

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła pomyślnie, dobry kontakt z biurem, wszystko w klasie, polecam.

Sprzedający: Tomasz z Oruni Górnej

29.07.2021

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.