0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0
offer-type

Karolina Jankowska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Po kilku latach w księgowości powróciła do tego, co najbardziej lubi i co sprawia jej największą satysfakcję, czyli do pracy z Klientem - postanowiła rozpocząć swoją przygodę z nieruchomościami. Nie boi się wyzwań, jeżeli podejmuje się jakiegoś zdania to stara się na 100%. W pracy odpowiedzialna i pracowita, po godzinach szczera i troskliwa - córka, siostra i przyjaciółka. W wolnym czasie uprawia sport - rower, siłownia i gotuje. Uwielbia psy, słońce i podróże. Jej motto brzmi: "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia".

  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Z waszym biurem miałam przyjemność współpracować wcześniej. Pracują tam naprawdę świetne dziewczyny. Już wcześniej miałam okazję sprzedać dom z państwa biurem oraz coś kupić. Jak najbardziej jestem zainteresowana dalszą współpracą. Pani Karolina jest bardzo konkretną osobą, co mi się w niej od razu spodobało. Naprawdę jestem zachwycona i wysyłam Pani Karolinie pozdrowienia.

Sprzedający: Bożena z Przymorza

20.06.2022

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i niezwykle doceniam fakt, że do biura Partnerzy można zwrócić się w sprawie każdej nieruchomości, także działki.

Sprzedający: Mirosław z Liniewa

07.06.2022

sprzedane

offer-image
quote

Jak najbardziej polecam agentkę Karolinę i samo biuro, które zdecydowanie wyróżnia się jakością na tle innych Trójmiejskich biur.

Sprzedający: Jan z Jasienia

01.04.2022

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło pomyślnie. Bardzo doceniam pracę pani Karoliny Jankowskiej, której zaangażowanie utrzymywało się na wysokim poziomie przez długi czas trwania współpracy. Bardzo to doceniam i dziękuję.

Sprzedający: Mirela z Wrzeszcza

28.03.2022

sprzedane

offer-image
quote

Pan Karolina, która byłą naszą agentką, to przemiła i słowna osoba. Bardzo miło wspominać będę tę współpracę i z chęcią polecę was znajomym.

Sprzedający: Katarzyna ze ŚRÓDMIEŚCIA GDAŃSKA

14.01.2022

sprzedane

offer-image
quote

Mam bardzo pozytywne doświadczenia związane ze współpracą z Państwa firmą. Pani Karolina od początku pracowała na pełnych obrotach i nie straciła entuzjazmu aż do końca. Osoba godna podziwu i pochwały, zdecydowanie!

Sprzedający: Sebastian z Zakoniczyna

29.12.2021

sprzedane

offer-image
quote

Serdecznie dziękuję Pani Karolinie Jankowskiej, która pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania. Agentka była bardzo uprzejma, sympatyczna i jednocześnie kompetentna, a co najważniejsze - pomagała w kompletowaniu dokumentów. W jej rękach czułam się bezpiecznie. Pozdrawiam.

Sprzedający: Jadwiga z Niedźwiednika

09.12.2021

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panią Karolinę Jankowską poleciliśmy już znajomym. Czy istnieje lepsza reklama?

Sprzedający: Katarzyna z Osowej

18.11.2021

sprzedane

offer-image
quote

Biuro Partnerzy Nieruchomości nie jest pierwszym biurem, z którym miałam okazję współpracować. Prawdę mówiąc, tego słowa w pełnym jego znaczeniu mogę użyć jedynie w odniesieniu do tego biura. Pani Karolina Janowska wykazała się wysoką dbałością o nas - sprzedających, jak i o klientów kupujących. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ta agencja wyróżnia się poziomem spośród innych działających w Gdańsku.

Sprzedający: Alicja z Oliwy

05.11.2021

sprzedane

offer-image
quote

Miałam przyjemność skorzystać z usług powyższego Biura Nieruchomości. Podziękowania dla Pani Karoliny Jankowskiej, jestem bardzo zadowolona za fachowe poprowadzenie mojej sprawy. Wysoki poziom wiedzy, miła obsługa i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!

Sprzedający: Piotr z Żabianki

06.09.2021

sprzedane

offer-image
quote

Gorąco polecam. Profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Nawet na odległość potrafili pomoc mi w sprzedaży nieruchomości i wszystko dopiąć na ostatni guzik a przy tym Pani Karolina bardzo uprzejma, stawiająca na piedestał dobro swoich klientów.

Sprzedający: Alicja ze Śródmieścia

25.08.2021

sprzedane

offer-image
quote

Zdecydowanie najlepsze Biuro Nieruchomości, z jakim współpracowałam. Bardzo Polecam!

Sprzedający: Joanna z Oruni

13.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Zdecydowanie polecam Agencję Partnerzy Nieruchomości. Współpraca przy zakupie mieszkania przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc przy formalnościach.

Kupujący: Maria N.

14.06.2021

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.