offer-type
  • lang-icon

Maciej Artym

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Od młodości związany z Trójmiastem, urodzony w Gdańsku, mieszkający w Gdyni, a następnie w Straszynie pod Gdańskiem. Do nieruchomości przyciągnęła go prezentacja przyszłym najemcom jego mieszkania wynajmowanego właśnie przez Partnerzy Nieruchomości. Młody i ambitny, charakteryzuje się entuzjazmem i zapałem do wykonywanej pracy oraz niezwykłą otwartością i szczerością wobec Klientów. W wolnej chwili lubi relaksować się przy dobrym kinie, przyjemnej muzyce lub na spotkaniach ze znajomymi. Fan twórczości Davida Lyncha, brzmień The Doors oraz spacerów na łonie natury.

  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Próbowaliśmy sprzedać dom bez pośredników-bezskutecznie. Wybraliśmy Partnerzy Nieruchomości i to był bardzo dobry wybór. Pan Maciej Artym profesjonalnie zajął się pośrednictwem, znalazł klientów kupujących i sprawnie doprowadził sprzedaż do końca.

Sprzedający: Joanna z Chwarzna

01.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo polecam współpracę z panem Maciejem. Wykazał się wielkim profesjonalizmem, cierpliwością i kreatywnością. W wyniku Jego działań transakcja zakończyła się sukcesem zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Sprzedający: Magdalena z Chwarzna

28.05.2021

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.