0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0
offer-type

Robert Majewski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Studiował na Akademii Morskiej w Gdyni, chciał zostać marynarzem. Życie zweryfikowało jednak te plany i od 20 lat związany jest z handlem. Przygodę z nieruchomościami traktuje jako szansę na kolejne sukcesy zawodowe i rozwój osobisty. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, a podczas każdej transakcji zachowuje pełen profesjonalizm. Jest dobrym negocjatorem, przy czym zawsze dba o zadowolenie obu stron transakcji. Wolne chwile spędza z rodziną. Lubi sport i dobry film.

  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo polecam współpracę z waszym biurem, pełen profesjonalizm Pana Roberta, rzetelność, punktualność, a przy tym miła atmosfera.

Sprzedający: Tomasz z Suchego Dworu

30.05.2021

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo polecam, nieoceniona pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności. Wyrazy uznania szczególnie dla Pana Roberta Majewskiego, który kompleksowo poprowadził transakcję. Dziękuję.

Sprzedający: Patryk z Gdańska

30.05.2021

sprzedane

offer-image
quote

Tak szybkiej transakcji się nie spodziewaliśmy. Pan Robert zadziałał błyskawicznie! Kompetentny, z ogromnym zaangażowaniem pomógł nam sprzedać mieszkanie w 2 tygodnie.

Sprzedający: Magdalena z Pogórza

05.11.2020

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.