0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0
offer-type

Aleksandra Łopuszyńska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Rodowita gdańszczanka. Studiowała na AWFiS, po studiach 4 lata mieszkała w Szwecji. W życiu zawodowym od zawsze związana ze sprzedażą, ale to nieruchomości stały się jej pasją, którą z sukcesem przeniosła na pole zawodowe. Lubię kontakt z ludźmi, ceni sobie indywidualne podejście i profesjonalizm, nie boi się wyzwań. Jest otwarta i szczera, pozytywnie nastawiona i energiczna. Entuzjastka aktywnego spędzania wolnego czasu i podróży, dumna Mama.

  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta, szybko i sprawnie załatwiona każda sprawa. Wszyscy bardzo dyspozycyjni, co ułatwiało kontakt. Polecam!!!

Sprzedający: Grzegorz z Niedźwiednika

06.10.2021

sprzedane

offer-image
quote

Przy współpracy z waszym biurem nieruchomości udało mi się doprowadzić do sprzedaży mieszkania w Pruszczu Gdańskim. Pni Aleksandra świetnie się spisała.

Sprzedający: Sebastian z Pruszcza Gdańskiego

02.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Serdecznie polecam panią Olę Łopuszyńską. Współpraca układała się wzorowo. Dziękuję za zaangażowanie, poświęcony czas, cierpliwość. Pani Aleksandra jest osobą świetnie znającą rynek nieruchomości, wszystkie obowiązujące przepisy i normy prawne.

Sprzedający: Adrianna z Gdyni

23.04.2021

sprzedane

offer-image
quote

Poznałem zaangażowanie Pani Aleksandry Łopuszyńskiej, chciałbym mieć takich ludzi wokół siebie. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.

Sprzedający: Zdzisław z Kębłowa

03.03.2021

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo polecam współpracę z Panią Łopuszyńską. Wspaniała osoba z ogromną wiedzą. Wszystko przebiegło bardzo gładko. Dziękujemy, na pewno polecimy bliskim.

Sprzedający: Klaudia z Wrzeszcza

12.01.2021

sprzedane

offer-image
quote

Tak w kilku słowach: współpraca bardzo dobra. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie Państwa biuro, a Pani Ola to był najlepszy możliwy wybór.

Sprzedający: Teresa z Jasienia

29.10.2020

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuje za pomoc w znalezieniu odpowiedniej dla mnie oferty i realizacji transakcji zakupu mieszkania. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szczególnie dzięki zaangażowaniu pani Aleksandry, która przeprowadziła całe to przedsięwzięcie. Mogę śmiało polecić firmę Partnerzy jako skutecznego i godnego zaufania przewodnika po rynku nieruchomości. Pozdrawiam serdecznie!

Kupujący: Jarosław

18.03.2020

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.