0 0
Obejrzane nieruchomości
Obejrzane z obniżką ceny
0 0
offer-type

Kamil Dobkowski

Doradca ds. nieruchomości

Pochodzi z Olsztyna, do Gdańska przyjechał na studia. Ukończył Uniwersytet Gdański - wydział Zarządzania oraz studia podyplomowe Zarządzanie projektami Developerskimi. W branży finansowej od 2006 roku. Specjalizuje się w finansowaniu kredytów hipotecznych oraz kredytów dla firm. Współpracował z bankami, zrealizował kilka transakcji leasingu dużych nieruchomości w Gdańsku. W pracy cechuje go transparentność i szybkość działania. Uwielbia pracować z Klientami i pomagać im w rozwiązywaniu problemów. Zaraża uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia. Ma dwójkę dzieci. W wolnym czasie aktywnie uprawia sport, trenował piłkę nożną, bierze udział w triathlonach. Interesuje się kinem, nieruchomościami oraz GPW.

  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Sprawnie i rzetelnie. Stały kontakt, szybka reakcja na zadawane pytania i przestrzeganie próśb związanych z prezentacją sprzedawanego mieszkania. Serdecznie polecam.

Sprzedający: Marcin z Moreny

23.09.2021

sprzedane

offer-image
quote

Szczerze polecam Pana Kamila Dobkowskiego. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej, niezwykle pomocna i zaangażowana. Najpierw Pan Kamil w sposób bardzo profesjonalny zaprezentował nam - jako kupującym - mieszkanie, dokładnie wszystko tłumacząc, a następnie pomagał nam w dalszych poszukiwaniach mieszkania. Kontakt z Panem Kamilem był bardzo dobry.

Kupujący: Elżbieta C.

23.08.2021

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z pracownikami Partnerzy Nieruchomości. Zarówno pośrednik uczestniczący w procesie kupna/sprzedaży nieruchomości, jak i dział pomocy w uzyskaniu kredytu jest na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm, wiedza, ale również serdeczność i pomoc obu stronom transakcji zasługuje na najwyższą ocenę.

Kupujący: Katarzyna R.

30.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Polecam Pana Kamila Dobkowskiego, uprzejmie, profesjonalnie przeprowadzona transakcja sprzedaży - kupna domu z działką. Przekazane wszelkie informacje, a cały proces pilotowany był przez Pana Kamila aż do samego końca.

Sprzedający: Agnieszka z Pruszcza Gdańskiego

28.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Polecam współpracę z panem Kamilem, prezentuje on bardzo profesjonalne podejście do klienta, prowadzi sprawę od początku do końca, dbając o każdy detal. Podczas realizowanej przeze mnie transakcji sprzedaży pan Kamil zorganizował wizytę profesjonalnego fotografa, zadbał o atrakcyjną prezentację w internecie, oprowadzał każdego zainteresowanego klienta, uczestniczył w podpisaniu aktu notarialnego oraz zdawaniu mieszkania. W każdym momencie pan Kamil prezentował wysoką kulturę osobistą i pozytywne nastawienie.

Sprzedający: Marzanna z Chełmu

23.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dobrze współpracowało nam się z Panem Kamilem. Szybko, sprawnie i bez problemów. Jeśli mieliśmy jakieś wątpliwości, zawsze mogliśmy zadzwonić do Agenta, który udzielał pomocnych rad.

Sprzedający: Aleksandra z Pruszcza Gdańskiego

04.01.2021

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Dobkowskim. Szukanie wymarzonego mieszkania i taniego kredytu przebiegło błyskawicznie. Gdyby nie pomoc, wsparcie i pamięć pana Kamila cały ten proces nie byłby tak sprawny i owocny. Cieszę się, że już po wszystkim, ale bardzo polecam firmę Partnerzy Nieruchomości każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy przy poszukiwaniu wymarzonego mieszkania. Dziękuję :)

Kupujący: Weronika K.

05.08.2020

sprzedane

offer-image
quote

Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie Państwa Firmy, a w szczególności za zaangażowanie i profesjonalizm Pana Kamila Dobkowskiego z Trójmiasta. Współpracowałem wcześniej już z innymi biurami, jak i zamieszczałem ogłoszenia "na własną rękę" i kontrastując to ze skutecznością Pana Kamila, jestem zobowiązany do podzielenia się jak najlepszą opinią. Od pierwszego kontaktu Pan Kamil szczegółowo nakreślił harmonogram działań, co zaraz miało odzwierciedlenie w rzeczywistości tj. umówienie fotografa -> wirtualny spacer -> pozycjonowanie ogłoszenia w różnych źródłach -> wykorzystanie innych narzędzi dotarcia do klientów. Powyższe poskutkowało tym, iż po 2 tygodniach od wystawienia ogłoszenia, zgłosiło się aż trzech potencjalnych kupców. Finalizacja transakcji trwała tydzień (!). Jestem przekonany, iż w razie kolejnych planów sprzedażowych (lub zakupowych) na pewno wrócę do Państwa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gratuluję bardzo dobrego pracownika.

Sprzedający: Mateusz z Wielkiego Kacku

25.06.2020

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.