offer-type
offer-type
  • lang-icon
  • lang-icon

Aleksandra Drzymalska

Ekspert ds. nieruchomości
nr licencji: 25139

Urodzona w Gdyni, aktualnie mieszka w Wejherowie. Ukończyła studia inżynierskie na kierunku Budownictwo na Politechnice Gdańskiej oraz Gospodarowanie Nieruchomościami na WSB. Zanim rozpoczęła swoją przygodę z branżą nieruchomości była Asystentką Zarządu w firmie produkcyjnej. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi. Jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia - cechy te pozwoliły jej bardzo szybko odnaleźć się w roli Agentki. Lubi śpiewać i podróżować. W wolnych chwilach jeździ na wrotkach i spędza czas ze znajomymi.

  • award-icon
  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Pani Aleksandra Drzymalska jest profesjonalnym agentem. Zawsze uśmiechnięta, uprzejma i wyrozumiała dla swoich klientów. Po prostu - urocza. Polecam współpracę z Panią Olą.

Sprzedający: Anita z Brzeźna

29.11.2019

sprzedane

offer-image
quote

Ogólne wrażenia jak najbardziej na plus. Wszystko przebiegło w porządku, bez większych problemów a mieszkanie zostało sprzedane, więc jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dziękuję i pozdrawiam.

Sprzedający: Robert z Brzeźna

24.10.2019

sprzedane

offer-image
quote

Uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Jestem wdzięczny Pani Aleksandrze za całą pomoc oraz współpracę związaną ze sprzedażą mieszkania. Nie mam żadnego "ale", bo wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Zarówno Wasza firma, jak i Pani Aleksandra zasługujecie na same pozytywne oceny.

Sprzedający: Andrzej z Witomina

23.09.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Olą. Byłem na bieżąco informowany o wszystkich postępach oraz prezentacjach. Było to o tyle problematyczne, że wcześniej mieszkanie było wynajmowane krótkoterminowo i Pani Aleksandra musiała być elastyczna, jeżeli chodzi o spotkania z potencjalnymi kupcami. Wszystko przebiegło bardzo szybko. Agentka również towarzyszyła mi u notariusza, także naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa. Polecam.

Sprzedający: Bartosz ze Śródmieścia

15.09.2019

sprzedane

offer-image
quote

Cala współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze i wszystko było w najlepszym porządku. Pani Aleksandra to osoba godna polecenia. Oby więcej takich agentów.

Sprzedający: Kamila z Wejherowa

17.06.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.