offer-type
  • lang-icon

Rafał Cisz

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Pochodzi z Białegostoku. Ukończył Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Zanim rozpoczął swoją przygodę z branżą nieruchomości był agentem ubezpieczeniowym. Pracowity i bardzo komunikatywny. Bardzo lubi przyrodę, a w szczególności piesze i rowerowe wycieczki w lasach. W wolnym czasie czyta książki, a najlepiej odpoczywa poza miastem na wsi.

  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Pan Rafał Cisz jest osobą otwartą, elastyczną i dyspozycyjną, ze wzorową organizacją czasu. Praca z ludźmi to jego pasja, co sprawia, że ma bardzo dobry kontakt z klientem. Dzięki jego otwartości, komunikatywności oraz umiejętności słuchania klienta, potrafi skutecznie poznać jego wymagania i im sprostać. Potrafi również zbudować prawdziwą relację z klientem opartej na pewności, zaufaniu i zaangażowaniu. Sumienny, skrupulatny i oddany pracy, dzięki czemu współpraca z nim przebiegała płynnie i bezproblemowo. Posiada świetne umiejętności interpersonalne oraz wysoką kulturę osobistą.

Kupujący: Łukasz K.

15.10.2021

sprzedane

offer-image
quote

Nieruchomość sprzedana sprawnie, pomoc pan Rafała bez zarzutu, zawsze w kontakcie, miły, sympatyczny i z wielką pasją! Szczerze polecam.

Sprzedający: Iwona z Grabówka

14.10.2021

sprzedane

offer-image
quote

Pozytywna współpraca.

Sprzedający: Leszczek z Jasienia

02.09.2021

sprzedane

offer-image
quote

Najlepsi agenci w mieście. Profesjonalna pomoc przy sprzedaży mieszkania, formalności nie były na mojej głowie, wszystko załatwili sami. Polecam!

Sprzedający: Iza z Przymorza

06.08.2021

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca przebiegała pozytywnie, kontakt z agentem był taki, jak powinien.

Sprzedający: Tomasz z Kowal

25.07.2021

sprzedane

offer-image
quote

Zdecydowanie polecam! Cały proces sprzedaży nieruchomości był nadzorowany przez Pana Rafała w pełni rzetelny, pomocny i profesjonalny sposób. Zawsze służy swoją pomocą i doradztwem. Wysoki poziom usług.

Sprzedający: Tomasz z Wiczlina

28.05.2021

sprzedane

offer-image
quote

Mięliśmy przyjemność współpracować z Panem Rafałem przy sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm, ponadprzeciętne zaangażowanie i sprawna komunikacja. Super opieka przed i po sprzedażowa a co najważniejsze bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości. Polecamy wszystkim!

Sprzedający: Patrycja z Siedlc

24.05.2021

sprzedane

offer-image
quote

Praca z Panem Rafałem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera, od momentu pierwszego telefonu przez czas sprzedaży do momentu finalizacji. Zostawiliśmy wszystko w rękach Pana Rafała i już po pierwszych rozmowach widziałam, że możemy sobie ufać. Pierwotnie chcieliśmy sprzedać mieszkanie bez udziału osób trzecich, jednak dziś już jestem pewna, że to byłby błąd. Merytoryczne podejście, dopilnowanie, aby wszystkie dokumenty były na czas, notariusz, przekazanie mieszkania. MISTRZ.

Sprzedający: Barbara z Łostowic

17.05.2021

sprzedane

offer-image
quote

Podziękowania należą się Panu Rafałowi, ponieważ nie tylko sprzedał nieruchomość, ale i także pomógł w kompletacji dokumentów, dzięki niemu transakcja była bezpieczna.

Sprzedający: Piotr z Jasienia

15.02.2021

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło zgodnie z planem, nieruchomość sprzedała się za dokładnie taką samą cenę, jaką sobie życzyliśmy. Pan Rafał jest super życzliwym i profesjonalnym agentem. Polecam!

Sprzedający: Tomasz z Wrzeszcza

19.01.2021

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo pozytywne doświadczenie. Mieszkanie się sprzedało, więc to się liczy. Jesteśmy zadowoleni.

Sprzedający: Anna z Zaspy

28.12.2020

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi Cisz, za pośrednictwo w sprzedaży mieszkania w tych trudnych czasach Covid... Sytuacja Była jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ mieszkamy z siostrą w USA. Serdecznie polecamy Pana Rafała, jego indywidualne podejście do naszych potrzeb. Profesjonalny, zaangażowany, skuteczny i świetne poczucie humoru. Jest po prostu specjalistą w swoim zawodzie. Jeszcze raz dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy.

Sprzedający: Jadwiga z USA

05.10.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pan Rafał to pozytywny człowiek, spełnił nasze oczekiwania, sympatyczna współpraca. Szybka, sprawna transakcja, jesteśmy zadowoleni z waszego biura.

Sprzedający: Marzena z Kowal

27.08.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pan Rafał był efektywny, taktowny i doskonale poinformowany. Każdemu klientowi życzę usług na tak przyzwoitym poziomie. Dziękuję i gratuluję.

Sprzedający: Dorota z Oliwy

23.06.2020

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuję za współpracę i zaznaczam, że będę polecać Państwa biuro! Pan Rafał Cisz, z którym współpracowaliśmy, wykazał się wiedzą, jest życzliwy i posiada bardzo ludzkie podejście do klienta.

Sprzedający: Elżbieta z Osowej

14.02.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pan Rafał Wywiązał się ze współpracy znakomicie. Jestem bardzo zadowolona!

Sprzedający: Wioletta z Niedźwiednika

17.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Ze współpracy z agentem jestem zadowolona, nie mogę mu nic zarzucić. Transakcja jak najbardziej udana. Pozdrawiam

Sprzedający: Magdalena z Pruszcza Gdańskiego

27.11.2019

sprzedane

offer-image
quote

Byliśmy w stałym kontakcie z Panem Rafałem, a cała transakcja przebiegła bezproblemowo. Współpracę z agentem uważam za udaną i chętnie będę go polecać!

Sprzedający: Marlena z Łostowic

07.11.2019

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuję za znalezienie klienta kupującego oraz pomoc i wytrwałość w procesie sprzedaży mojego mieszkania. Pozdrawiam.

Sprzedający: Marta z Oruni

27.10.2019

sprzedane

offer-image
quote

Agent, Pan Rafał Cisz to przesympatyczny człowiek, któremu zawdzięczam sprzedaż mojego mieszkania. Współpracę z Państwem będę wspominać bardzo pozytywnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Pozdrawiam.

Sprzedający: Daniela ze Stogów

21.10.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.