Sebastian Tokaj

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Jak trafiłeś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Przeprowadziłem się z Warszawy do Trójmiasta. Byłem już zmęczony swoją poprzednią pracą, nie chciałem kontynuować kariery w branży telekomunikacyjnej i postanowiłem wysłać CV do firmy Partnerzy Nieruchomości.  Już po dwóch godzinach dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną! 

 

Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Do tej pory pracowałem u jednego z operatorów komórkowych jako Doradca Klienta Biznesowego. Zajmowałem się tym około 10 lat. Mimo tego, dzięki temu że jestem ambitny i szybko adaptuję się w nowej rzeczywistości, bardzo szybko odnalazłem się w pracy jako Agent Nieruchomości.

 

Co oprócz możliwości rozwoju dała Ci praca w agencji Nieruchomości PARTNERZY?

Codziennie poznaję nowych i ciekawych ludzi, a to pozwala na poznanie opinii innych na różne tematy i spojrzenie na daną sprawę z innej perspektywy. Poza tym bardzo cenię sobie fakt, że jest to nienormowany czas pracy. Mam rodzinę i dzięki elastycznemu kalendarzowi mam czas na pracę i spełnianie się jako ojciec i mąż.

 

Jakie masz dalsze plany zawodowe? Czy jest jeszcze jakieś marzenie na polu zawodowym, które chciałbyś spełnić?

Wiążę swoją przyszłość z firmą Partnerzy. Chciałbym tutaj zostać jak najdłużej, dalej rozwijać się i spełniać jako Agent Nieruchomości.

 

Jak relaksujesz się po godzinach pracy? Masz jakies hobby, pasje?

Lubię czytać książki oparte na faktach oraz oglądać filmy i seriale. Jestem stałym bywalcem kin.  Poza tym mocno interesuję się motoryzacją.

 

Jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Możliwość dopasowania kalendarza do swoich potrzeb. Dla nikogo nie stanowi problemu, jeśli potrzebuję więcej czasu na prywatne sprawy. Wysokość zarobków również jest na bardzo dobrym poziomie, a zadowolenie klientów daje dodatkową satysfakcję. Dzięki temu czuję się spełniony.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.