Aleksandra Gajerska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img

Jak trafiłaś do Agencji Partnerzy Nieruchomości?

Do agencji  trafiłam dzięki koledze. Pół roku wcześniej zaczął pracę w firmie  i  bardzo zachęcał mnie, żebym również spróbowała, gdyż uważał, że jestem świetnym sprzedawcą i znakomicie  sprawdzę się w roli Agenta nieruchomości.


Jakie są Twoje wcześniejsza doświadczenia zawodowe?

Jeżeli chodzi o moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe to zawsze w pracy miałam kontakt z ludźmi. Na studiach pracowałam jako: kelnerka, barmanka, wychowawca kolonijny, instruktor fitnessu. Przed przyjściem do firmy Partnerzy Nieruchomości pracowałam jako stewardessa oraz Agent ubezpieczeniowy.


Co oprócz możliwość rozwoju dała Ci praca w agencji Partnerzy Nieruchomości?
Firma nauczyła mnie cierpliwości w wykonywaniu moich codziennych zadań. Dzięki tej pracy poznałam rynek nieruchomości.


Jakie masz dalsze plany zawodowe?

Póki co nie zastanawiam się nad dalszymi planami zawodowymi.  Zostałam Ekspertem ds. sprzedaży nieruchomości, czyli osiągnęłam najwyższy szczebel, oczywiście nie licząc stanowiska Dyrektora zespołu, jaki w tej firmie może osiągnąć pracując jako Agent nieruchomości. Ciężko mówić tu o marzeniu na tle zawodowym, gdyż zawsze chciałam wykonywać wiele zawodów i to robiłam. Myślę jednak, że w przyszłości chciałabym zarządzać grupą ludzi.


Jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Największym plusem pracy w Partnerzy Nieruchomości jest marka. Firma jest znana na Pomorzu, co znacznie ułatwia proces pozyskania i sprzedaży nieruchomości. Również nasz dział marketingu działa bardzo prężnie i skutecznie promuje oferty. Duże znaczenie ma również to, że w firmie pracuje ponad pięćdziesięciu agentów i wszyscy ze sobą współpracujemy, co sprawia, że w bardzo krótkim czasie możemy znaleźć nabywcę na daną nieruchomość spośród naszych klientów. 


Co lubisz robić w wolnym czasie? Masz jakieś hobby, pasje?

W wolnych chwilach prowadzę  zajęcia z fitnessu. Uwielbiam również taniec. Kiedyś tańczyłam taniec towarzyski niestety musiałam zrezygnować. Jakiś czas temu zapisałam się na bachatę i czerpię z niej również wiele przyjemności. Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat dlatego też skończyłam AWF w Katowicach.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.