Ewa Cesarz

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

1. Jak trafiłaś do agencji Partnerzy Nieruchomości?

Słyszałam, że to najlepsza i największa agencja w mieście. Wcześniej miałam przyjemność pracować w mniejszych biurach w Gdyni. Stwierdziłam, że czas na zmiany i rozwój, dlatego postanowiłam spróbować i wysłać swoje CV.


2. Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe również związane są z nieruchomościami. Jestem w branży od czterech lat, z tym, że wcześniej zajmowałam się najmem nieruchomości.


3. Co oprócz możliwość rozwoju dała Ci praca w agencji Partnerzy Nieruchomości?

Możliwość dostępu do bardzo dużej bazy klientów, którzy są zainteresowani kupnem nieruchomości.
Firma jest znana, dzięki czemu mogę szybciej pozyskać i sprzedać nieruchomość.  Panuje tu również przyjazna atmosfera, nawiązałam bardzo dużo nowych kontaktów - dotychczas nie zdarzyło mi się pracować z tak sympatycznymi osobami.

4. Jakie masz dalsze plany zawodowe?

Praca Agenta jest niezwykle angażująca i aby coś osiągnąć trzeba ciężko pracować. Chciałabym jeszcze bardziej się rozwinąć i zostać Super Agentem!

5. Jakie są największe plusy pracy w naszej firmie?

Bardzo przyjazna atmosfera i świetni dyrektorzy. Cenię sobie również elastyczne godziny pracy i duże możliwości rozwoju - można podpatrywać pracę bardziej doświadczonych Agentów i uczyć się od nich każdego dnia.

6. Co lubisz robić w wolnym czasie? Masz jakieś hobby, pasje?

Relaksuje mnie gotowanie z moim partnerem oraz spacery z psem.  Często też uprawiam sport, najczęściej spinning. W wolnych chwilach oddaje się mojej pasji, którą jest wizaż.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.