Jacek Gryś

Dyrektor zespołu

1. Jakie są Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe?

Od 2005 roku pracowałem dla Ryanair'a  - 9 lat w Londynie i 3 lata w Gdańsku jako Manager bazy. Nie chodziło tylko o przewożenie pasażerów z punktu A do punktu B, ale również o zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pasażerom jak i załodze. Wyznaczałem cele dla swojego zespołu, oraz dbałem, o to aby zostały one osiągnięte.

2. Dlaczego akurat branża nieruchomości?

Potrzebowałem zmiany, chciałem spełniać się w tym, co interesowało mnie od zawsze, czyli nieruchomości. Sam zbudowałem dwa domy, z czego jeden sprzedałem, a to okazało się impulsem do zmiany ścieżki zawodowej. Od zawsze lubiłem poznawać nowe osoby, interesował mnie kontakt z Klientem, a branża nieruchomości mi to wszystko umożliwia.

3. Co w pracy Agenta podoba Ci się najbardziej?

Mogę sobie zaplanować czas pracy według własnych potrzeb. Dzięki wiedzy, którą posiadam pomagam ludziom w wyborze nieruchomości,  co przynosi mi ogromną satysfakcję. Cenie sobie dobrą atmosferę, zarówno w firmie jak i w poszczególnych zespołach. Ważnym aspektem jest również profesjonalny sprzęt do pracy.
 

4. Jakie cechy charakteru, według Ciebie, gwarantują sukces w tej branży?

Systematyczność, punktualność, pracowitość, zaangażowanie, a przede wszystkim determinacja do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu.
 

5. Gdzie widzisz się zawodowo za 5 lat?

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, na pewno chcę pozostać w branży. Jednak 5 lat to długi okres. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. 

 

6. Co lubisz robić w czasie wolnym? Masz jakieś pasje? 

Może wydawać się to śmieszne, ale interesuje się projektowaniem ogrodów, roślinami oraz aranżacją krajobrazu. W wolnym czasie lubię jeździć rowerem po lesie wraz z synem. W weekendy gotuję i wędkuję. Uwielbiam domowe imprezy z przyjaciółmi w zaciszu ogrodu, który sam stworzyłem. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.