Katarzyna Ciosińska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości, Super Agent

history-img
history-img

Jak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

W pewnym momencie narodził mi się pomysł żeby wyspecjalizować się w branży nieruchomości. Najpierw trafiłam do firmy konkurencyjnej, ale praca tam wyglądała inaczej niż sobie wyobrażałam więc bardzo szybko zrezygnowałam i zaczęłam rozglądać się za firmą, w której mogłabym się rozwijać i osiągać wyniki - bo według mnie, pracuje się po to, żeby osiągać wyniki. Firmę Partnerzy Nieuchomości znałam - wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę i przyjęto mnie do pracy. 

Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Zaczynałam od obsługi klienta w serwisie samochodowym - to też była sprzedaż - tyle, że usług i części samochodowych. Potem awansowałam na kierownika, potem na dyrektora. Potem ścieżka awansu się skończyła więc przeniosłam się do innej branży - tym razem były to urządzenia budowlane. Tam piastowałam funkcję dyrektora, potem zarządzałam całą firmą zatrudniającą ok. 60 osób. Tam również stwierdziłam, że to nie jest do końca to - potrzebowałam większego kontaktu z klientem. Postanowiłam znowu zmienić branżę - i wtedy wybrałam nieruchomości.

Co oprócz możliwości rozwoju dała Ci praca w agencji Nieruchomości PARTNERZY?

Różnorodność - tutaj dużo się dzieje - lubię dynamikę w pracy i ta dynamika tutaj jest. Poza tym kontakt z klientem jest tutaj nieustanny - i w dodatku klienci mnie chwalą - to daje mi poczucie, że robię to, w czym jestem naprawdę dobra. Miło wiedzieć, że klient, mimo że musi zapłacić prowizję to jednak chwali cię za dobrze wykonaną robotę. Wtedy wiesz, że to co robisz - robisz dobrze.

Jakie masz dalsze plany zawodowe? Czy jest jeszcze jakieś marzenie na polu zawodowym, które chciałabyś spełnić?

Fajnie byłoby na koniec roku być w pierwszej piątce agentów. Na razie odnalazłam się w branży nieruchomosci i chciałabym być ekspertem w tej dziedzinie. 

Jak relaksujesz się po godzinach pracy? Masz jakies hobby, pasje?

Mam dwójkę dzieci więc nie mam czasu za bardzo na relekas (śmiech). Jeżeli chodzi o weekendy to najchętniej w gronie znajomych, którzy też mają dzieci - wychodzimy na plac zabw, na obiad, kolację. Nie mam czasu na sport chociaż bardzo bym chciała - muszę póki co poczekać aż dzieciaki podrosną. Czasami, jak dzieciaków nie ma w domu, bo na przykład wyjadą na wakcje, tańczę salsę. 

Jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Na pewno to, że marka jest znana. Kiedy się dzwoni, Klient nie zdaje pytań typu: "Co to za biuro?"; "Gdzie ono się mieści?"; "Jak długo jesteście Państwo na rynku?" itp. Klienci znają firmę i nie muszę tłumaczyć, że marka jest znana. Plusem jest również to, że klientów jest dużo, więc na pewno mam w czym wybierać. Dużym atutem jest równiez dobra organizacja pracy - procedury, zasady itp. To powoduje, że nie ma bałaganu i pracuje się dobrze. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.