Sebastian Liberski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Jak trafiłeś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Znalazłem ogłoszenie pracy na portalu trojmiasto.pl i wysłałem aplikacje. To było bardzo spontaniczne, chciałem zmienić swoje dotychczasowe życie. Nie miałem pomysłu, na co się przebranżowić. Ze współpracy z Partnerzy Nieruchomości jestem bardzo zadowolony, był to świetny krok do zmian w moim życiu. 

 

Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Moje wcześniejsze doświadczenia nie były związane z nieruchomościami.  Pierwsza praca to kierowca - magazynier w firmie z piecami gazowymi, potem byłem przedstawicielem handlowym w branży spawalniczej w małej prywatnej firmie. Następnie byłem na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym w Żukowie - firma produkowała wyroby ze stali do sprzętu rolniczego oraz farm wiatrowych. Następna praca to zastępca kierownika w mniejszej firmie w Gdańsku zajmującej się spawaniem konstrukcji stalowych. Chciałem zmienić branże dlatego trafiłem do firmy Partnerzy Nieruchomości.

 

Co oprócz możliwości rozwoju dała Ci praca w agencji Nieruchomości PARTNERZY? 

Współpraca z firmą dała mi wiarę w siebie. W pracy pośrednika  mam poczucie, że mogę pomóc innym ludziom w najważniejszych nieraz decyzjach życiowych, gdzie klienci powierzają mi całe oszczędności życia. Dla mnie bezcenna jest ich wdzięczność oraz polecenie swoim znajomym, sąsiadom czy rodzinie. 

 

Jakie masz dalsze plany zawodowe? Czy jest jeszcze jakieś marzenie na polu zawodowym, które chciałbyś spełnić? 

Tak, chcę nadal robić to, co robię, na pewno chciałbym zrobić licencję i rozwinąć się zawodowo. 

 

Jak relaksujesz się po godzinach pracy? Masz jakieś hobby, pasje?

Czas wolny czas spędzam z moimi córkami. Wolne weekendy są bardzo aktywne  basen, spa lub spacerach nad morzem. Moja cicha pasja to fotografia.

 

Jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji? 

Po pierwsze to realne możliwości zarobienia dobrych pieniędzy, po drugie to praca z klientem - jest tak dużo wspaniałych ludzi w Polsce, żaden serial w telewizji nie jest w stanie dorównać tym historiom życiowym. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.