Anna Terech

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img

Jak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Mój przyjaciel pracował już tutaj i opowiadał o tym jak się pracuje, między innymi o atmosferze, która tutaj panuje. W tym czasie akurat poszukiwałam pracy i bardzo spodobało mi się to, co opowiadał. Poprosilam żeby mnie polecił i tak tutaj trafiłam...

Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Wcześniej pracowałam jako szef działu HR w duńskiej firmie produkcyjno - handlowej, wcześniej natomiast również jako szef HR w firmie farmaceutycznej - to były dość długie - dziesięcioletnie okresy zatrudnienia.

Co oprócz możliwości rozwoju dała Ci praca w agencji Nieruchomości PARTNERZY?

Satysfkację z pracy. Właściwie to czego szukałam czyli połączenie moich zaintersowań nieruchomościami, które mam od dziecka z możliwością pracy z ludźmi. Zawse szukałam pracy, która daje mi możliwość kontaktu, rozmów i badania potrzeb i ich realizowania. Środowisko pracy tutaj jest bardzo dynamiczne i bardzo pasuje do mojej osobowości, która jest elastyczna i potrzebuje inspiracji, zmienności i róznorodności zadań. A ta praca jest zarówno elastyczna pod kątem godzin jak i możliwości wyboru tego czym aktualnie się zajmuję.

Jakie masz dalsze plany zawodowe? Czy jest jeszcze jakieś marzenie na polu zawodowym, które chciałbyś spełnić?

Chciałabym dalej rozwijac się i specjalizować w nieruchomościach. Nadal mnie to satysfakcjonuje, nie znudziłam się tym i widzę nadal duży obszar do rozwoju na tym polu.

Jak relaksujesz się po godzinach pracy? Masz jakies hobby, pasje?

Jestem dyrygentem chóralnym. Dwa razy w tygodniu mam próby, które dają mi dużą dawkę relaksacji i energii innego typu na resztę tygodnia.

Jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Fantastyczna atmosfera, możliwość rozwoju, praca pełna wyzwań, fajni ludzie, dynamiczny, energetyczny zespół, dobre warunki współpracy, możliwośc realizacji swoich celów, elastyczność pracy, możlwiość wyboru specjalizacji i obszaru, którym się zajmujemy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.