offer-type
  • lang-icon

Bartosz Rodziewicz

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości
nr licencji: 25326

Od urodzenia mieszka w Gdańsku, studiował zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie ukończył studia podyplomowe z finansów i rachunkowości. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta. Pracował jako trader giełdowy, doradca Klienta biznesowego w banku oraz jako doradca Klienta ds. odszkodowań w jednym z brytyjskich towarzystw ubezpieczeniowych. Jednak to praca w branży nieruchomości stała się dla niego największą pasją i dała poczucie satysfakcji. Lubi dobrą kuchnię i aktywny styl życia - w wolnych chwilach uprawia sport.

  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm. Kompetentni i fachowi doradcy.

Sprzedający: Monika z Dąbrowy

28.04.2021

sprzedane

offer-image
quote

Pan Bartosz to właściwa osoba na właściwym miejscu. Super podejście i zaangażowanie. Pełen energii i życzliwy człowiek, zdecydowanie polecam.

Sprzedający: Karolina z Chyloni

16.04.2021

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo miła obsługa, kontakt z Panem Bartoszem bardzo dobry, transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Nie mam się do czego przyczepić.

Sprzedający: Janusz z Rotmanki

16.03.2021

sprzedane

offer-image
quote

Mieliśmy paru opiekunów w Państwa biurze, wszyscy w pełni kompetentni oraz przemili. Zdecydowaliśmy się na umowę z wyłącznością. To była super decyzja, ponieważ uzyskaliśmy ogromny baner, który wisiał przed naszym domem, informował o sprzedaży oraz ściągał tłumy klientów! POLECAM!!

Sprzedający: Stanisław z Otomina

12.01.2021

sprzedane

offer-image
quote

Same plusy współpracy z Panem Bartoszem. Konkretny, z ogromem wiedzy na temat rynku nieruchomości.

Sprzedający: Lech z Oruni Górnej

23.11.2020

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych uwag na temat współpracy z Państwa Biurem, na pomoc Pana Bartka zawsze można było liczyć. Miał z nami bardzo dobry kontakt.

Sprzedający: Monika z Niedźwiednika

22.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Szybka i solidna transakcja! Pan Bartosz działa bardzo szybko i profesjonalnie. Mogłem liczyć na stały kontakt z agentem.

Sprzedający: Paweł z Jelitkowa

17.11.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń. Agent na bieżąco informował nas o postępach w sprzedaży. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Bartkiem.

Sprzedający: Monika z Niedźwiednika

17.04.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie możemy mieć żadnych zarzutów. Dobre pozycjonowanie oferty na stronach z ofertami nieruchomości, transakcja sfinalizowana pomyślnie, polecam!

Sprzedający: Michał z Osowej

06.09.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę agenta oceniam na bardzo dobrze, nie mam żadnych uwag do współpracy. Poleciłbym zdecydowanie Państwa biuro, jeśli ktoś z moich znajomych chciałby sprzedać swoją nieruchomość.

Sprzedający: Michał z Ujeściska

25.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bezproblemowo, dobry kontakt z agentem, fajny człowiek. Polecam gorąco!

Sprzedający: Joanna z Chełmu

24.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, jesteśmy jak najbardziej zadowoleni ze współpracy oraz z finalnej ceny transakcji. Sama jestem pośrednikiem nieruchomości, pan Bartosz został nam polecony przez innego agenta, z czego jestem w pełni zadowolona.

Sprzedający: Marta z Moreny

22.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Przemiła i sympatyczna obsługa ze strony agentów. Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie. Na moje mieszkanie zgłosiło się kilku klientów, jeden z nich zdecydował się na kupno. Przyjemna i łatwa transakcja. Z chęcią polecę znajomym Agencję Partnerzy Nieruchomości.

Sprzedający: Mirosław z Moreny

07.09.2016

sprzedane

offer-image
quote

Miałam transakcję wiązaną tj.sprzedaż mojego mieszkania i kupno mniejszego. I niełatwy dylemat: jakie biuro i jaki agent. Dziś wszędzie polecam Państwa Biuro, szczególnie Pana Bartosza. Moja ocena dla Pana Bartosza jest dużo wyższa od jakiejkolwiek skali: sprzedaż ekspresowa, a przed kupnem cierpliwość na moje głośnie analizy każdego oglądanego mieszkania i jak się okazało uważne słuchanie. Efekt: Panu Bartoszowi zawdzięczam nie tylko szybkie kupno mieszkania, ale i takiego, w którym czujemy się jakby zawsze było nasze. W dodatku tylko i wyłącznie dzięki Panu Bartoszowi mam mieszkanie o przyzwoitym metrażu z opłatami niewiele wyższymi od mniejszych mieszkań. Reszta rodziny i znajomi w szoku. Zawsze będę wdzięczna Panu Bartoszowi.

Sprzedający: Elżbieta z Wrzeszcza

25.05.2016

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.