Jakub Gut

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img
history-img

Co było impulsem aby zostać Agentem nieruchomości?

Dobre zarobki i prestiż tej pracy. Zawsze podobał mi się wizerunek Agenta- dobrze wyglądającego i dobrze zarabiającego. Już jako młody chłopak wyobrażałem sobie taką pracę.

Jak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?


Przez jednego z Agentów. Przyczynił się do tego portal społecznościowy Facebook (grupa praca). Zgłosiłem się do procesu rekrutacji. Byłem na dwóch etapach rozmów.

Co jest dla Ciebie najbardziej cenne w pracy Agenta?

Kontakt z ludźmi. Relacje, które z nimi buduję owocują w przyszłości. Ja lubię ludzi, lubię z nimi rozmawiać, często opowiadają mi o swoim życiu.

Jaki jest Twój przepis na sukces?


Tak jak wspominałem wcześniej relacje, które zbudowałem z klientem zaowocowały i teraz jestem na11 pozycji na liście agentów w firmie. Moim celem jest trafić do pierwszej 10 do końca roku. Będzie to dla mnie ogromna satysfakcja. Od 16 roku życia starałem się utrzymać sam, oczywiście rodzice mi pomagali, ale byłem jak na swój wiek bardzo samodzielny i dało mi to ogromną pokorę do tego, co mam. Wiem, co znaczy pracować fizycznie, dlatego doceniam poziom stanowiska, który obecnie posiadam.


Czy poleciłabyś pracę Agenta komuś bliskiemu?


Tak, ale osobie zdeterminowanej i odpowiedzialnej. To zajęcie daje dużo możliwości. Duże pieniądze przychodzą szybko i to jest ogromna zmiana w życiu młodego człowieka.

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Grać w piłkę nożną. Kiedyś dużo trenowałem, chciałem grać zawodowo, jednak w pewnym momencie moja rodzina postanowiła wyjechać za granicę i porzuciłem te plany. Wszystko, co się zdarzyło doprowadziło mnie do miejsca, w którym teraz jestem.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.