offer-type

Izabela Siekierzycka

Wartość transakcji

29 408 400 PLN

Transakcje (79) Opinie klientów (18) Artykuły (2)

sprzedane

offer-image
quote

Trafiliśmy do Państwa z polecenia mojego znajomego, który bardzo chwalił sobie współpracę z Waszym biurem i nie żałuję. Mieszkanie zostało sprzedane a całokształt współpracy bardzo pozytywnie.

Sprzedający: Paweł z Moreny

30.12.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z przedstawicielami Państwa biura. Transakcja ekspresowa, rzetelna. Wszystko oceniam na wielki plus. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Sprzedający: Michał z Matarni

19.11.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zarówno Pani Iza, jak i Pan Jakub są odpowiednimi ludźmi na odpowiednich miejscach.

Sprzedający: Dagmara z Zakoniczyna

17.05.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Waszego biura. Cała transakcja odbyła się bardzo dobrze i w ekspresowym tempie. Można powiedzieć, że sprzedaliśmy nasze mieszkanie w jeden dzień! Jeszcze raz dziękujemy Pani Izie i Panu Bartkowi za pomoc w sprzedaży mieszkania.

Sprzedający: Aleksandra z Borkowa

09.04.2019

sprzedane

offer-image
quote

Szczerzę mogę polecić Panią Izę Siekierzyska, jako pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Agentka bardzo miła, uczciwa i kompetentna. Wszystko przebiegło bez żadnych zastrzeżeń, bezproblemowo i bezstresowo. Polecam biuro i Panią Izę.

Sprzedający: Damian z Zaspy

08.03.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pracę agentów oceniam bardzo na plus. Transakcja sprzedaży mojego mieszkania przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam.

Sprzedający: Magdalena z Gdyni

08.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania, za co bardzo dziękuję Pani Izabeli. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i mogę szczerze każdemu polecić biuro Partnerzy Nieruchomości.

Sprzedający: Wioleta z Siedlec

21.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pani Iza to miła i profesjonalna osoba. Nasze mieszkanie sprzedało się błyskawicznie, bo w niemal miesiąc. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam biuro.

Sprzedający: Hanna z Moreny

16.11.2018

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dobrze wspominam współpracę z Panią Izabelą. Rozwiała ona moje wszystkie wątpliwości, znała odpowiedź na wszystkie pytania. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie na tak kompetentną agentkę.

Sprzedający: Czesław z Przeróbki

04.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat na Panią Izę. Jest ona bardzo dobrym pośrednikiem. Polecam współpracę z firmą Partnerzy.

Sprzedający: Elżbieta z Przymorza

25.04.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy Pani Izabeli. Sprzedaż mieszkania została bardzo dobrze zorganizowana. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Sprzedający: Łukasz z Ujeściska

09.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Panią Izabelę oceniam na 10! Bardzo miła i sympatyczna agentka, była gotowa pomóc w razie jakichkolwiek problemów, które wystąpiłyby na drodze transakcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Sprzedający: Agnieszka z Zaspy

16.11.2017

sprzedane

offer-image
quote

Miałem przyjemność współpracować z Panią Izą. Agentka pomocna, dyspozycyjna o każdej porze dnia. Najważniejsze to dobre warunki transakcji i finalizacja transakcji w krótkim czasie -sprawdziłem i mogę Was z czystym sumieniem polecić!

Sprzedający: Arkadiusz z Ujeściska

15.08.2017

sprzedane

offer-image
quote

Duże podziękowania dla Pani Izabeli, która fantastycznie zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po współpracy z Agencją Partnerzy. Wielkie zaangażowanie i profesjonalizm ze strony agentki, która dołożyła wszelkich starań aby dokończyć transakcję.

Sprzedający: Monika z Śródmieścia

28.07.2016

sprzedane

offer-image
quote

W związku z zakończoną sukcesem współpracą w sprawie sprzedaży mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu, chciałbym serdecznie podziękować Pani Izie i Panu Andrzejowi. Sprzedaż nastąpiła w ciągu 5 dni od dnia podpisania umowy i myślę, że współpraca nie byłaby tak owocna, gdyby nie profesjonalizm i zaangażowanie agentów. Podziękowanie dla Pana Andrzeja za zaproponowanie warunków współpracy w sposób bardzo konkretny i zrozumiały oraz dbanie i zabezpieczanie sprzedaży nieruchomości. Natomiast Pani Izie chciałabym podziękować za prezentację mieszkania klientowi, tak jak by sprzedawała własne mieszkanie. Polecam agentów jako profesjonalnych i solidnych pośredników w sprzedaży nieruchomości

Sprzedający: Beata z Wrzeszcza

07.07.2016

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy Państwa Agencji Nieruchomości. Co więcej jestem mile zaskoczona bardzo dobrą postawą agentki. Pani Iza ma fajne podejście do klientów, świetnie radziła sobie z problemami i znalezieniem potencjalnych kupujących. Zawsze była pod telefonem, służyła pomocą i generalnie super się spisała.

Sprzedający: Jolanta z Wrzeszcza

24.06.2016

sprzedane

offer-image
quote

Zaskoczeniem dla mnie jest krótki czas sprzedaży mieszkania. Nie spodziewałem się, że z pozoru skomplikowane procesy zajmują tak mało czasu i nie wymagają nerwów. Pani Izabela sprawdziła się w roli agenta i muszę przyznać, że to dzięki niej całość przebiegała tak profesjonalnie i przyjemnie.

Sprzedający: Tomasz z Oliwy

16.05.2016

sprzedane

offer-image
quote

Jeśli wszystkie mieszkania są sprzedawane,tak szybko jak moje,to jesteście mistrzami. Zero stresu, zero niedomówień, wszystko jasno i konkretnie ustalone na początku współpracy. Bardzo cieszę, że trafiłem na Agencję Partnerzy.

Sprzedający: Maciej ze Śródmieścia

22.12.2015

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.