Justyna Niezabitowska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img
history-img

Jak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim trafiłaś do agencji PARTNERZY?

Przez wiele lat byłam związana z jedną firmą - Media Regionalne. Zajmowałam tam stanowisko dyrektora nadzorując 20 - osobowy zespół handlowy. Bardzo lubiłam tą pracę i nie brałam pod uwagę żadnej zmiany.

Co sprawiło, że wybrałaś pracę u Nas?

Ze względów prywatnych podjęłam decyzję o przeprowadzce do Gdańska. Ponieważ miałam małe dziecko spokojnie zaczęłam rozglądać się za nowym zajęciem. Wiedziałam, że jest to moment na zmianę branży. Chciałam dać sobie czas, aby dokonać dobrego dla mnie wyboru. Znajoma opowiedziała mi o pracy Agenta i o agencji PARTNERZY Nieruchomości. Bardzo szybko się zdecydowałam.

Co jest dla Ciebie najbardziej cenne w pracy Agenta?

Elastyczność tej pracy. Jest to ogromny plus w przypadku mamy dwójki dzieci. Mogę bez problemu ułożyć sobie dzień z korzyścią dla obu stron. Ta samodzielność jest dla osoby doświadczonej zawodowo ogromnym atutem. Dzięki temu jestem jeszcze lepiej zorganizowana. Nie wyobrażam sobie pracy w sztywnych godzinach.

Tak jak podkreślasz podjęłaś pracę w zupełnie nowej branży – czy to, co robisz sprawia Ci satysfakcję?

Tak. Praca Agenta daje ogromne możliwości nieograniczonego zarobku. Od mojego zaangażowania zależy, jaki poziom wynagrodzenia otrzymam. Ten system jest bardzo motywujący. Dodatkowo samodzielność tego stanowiska w niczym mnie nie ogranicza. Na tym etapie życiowym, na którym jestem nie mogłam trafić lepiej.

Czy Twoje plany zawodowe są związane z firmą?

Jak najbardziej. Planuję być dobrym Agentem Nieruchomości przez długie lata. Bardzo dobrze się w tym odnajduję i daje mi to dużo satysfakcji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.