offer-type

Grzegorz Stryjas

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości
nr licencji: 24297

Pochodzi z Zielonej Góry. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji (kierunek: europeistyka) na UMK w Toruniu. Przez pół roku studiował też prawo na Universidad de Salamanca w Hiszpanii. Z branżą nieruchomości związany od 2010 roku. Posiada ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o nieruchomości komercyjne. Uwielbia podróże, fascynują go Stany Zjednoczone, jest też fanem kuchni azjatyckiej i sportów ekstremalnych. Jego życiowe motto to: “Nie mam marzeń, bo marzenia są dla ludzi słabych. Ja mam cele i dążę do ich realizacji”.

  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Pomyślna transakcja. Polecam!

Sprzedający: Michał z Radziejewa

26.10.2020

sprzedane

offer-image
quote

Do Państwa trafiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w Internecie i oczywiście wszystkie były prawdą. Opiekunem mojej oferty był Pan Stryjas, natomiast klienci Pana Borkowskiego kupili nasza nieruchomość. Jesteśmy zachwyceni współpracą z obydwoma Agentami, bardzo sympatyczni i kompetentni. Życzymy wielu kalorycznych transakcji!

Sprzedający: Katarzyna z Zaspy

25.09.2020

sprzedane

offer-image
quote

Nie mogę powiedzieć nic złego na temat współpracy z waszym biurem. Jesteśmy z mężem zadowoleni z Pana Grzegorza. Pracowity, uczciwy człowiek.

Sprzedający: Maria z Lublewa Gdańskiego

31.08.2020

sprzedane

offer-image
quote

Wielkie podziękowania chcemy skierować do Pana Grzegorza Stryjasa, który pośredniczył w sprzedaży naszego mieszkania. Agent był w 100% dyspozycyjny dla nas, pomagał nam w kompletowaniu dokumentów oraz doradzał w sprawach prawnych. Prawdziwy profesjonalista, który widać, że ma ogromne doświadczenie. Dziękujemy!

Sprzedający: Michał z Wrzeszcza

08.07.2020

sprzedane

offer-image
quote

W związku z zakończeniem procedury sprzedaży naszego mieszkania w Gdańsku chcielibyśmy serdecznie podziękować za bardzo miłą i jednocześnie bardzo profesjonalną obsługę ze strony Pana Grzegorza, można by życzyć sobie, aby inni usługodawcy wykonywali swoje obowiązki i prace, wzorując się na Panu, wtedy na pewno wszyscy klienci byliby bardzo zadowoleni jak ja z moją małżonką. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Sprzedający: Artur z Wrzeszcza

27.05.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pan Grzegorz jest bardzo kompetentny, bardzo milo nam się współpracowało, jesteśmy zachwyceni z waszego biura, macie bardzo profesjonalnych agentów.

Sprzedający: Magdalena ze Starego Miasta

06.05.2020

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z waszym biurem, dobry kontakt z Panem Grzegorzem, sprawna transakcja, polecam w 100%!

Sprzedający: Michał z Wrzeszcza

30.04.2020

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona z całego procesu. Najbardziej byłam zaskoczona podczas prezentacji- o których oczywiście byłam informowana i to za każdym razem!- że Agent prosi klientów o wkładanie woreczków na buty, tak, aby nie pobrudzić mi podłogi! Coś niesamowitego, nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością oraz szacunkiem do drugiego człowieka. Pan Stryjas brał także pod uwagę to, że mam dziecko i nie zawsze mogę udostępnić mieszkanie dla potencjalnych kupców, co nie przeszkodziło w sprzedaży mojej nieruchomości. POLECAM!!!

Sprzedający: Marta ze Strzyża

02.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Agent, z którym współpracowałem to wzór elegancji i pracowitości. Bardzo kompetentna osoba. Mieszkanie zostało sprzedane z prędkością światła. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Sprzedający: Andrzej z Oruni Górnej

30.09.2019

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca, którą bardzo miło wspominam. Widać, że Pan Stryjas ma duże doświadczenie i przy okazji jest niesamowicie pomocną osobą. Nie mam absolutnie żadnych uwag. Firma i pośrednik godni polecenia. Tak jak powiedziałam wcześniej - taka współpraca, to czysta przyjemność.

Sprzedający: Aleksandra z Jasienia

21.09.2019

sprzedane

offer-image
quote

Niezmiennie współpracuję z Państwa biurem i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jako stała klientka Pana Stryjasa mogę powiedzieć tylko jedno - rewelacja. Swoje mieszkanie sprzedałam z Panem Krystianem i o nim też nie mogę powiedzieć złego słowa. Całość przebiegła bardzo sprawnie i jestem naprawdę zadowolona.

Sprzedający: Agata z Witomina

18.09.2019

sprzedane

offer-image
quote

Cała współpraca była bardzo udana. Pan Stryjas, to osoba, którą z całą pewnością mogę polecić innym. Obyło się bez jakichkolwiek problemów i jestem zadowolona z przebiegu transakcji.

Sprzedający: Małgorzata z Suchanina

06.09.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym polecić wszystkim Pana Stryjasa! Bardzo energiczny człowiek, odbierał każdy mój telefon i odpowiadał na każde pytanie, nigdy nie usłyszałam odpowiedzi "nie wiem". Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Sprzedający: Bożena z Ujeściska

07.08.2019

sprzedane

offer-image
quote

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat Pana Stryjasa. Był ze mną w kontakcie od początku do samego końca. Zawsze odbierał telefon, był bardzo zaangażowany i towarzyszył mi przy finalizacji transakcji.

Sprzedający: Jadwiga z Wrzeszcza

28.05.2019

sprzedane

offer-image
quote

Byłem w stałym kontakcie z Panem Grzegorzem. Zaangażowanie i profesjonalizm godne podziwu. Polecam!

Sprzedający: Gleb z Wrzeszcza

25.05.2019

sprzedane

offer-image
quote

Polecam Pana Grzegorza Stryjasa, bardzo profesjonalny agent, transakcja przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów.

Sprzedający: Paweł z Ujeściska

05.05.2019

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy z Waszą agencją. Sprzedaż mieszkania została bardzo dobrze zorganizowana. Pan Wojciech wykazał się dużą cierpliwością i zaangażowaniem, za co należą mu się podziękowania. Polecam korzystanie z Waszych usług.

Sprzedający: Karol z Sopotu

02.04.2019

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bezproblemowo, dobry kontakt z agentem, Pan Grzegorz to profesjonalista. Na pewno będę polecał znajomym wasze biuro.

Sprzedający: Jan ze Śródmieścia

24.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chcę serdecznie podziękować Panu Grzegorzowi za zaangażowanie w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży mojego domu. Jestem pod wrażeniem Pana pracy, zaangażowania w działaniu oraz sprawnej komunikacji. Życzę dalszych sukcesów!

Sprzedający: Małgorzata z Żukowa

19.02.2019

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bezproblemowo, miałam dobry kontakt z agentem, który wykazał się dużym zaangażowaniem. Polecam gorąco!

Sprzedający: Katarzyna z Ujeściska

04.02.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.