Grzegorz Markowski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości, Koordynator ds. rynku pierwotnego

history-img

Masz już za sobą długie doświadczenia zawodowe w innej branży. Co było impulsem, aby zacząć pracę w agencji nieruchomości?


Pracowałem w banku - zajmowałem się kredytami hipotecznymi. Pracowałem również w dziale windykacji. Kiedy chciałem zmienić drogę zawodową na myśl przyszły mi nieruchomości. Widząc ogłoszenie do agencji PARTNERZY - aplikowałem. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji.

Jakie miałeś wyobrażenia o tej pracy?

Praca okazała się bardziej wymagająca niż myślałem. Bezpośredni kontakt z klientem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Satysfakcja z tej pracy jest dla mnie ogromna.

Jak odnajdujesz się w takim systemie pracy?

Myślę, że jestem osobą elastyczną. Pracowałem już w różnych miejscach, na różnych stanowiskach. Świadomie zdecydowałem się na taką pracę. W przypadku rynku pierwotnego godziny pracy są bardziej normowane. Dzięki tej elastyczności mogę lepiej zorganizować sobie czas.

A jakie są największe plusy pracy Agenta?

Możliwość wykazania się jako handlowiec. Ta praca bardzo weryfikuje czy jesteś odpowiednią osobą do kontaktu z klientem. Dodatkowo dużym plusem jest możliwość nieograniczonych zarobków.

Czy poleciłbyś pracę znajomemu?

Atmosfera pracy jest u Nas bardzo dobra. Pracę jednak poleciłbym jedynie osobie bardzo świadomej zarówno systemu pracy jak jej wymagań. Praca Agenta nieruchomości jest specyficzna.

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Wolny czas spędzam z rodziną- z moim 5 letnim synem. Staramy się spędzać czas aktywnie. Bardzo lubię gry planszowe oraz formę zabawy typu geocaching. Przynajmniej dwa razy w roku biorę udział w spływie kajakowym.                   

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.