offer-type
offer-type
  • lang-icon

Karol Korzeniecki

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości
nr licencji: 25128

Obowiązkowy, bardzo pracowity i zmotywowany – nieustannie w 5 najlepszych Agentów, dwukrotny laureat nagrody Doradca Roku w latach 2016 i 2017. Z wykształcenia prawnik, dzięki pracy w egzekucji sądowej zdobył cenne doświadczenie, które pomaga mu na co dzień w pracy Agenta. Skutecznie pomagał naszym Klientom przy wielu skomplikowanych prawnie transakcjach. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Fascynują go podróże. W wolnej chwili lubi obejrzeć dobry spektakl teatralny oraz zagłębić się w literaturze reportażu.

  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon
  • award-icon

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo miły agent, stały kontakt z Panem Karolem. Gdy tylko coś się działo, Pan Karol zawsze służył pomocą. Mogę go śmiało polecić.

Sprzedający: Łukasz z Siedlec

17.01.2020

sprzedane

offer-image
quote

Pan Karol Korzeniecki to znakomity Agent, takich to tylko ze świecą szukać, wszystko załatwił w ekspresowym tempie. Transakcja przebiegła totalnie bezstresowo, a co najważniejsze bardzo szybko!

Sprzedający: Marek z Zaspy

12.05.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jestem zadowolony ze współpracy z agentem, nie było żadnych problemów, wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Pan Karol to świetny profesjonalista. Chętnie polecę biuro Partnerzy Nieruchomości, jak i Pana Karola.

Sprzedający: Beata z Żabianki

21.04.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jak oceniam współpracę z Wami? Same piąteczki! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem, a zwłaszcza z Panem Karolem Korzenieckim. Sympatyczny, pomocny oraz przede wszystkim profesjonalny pośrednik!

Sprzedający: Marek z Bąkowa

22.03.2019

sprzedane

offer-image
quote

Dziękuję za współpracę. Jesteśmy z córką bardzo zadowolone z obsługi sprzedaży tej nieruchomości, tak samo, jak z poprzednich. Dziękuję Panu Karolowi za profesjonalizm w załatwianiu wszystkich formalności, spokój i opanowanie oraz takt, jaki Pan zachowywał w różnych sytuacjach. Miałyśmy do Pana pełne zaufanie i mogłyśmy być spokojne. Z pewnością będziemy Pana Karola polecać, jako osobę kompetentną w sprzedaży nieruchomości.

Sprzedający: Marzena z Moreny

30.01.2019

sprzedane

offer-image
quote

Nie ma takiego drugiego agenta jak Pan Karol. Jest on najlepszym pośrednikiem sprzedaży, jakiego można sobie wyobrazić. Daje mu 5 gwiazdek i 10pkt! Pan Karol jest lepszy niż najlepszy!

Sprzedający: Maria z Wrzeszcza

08.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy z Panem Karolem. Fajny z niego gość i na pewno każda następna współpraca będzie właśnie z Panem Karolem.

Sprzedający: Rafał z Wrzeszcza

16.04.2018

sprzedane

offer-image
quote

Świetnie pracowało mi się z waszym biurem, a w szczególności chciałbym wyróżnić pana Karola - to chyba wasz najlepszy agent, wykonał kawał naprawdę świetnej roboty!

Sprzedający: Kamil z Jasienia

18.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy z Państwa biurem. Pan Karol okazał się bardzo pomocny, doradzał, informował na bieżąco o postępach. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy agenta.

Sprzedający: Tomasz z Gdańska

13.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Obsługa na najwyższym poziomie. Pan Karol to osoba kompetentna, cierpliwa i godna zaufania. Powierzenie sprzedaży mieszkania temu Agentowi to był strzał w dziesiątkę. Polecam Państwa firmę,, bo uważam, że każdy zasługuje na taką profesjonalną obsługę.

Sprzedający: Stanisław z Moreny

06.08.2017

sprzedane

offer-image
quote

Sprzedaż mieszkania nastąpiła bardzo szybko. Pan Karol zajął się całą transakcją ekspresowo a co najważniejsze kompleksowo! Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji pracy Agenta, której efektem jest tak pozytywnie zakończona sprzedaż mieszkania. Pomoc Waszej agencji w sprzedaży nieruchomości jest nieoceniona.

Sprzedający: Jadwiga z Sopotu

26.07.2017

sprzedane

offer-image
quote

Przeprowadzona transakcja z Panem Karolem przebiegła bardzo dobrze. Agent profesjonalny, z bardzo dużą wiedzą, można na Nim polegać. Kontakt mieliśmy o każdej porze dnia, dzięki czemu na bieżąco dostawałem informacje o przebiegu sprzedaży. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Napewno skorzystam jeszcze z Waszych usług.

Sprzedający: Łukasz z Ujeściska

12.06.2017

sprzedane

offer-image
quote

Ogromne podziękowania dla Pana Karola, z którym miałam przyjemność współpracować. Kompetentny, inteligentny i bardzo życzliwy Agent. Cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Z mojej strony wszystko bez zarzutów. Będę gorąco polecać.

Sprzedający: Karolina z Gdyni

01.12.2016

sprzedane

offer-image
quote

W tej agencji nieruchomości spotkałem się z profesjonalizmem, fachowością, szerokim zasobem wiedzy i przede wszystkim bardzo miłym podejściem do klienta. Miałem okazję współpracować z Panem Karolem przez dłuższą chwilę i w każdej dziedzinie mogłem liczyć na jego pomoc oraz wsparcie. Polecam gorąco.

Sprzedający: Wojciech z Wrzeszcza

23.11.2016

sprzedane

offer-image
quote

Chciałam podziękować agentowi Waszej firmy Panu Karolowi za szybkie i profesjonalne przeprowadzenie transakcji handlowej. Szczególną uwagę zwróciłam na wyjątkowy profesjonalizm, błyskotliwość umysłu no i oczywiście cierpliwość Pana Karola, pomoc w załatwianiu formalności. Pan Karol wywiązał się idealnie dbając zarówno o dobro kupującego jak i sprzedającego, wspaniały młody talent, który zasługuje na awans, dziękuję.

Sprzedający: Bogumiła z Przymorza

31.10.2016

sprzedane

offer-image
quote

W 100 % mogę polecić Państwa Agencję jako sprawdzone miejsce w kwestii obrotu nieruchomościami. Efekty widoczne już po kilku dniach, kilku klientów oglądających, jeden zdecydowany. Pan Karol wykonał fantastyczną pracę i muszę przyznać, że jestem zaskoczona takim obrotem sprawy.

Sprzedający: Jolanta z Moreny

01.09.2016

sprzedane

offer-image
quote

Wiedziałem, że są Państwo jedną z najlepszych agencji w Trójmieście, ale nie spodziewałem się takie efektu. Pierwszy raz byłem świadkiem tak błyskawicznej sprzedaży mieszkania! Nie chciałem wierzyć, że w 6 dni uda się znaleźć chętnych. Ale to zasługa Pana Karola, który naprawdę poświęcił cały swój czas dla nas.

Sprzedający: Mariusz z Moreny

29.07.2016

sprzedane

offer-image
quote

Pan Karol jest jednym z najbardziej sympatycznych i obowiązkowych osób jakie poznałam. Tacy ludzie powinni pracować jako agenci nieruchomości. Pan Karol zawsze służył mi pomocą, odbierał telefony za każdym razem i mogłam spokojnie zająć się swoimi sprawami. Bardzo dziękuję.

Sprzedający: Marzena z Gdyni

16.07.2016

sprzedane

offer-image
quote

Pracę Agencji Partnerzy oceniam na 5. Nie przypuszczałam , że sprzedaż mieszkania może być taka prosta i szybka. Wielkie podziękowania dla Pana Karola, który prowadził całą współpracę. Rzadko spotyka się tak otwartych i solidnych agentów nieruchomości.

Sprzedający: Jolanta z Moreny

18.06.2016

sprzedane

offer-image
quote

Jestem pod wrażeniem agentów, którzy pracują w Agencji Partnerzy. Obaj panowi, którzy zajmowali się sprzedażą mojego mieszkania to młode i kulturalne osoby na poziomie. Naprawdę jestem zaskoczona, że cała współpraca była tak szybka i owocna. Serdeczne podziękowania dla Pana Karola i Dariusza.

Sprzedający: Anna z Oliwy

09.06.2016

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Polityka prywatności Google oraz warunki korzystania z usług Google mają zastosowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.