Monika Kersz-Strzałkowska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img

Opowiedz o swojej edukacji...

Z wykształcenia jestem filologiem. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w instytucjach finansowych. Po urodzeniu i wychowaniu dzieci podjęłam decyzję o pracy w nieruchomościach.
Jestem agentem w Partnerach już od trzech lat.

Co było impulsem aby zostać Agentem nieruchomości?

Moje doświadczenie zawodowe było związane z nieruchomościami tylko w mniejszych Agencjach. Szukałam nowego, lepszego miejsca.

Jak trafiłaś do naszej firmy?

Odpowiedziałam na ogłoszenie na portalu. Przeszłam szybko rekrutację. Porównywałam ofertę z innymi biurami. Miałam już grono klientów, kontaktów. Oferta Partnerów była dla mnie najatrakcyjniejsza.

Jaki jest Twój przepis na sukces?


Otwartość i sympatia dla ludzi. Systematyczność w tej pracy jest bardzo ważna. Myślę, że trzeba mieć świadomość że to nie jest łatwa praca. Nienormowane godziny pracy, różnorodność klientów.

Czy poleciłabyś pracę Agenta komuś bliskiemu?

Jeśli uznałabym, że dana osoba ma predyspozycje to oczywiście, że tak. Najważniejszą kwestią jest odpowiednie podejście do klienta. Każdy klient jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dostosowanie się do sytuacji jest czasami trudne.

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Czas urlopowy staram się spędzać ąktywnie. Często żeglujemy- cała rodzina to uwielbia. Jest to cudowny sposób spędzania wolnego czasu. Uwielbiam też chodzić po górach.                  

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.