58 520 75 35
+48 798 568 568

Zarządzanie najmem

Kompleksowa obsługa mieszkań na wynajem – Ty zarabiasz, my przejmujemy wszystkie obowiązki!

Jesteś właścicielem mieszkania, które chciałbyś przeznaczyć na wynajem, ale nie masz czasu lub możliwości się tym zająć? Chcesz zwiększyć swoje przychody oferując najem dobowy? Świadczymy usługi w zakresie zarządzania lokalami mieszkalnymi na wynajem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, naszym kapitałem jest wiedza profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta.

Sprawdź, co zyskasz:

Optymalizacja przychodu - dobierzemy najefektywniejszy model najmu, znajdziemy lokatorów i będziemy reprezentować Cię w kontaktach z nimi. Sporządzimy odpowiednią umowę, a następnie zadbamy o to, aby rachunki były opłacone, a czynsz trafiał na Twoje konto w terminie. Dzięki naszym działaniom zoptymalizujesz przychody i osiągniesz stabilne zyski!


Bezpieczeństwo – kompleksowo zadbamy o bezpieczeństwo Twoich finansów i Twojej nieruchomości. Zajmiemy się weryfikacją najemców (kontrolujemy stan mieszkania – zapewniamy dokumentację fotograficzną) oraz wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi tak, aby zabezpieczyć Twoje interesy.Spokój i oszczędność czasu
- powierzając nam obowiązki związane z obsługą najmu nie musisz marnować czasu na szukanie lokatorów, monitorowanie płatności lub odbieranie telefonów od najemców. Ze spokojną głową możesz cieszyć się z uzyskanych przychodów i liczyć zyski!


Już dziś powierz swoją nieruchomość naszym specjalistom! Działamy na terenie całego Trójmiasta.

Jagoda Krajewska
Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem
tel. 533 986 587
e-mail: jkrajewska@partnerzy.plLive Chat